چهارشنبه 19 مرداد 1401

وزیر نیرو

وزیر نیرو

خبرگزاری دانا

در این سفر محمد سرگزی نماینده مردم زابل، کاظمی قمی نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان و جوانبخت مدیرعامل شرکت ملی منابع آب ایران نیز وزیر نیرو را همراهی می کنند.

خبرگزاری دانا

بحث خروج شهرستان لنده از بن بست یکی از مهمترین مطالبات مردم در طی چند دهه گذشته است که در انقلاب اسلامی این مهم با عزم راسخ مسئولان در حال اجرایی شدن است.

خبرگزاری دانا

رضا نعیمی گفت: طی سال جاری، تفاهم نامه ای با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) سپاه برای آب رسانی به 107 روستا در قالب چهار مجتمع آب رسانی منعقد شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تلاش نیروهای عملیاتی صنعت آب و برق به‌منظور تسریع در پایداری آب شرب استان چهارمحال‌وبختیاری در حال انجام است.

خبرگزاری مهر

وزیر نیرو در احکام جداگانه‌ای، اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت‌مدیره شرکت مدیریت منابع آب ایران را منصوب کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - با صدور احکام جداگانه‌ای توسط وزیر نیرو، اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت‌مدیره شرکت مدیریت منابع آب ایران منصوب شدند.

خبرگزاری تسنیم

در شرایطی که با گذر از نیمه تابستان، همچنان تقاضای برق بیش از 65 هزار مگاوات در ساعات پیک است، پیک‌سایی و مدیریت مصرف، دو ابزار اصلی مدیریت شبکه برق کشور هستند.

وب‌گاه خبر آنلاین

صدا و سیما نوشت: وزیر نیرو درباره افزایش بی رویه مصرف برق در روزهای آینده و فشار مضاعف بر نیروگاه ها هشدار داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود مصرف برق امروز از 66 هزار مگاوات عبور کند، گفت: از نیمه خردادماه تا کنون 60درصد از دوره سخت را با همراهی و همکاری مردم عزیز بدون خاموشی پشت سر گذاشتیم.

خبرگزاری مهر

وزیر نیرو با بیان اینکه 40 درصد مردم در مصرف خود صرفه‌جویی کردند، گفت: برای هفته آینده پیش‌بینی می‌شود که شهرهای شمالی کشور شاهد افزایش دما باشند و در این صورت مصرف برق افزایش خواهد داشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر نیرو اظهار داشت: محور برنامه‌های مختلف وزارت نیرو برای عبور موفق از تابستان، بر اساس اقدامات صنعت برق و همکاری و صرفه‌جویی مردم است که ضرورت دارد این همکاری ادامه یابد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

محرابیان گفت: برای هفته آینده پیش‌بینی می‌شود که شهرهای شمالی کشور شاهد افزایش دما باشند که این امر باعث رشد مصرف برق خواهد شد.

وب‌گاه الف

وزیر نیرو با اشاره به افزایش 5 درصدی تقاضای مصرف برق نسبت به سال گذشته، گفت: محور برنامه‌های مختلف وزارت نیرو برای عبور موفق از تابستان، بر اساس اقدامات صنعت برق و همکاری و صرفه‌جویی مردم است که ضرورت دارد این همکاری ادامه یابد.