سه‌شنبه 28 فروردین 1403

وزیر بهداشت

وزیر بهداشت

خبرگزاری تسنیم

وزیر بهداشت در جریان بازدید از پروژه‌های درحال ساخت استان تهران از ساخت بیمارستان سوختگی در غرب تهران با پیشرفت 80 درصدی خبر داد.

وب‌گاه گسترش

بر اساس اظهارات مسئولان وزارت جهاد کشاورزی، پس از اجرای جراحی اقتصادی توسط دولت سیزدهم در اردیبهشت ماه 1401، تمام کالاهای اساسی با ارز نیمایی به نرخ 28,500 تومان وارد کشور می‌شوند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، فاطمه حاج علی عسگری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سامانه نسخه نویسی الکترونیکی بیمه سلامت ایران به عنوان یکی از بزرگترین زیرساخت‌های بخش درمان و سلامت کشور، از دی ماه 98 و در پی دستور موکد رئیس جمهور و وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به توسعه جدی ارائه سرویس به مردم و جامعه پزشکی و سلامت پرداخته است. رییس مرکز فن...

خبرگزاری تسنیم

وزیر بهداشت در دیدار با مدیرکل دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت گفت: در یورش وحشیانه صهیونیست ها به غزه، اعتماد مردم و کشورها نسبت به سازمان‌های بین‌المللی کاهش یافت، چراکه این سازمان‌ها جز اظهار همدردی، هیچ اقدام موثری انجام نمی‌دهند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، دکتر بهرام عین اللهی در این نشست که امروز (دوشنبه 27 فروردین ماه) در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، با بیان اینکه منطقه مدیترانه شرقی نسبت به سایر نقاط جهان از حساسیت بیشتری برخوردار است، افزود: در منطقه خاصی از جهان قرار داریم که از لحاظ جغرافیایی حادثه خیز بوده و از بُعد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نیز رویداد‌های متعدد و متنوعی در آن رقم می‌خورد که...

وب‌گاه گسترش

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد که تعرفه‌های پزشکی مصوبه دولت با افزایش 35 درصدی به مراکز بهداشتی و درمانی و سایر نهادهای مرتبط کشور ابلاغ و اجرایی شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعرفه های ویزیت پزشکان را اعلام کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابلاغ تعرفه‌های پزشکی از سوی هیئت دولت خبر داد.

وب‌گاه فرارو

اکنون نرخ مصوب تعرفه‌ها در بخش خصوصی برای پزشکان عمومی 126 هزار تومان، متخصص 189 هزار تومان، فوق تخصص و فلوشیب241 هزار تومان و روانپزشکی 251 و پزشکان فوق تخصص روانپزشکی، 286 هزار تومان است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، بهرام عین اللهی، در این دیدار که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، گفت: سازمان جهانی بهداشت، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارد که یکی از این تقسیم‌بندی‌ها، منطقه مدیترانه شرقی است که در این منطقه اخیراً انتخاباتی انجام شد و خانم «حنان حسن بلخی» به عنوان رئیس منطقه شرق مدیترانه انتخاب شد و به ایران سفر کرد. وی با اشاره به سفر مدیرکل دفتر منطقه مدیترانه...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، پدرام پاک‌آیین؛ سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابلاغ تعرفه‌های پزشکی از سوی هیئت دولت خبر داد و اظهار کرد: بیشترین افزایش تعرفه خدمات درمانی، تشخیصی و پزشکی با هدف تأمین هزینه‌های مراکز درمانی و ماندگاری پزشکان برای سال 1403 صورت گرفته که اعم از هزینه‌های خدمات بیمارستانی و سهم پزشکان است. سخنگوی وزارت بهداشت افزود: محاسبه تعرفه خدمات...

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در 2 سال گذشته 16 هزار تخت بیمارستانی در کشور به بهره برداری رسیده است، از افتتاح 9 هزار تخت دیگر در سالجاری خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در 2 سال گذشته 16 هزار تخت بیمارستانی در کشور به بهره برداری رسیده است، از افتتاح 9 هزار تخت دیگر در سالجاری خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز:‌مطالب منتشر شده در فضای مجازی: «مشکلاتی نظیر عدم تجهیزات، دارو، حضور به موقع پزشکان، خدمات نامناسب و عدم مدیریت در این بیمارستان هر روز بیشتراز روز قبل به چشم می‌آید و البته مسوولان تنها راهکار را تکذیب اخبار منتشر شده می‌دانند.» / مدیر شبکه بهداشت: تا طلب های میلیاردی وصول نشود در ارایه خدمات با مشکلات و چالش مواجه خواهیم بود.

وب‌گاه فرارو

در حالی که برخی مسئولان بهداشت و درمان چالوس استعفای دست جمعی 20 پرستار بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس را تکذیب کردند، فرماندار چالوس گفت که خبر استعفای پرستاران را تکذیب نمی‌کند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سید حیدر محمدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: گام‌های موثری در حوزه عدالت و تعالی نظام سلامت در حوزه غذا و دارو، برداشته شده و در سال جاری ضمن تلاش برای حفظ و ارتقای ایمنی مصرف‌کننده، در راستای تامین دسترسی و توزیع عادلانه خدمات به ویژه در فراهم کردن دارو و تجهیزات و ملزومات پزشکی دستاورد‌های چشمگیری حاصل شده است. وی افزایش سطح دسترسی مردم به دارو‌های...