یک‌شنبه 5 تیر 1401

سید روح الله خمینی

سید روح الله خمینی

خبرگزاری تسنیم

تیم والیبال جوانان که قرار است ششمین اردوی آماده‌سازی خود را در اسلوونی برگزار کند، بامداد امروز (یکشنبه) تهران را به مقصد این کشور ترک کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

اصطلاح "خرید در کف قیمت" به معنی خرید یک دارایی در زمانی است که قیمت / ارزش آن افت کرده است.

خبرگزاری دانا

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از تسریع محرومیت زدایی در استان های محروم خبر داد.

خبرگزاری مهر

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از تسریع محرومیت زدایی در استان های محروم خبر داد.

وب‌گاه عصر ایران

با رفتن وزرا مشکل حل نخواهد شد. جهتی که پیش می‌رویم اگر درست نباشد وضع بهبود پیدا نمی کند. طرف صحبت من با اصلاح طلبان هم است؛ جهتی که پیش می‌رویم اشتباه است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

روند نزولی و ریزش قیمت بیت کوین (BTC) بعنوان پادشاه ارزهای دیجیتال از اوایل ماه آوریل سال 2022 آغاز و تا امروز (اواخر ماه ژوئن 2022) همچنان ادامه یافته است.

وب‌گاه مشرق نیوز

سعید حجاریان می‌گوید اصلاحات صندوق‌محور مُرد و قائم مقام حزب اعتماد ملی تأکید دارد که اصلاحات باید صندوق‌محور باشد. حل این تعارض از بزرگترین تکالیف جریان اصلاحات است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: احمد نادری، به سخنان میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد حذف ارز ترجیحی واکنش نشان داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ر کاری کارشناس مخصوص به خود را دارد و هر فردی که برای مذاکره انتخاب می شود باید تجربه لازم در آن رشته را داشته باشند. کسانی در گذشته در باب برجام موضع گرفته بودند چرا امروز موضع نمی‌گیرند؟!

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کسانی در گذشته در باب برجام موضع گرفته بودند چرا امروز موضع نمی‌گیرند؟

وب‌گاه خبر آنلاین

جماران نوشت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ر کاری کارشناس مخصوص به خود را دارد و هر فردی که برای مذاکره انتخاب می شود باید تجربه لازم در آن رشته را داشته باشند. کسانی در گذشته در باب برجام موضع گرفته بودند چرا امروز موضع نمی‌گیرند؟!

وب‌گاه خبر آنلاین

حوزه نیوز نوشت: 1000 استاد دانشگاه و حوزه در نامه‌ای به رؤسای قوای سه‌گانه، خواستار اهتمام جدی به رفع عقب‌ماندگی و جلوگیری از آسیب‌های گسترده فضای مجازی کنونی ایران شدند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات به مناسبت سالروز به شهادت رساندن آیت‌الله بهشتی توسط گروهک منافقین پیامی صادر و اعلام کرد: تروریست‌های آلبانی نشین هیچ‌گاه از آتش انتقام دوازده هزار شهید جنایات آنها در امان نبوده و نخواهند بود. متن پیام به شرح ذیل است: نام و یاد شهدای والامقام فاجعه جنایت کارانه هفتم تیر 1360 که به دستان خون چکان منافقین...

وب‌گاه تابناک

وزیر اطلاعات تاکید کرد: تروریست‌های روسیاه آلبانی‌نشین هیچ‌گاه از آتش انتقام دوازده هزار شهید جنایات آنها در امان نخواهند بود.