سه‌شنبه 5 مهر 1401

سید روح الله خمینی

سید روح الله خمینی

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: احتمالا همه شما اطلاعاتی هر چند اندک درباره حرم امام رضا (ع) دارید، اما آیا می‌دانستید تاریخچه‌ای جذاب از میراث تاریخی در دل این حرم آرامش‌بخش نهفته است؟ در این گزارش با چند مورد از عجایب چندگانه حرم امام رضا (ع) آشنا خواهید شد.

وب‌گاه الف

آیا فوت خانم مهسا امینی، برای شما بهانه ای بود که حکم قرآنی حجاب را کنار بگذارید و به ملت و امنیت کشور پشت کنید و مردم، نظام و مقدسات اسلام را زیر پا بگذارید؟!

وب‌گاه تابناک

موسسه اندیشه ناب

خبرگزاری تسنیم

30 ناظر و داور مسئولیت نظارت و قضاوت دیدارهای هفته نخست لیگ برتر مردان سال 1401 را برعهده دارند.

خبرگزاری تسنیم

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) از جمع‌آوری 16 میلیارد تومان صدقه در 4 ماه ابتدایی سال 1401 خبر داد و گفت: از این میزان 50 درصد مربوط به صندوق‌های صدقات خانگی و 50 درصد صندوق‌های معابر است.

خبرگزاری مهر

کتاب «به عشق بچه‌های تو دِه»؛ خاطرات شفاهی آموزشیاران نهضت سوادآموزی کاشان نوشته فاطمه بابایی توسط انتشارات راه یار منتشر و راهی بازار نشر شد.

وب‌گاه فرارو

به عقیده برخی از کارشناسان، در عصر خوارزمشاهیان نیز بازسازی زیادی در حرم امام رضا (ع) صورت گرفت و مقدار زیادی از کاشی‌های زرین‌فام و سنجری حرم، متعلق به این دوران است. دو کتیبه مربوط به دوران خوارزمشاهیان بر دیوار شمالی گنبدخانه به نام «صفه شاه‌طهماسبی» جای دارند.

وب‌گاه فرارو

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال در شرایطی آغاز خواهد شد که براساس تصمیم فدراسیون والیبال تماشاگران از تماشای دیدار‌های هفته اول محروم هستند و بازی‌ها بدون حضور آن‌ها برگزار خواهد شد!

خبرگزاری تسنیم

لیگ برتر والیبال از فردا (چهارشنبه) آغاز می‌شود و 14 تیم حاضر در این رقابت‌ها برای کسب جایگاهی مناسب با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

خبرگزاری تسنیم

ارتش در همان یک سال نخست جنگ نشان داد که به مردم، ایران و انقلاب اسلامی وفادار است. او به سرعت خود را بازسازی کرد و به وظیفه دفاعی از کشور مشغول شد.

خبرگزاری مهر

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر والیبال در شرایطی آغاز خواهد شد که براساس تصمیم فدراسیون والیبال تماشاگران از تماشای دیدارهای هفته اول محروم هستند و بازیها بدون حضور آنها برگزار خواهد شد!

خبرگزاری دانا

جانشین فرمانده پدافند هوایی ارتش در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه خدمت‌گزاری به مردم شریف موجب افتخار ارتش است، تصریح کرد: فرزندان، برادران و سربازان ملت عزیز ایران در پدافند هوایی ارتش امروز تجهیزاتی در اختیار دارند که بدون وابستگی به هیچ کشور خارجی و فقط با تکیه بر دانش ایرانی تولید شده است.

خبرگزاری تسنیم

دبیر کل جنبش اسلامی عهد الله عراق گفت: تروریسم داعشی با حضور حاج قاسم و فتوای آیت‌الله سیستانی و با حضور جوانان عراقی که خون دادند و البته با حمایت جمهوری اسلامی ایران جمع شد.

خبرگزاری دانا

محمود شیخ ویسی گفت: بصیرت افزایی و دشمن شناسی کلید تشخیص درست حق از باطل است.