شنبه 22 مرداد 1401

ولایت فقیه

ولایت فقیه

خبرگزاری دانا

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اشفاق وحیدی گفت: رژیم کودک‌کش اسرائیل با کشتار کودکان بی‌گناه نمی‌تواند از سرنوشت محتوم شکست و زوال خود بگریزد، حماسه عاشورا منبع الهام برای ملت‌های آزادیخواه جهان در برابر ظلم استکبار و استعمار است.

وب‌گاه 55 آنلاین

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مدافعان حرم با اطاعت از رهبری در مقابل تفکر یزیدی داعش ایستادند.

خبرگزاری دانا

خیانت های سران فتنه و برخی خواص علیه ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، طوماری طویل و پرونده ای قطور است که هیچ کدام از آنها قابل اغماض و چشم پوشی نیست و ملت ایران از دستگاه قضا انتظار دارند که به وظیفه خود در برابر سران فتنه و بانیان وضع موجود عمل کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: داعشی‌های خونریز و خشن، همان فرزندان معاویه و یزید هستند که اسلام خشونت، قداره‌کشی و تجاوز را ترویج می‌کردند اما جانفشانی‌ها و رشادت‌ها و روحیه شهادت‌طلبی رزمندگان اسلام ناب، موجب شکست آن‌ها شد.

خبرگزاری دانا

شماری از سران طوایف سیستان و بلوچستان با بیان اینکه توهین کنندگان به مدافعان حرم پادوی اسرائیل هستند، گفتند: اگر مدافعان حرم نبودند، امروز ما در ایران با داعش مبارزه می‌کردیم.

وب‌گاه مشرق نیوز

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه استان‌ها خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه طی بیانیه‌ای نسبت به متن توهین‌آمیزی که اخیرا توسط یکی از سران فتنه 88 منتشر شده است، واکنش نشان داد. متن این بیانیه بدین شرح است: وَ لَو نَشَاءُ لَأَرَینَاکهُم فَلَعَرَفتَهُم بِسِیمَاهُم وَ لَتَعرِفَنَهُم فِی لَحنِ القَولِ وَ اللَهُ یعلَمُ أَعمَالَکم و اگر ما بخواهیم آن‌ها (منافقان) را به تو نشان می‌دهیم تا...

خبرگزاری دانا

خطیب جمعه کرمان گفت: همه باید با پشتیبانی از ولایت فقیه کار کنیم و اجازه ندهیم دشمنان به اهداف شوم خود در مقابل دین خدا برسند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: حجت‌الاسلام صدیقی گفت: در صورتی که این موارد محقق شود آنوقت تیم مذاکره کننده ما به مردم می‌گوید که با ایستادگی و اقتدار شما تحریم‌ها برطرف شد و گشایش‌هایی در ابعاد جدید ایجاد شد.

وب‌گاه الف

خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - نشست رییس جمهور با نخبگانو ایثارگران استان کرمان عصر جمعه در دومین روز سفر استانی هیات دولت برگزار شد و فرزندان دیار کریمان در این آیین از دغدغه های خود گفتند و پیشنهادهایی ارائه کردند.

وب‌گاه الف

خطیب نماز جمعه تهران، گفت: خدا مردم ساکت را با ظالم جهنمی یک جا می‌سوزاند و امر به معروف و نهی از منکر یکی جریان‌های حیاتی زندگی است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حجت الاسلام صدیقی گفت: اندیشکده‌های خودشان گفتند نماینده جهاد اسلامی که با رهبری دیدار کرد این حملات آغاز شد و به فضل الهی نتیجه داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: حجت الاسلام صدیقی گفت: اندیشکده‌های خودشان گفتند نماینده جهاد اسلامی که با رهبری دیدار کرد این حملات آغاز شد و به فضل الهی نتیجه داد.

خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای از ملت ایران به خاطر برپایی حماسه آفرینی‌ها در تعظیم شعائر و ترویج معارف حسینی تقدیر و تمجید کرد.

خبرگزاری تسنیم

نشست تخصصی «تأثیر هیئات مذهبی در جامعه» با محوریت فلسفه وجودی این محافل مذهبی و نقش سازنده هیئت در جریان انقلاب اسلامی در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.