شنبه 5 اسفند 1402

پیام تبریک ولایتی در پی انتصاب روسای جدید بنیاد مستضعفان و ستاد فرمان اجرایی امام

خبرگزاری تسنیم مشاهده در مرجع
پیام تبریک ولایتی در پی انتصاب روسای جدید بنیاد مستضعفان و ستاد فرمان اجرایی امام

مشاور رهبر انقلاب در پیام های جداگانه ای انتصاب روسای جدید بنیاد مستضعفان و ستاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) را تبریک گفت.

- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، علی اکبر ولایتی مشاور رهبر انقلاب در پیام های جداگانه ای انتصابات روسای جدید بنیاد مستضعفان و ستاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) را تبریک گفت.

با حکم رهبر انقلاب «حسین دهقان» رئیس بنیاد مستضعفان و «پرویز فتاح» رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) شدند

متن به شرح زیر است:

جناب آقای حسین دهقان ریاست محترم بنیاد مستضعفان

سلام علیکم

انتصاب شایسته جناب‌عالی از سوی مقام معظم رهبری به سمت ریاست بنیاد مستضعفان را که نشان از تعهد، تخصص و تجارب ارزنده شما می باشد صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

یقینا دانش، تجربه و سوابق ارزنده جنابعالی زمینه ساز توفیقات روزافزون در این جایگاه خطیر و خدمت رسانی به اقشار محروم خواهد بود. از درگاه خداوند متعال عزت و توفیقات روزافزون برای جنابعالی مسئلت می‌نمایم.

جناب آقای مهندس پرویز فتاح ریاست محترم ستاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره)

سلام علیکم

انتصاب شایسته جناب‌عالی از سوی مقام معظم رهبری به سمت «ریاست فرمان اجرائی امام (ره) را که نشان از تعهد، تخصص و تجارب ارزنده شما می باشد، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

امید است با حضور مؤثر و مبتکرانه در این جایگاه مهم و بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌های بزرگ مادی و معنوی آن نهاد ارزشمند و همچنین تقویت روحیه جهادی در عرصه تولید، بیش از پیش شاهد نقش‌آفرینی ستاد اجرایی در توسعه و آبادانی کشور باشیم.

سلامتی و توفیق روزافزونتان را در ایفای وظایف محوله، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

علی اکبر ولایتی