یک‌شنبه 12 آذر 1402

سید روح الله خمینی

سید روح الله خمینی

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: مسعود رجوی درحالی در سال 1399 مُرده است که پیش از آن به‌دلیل پیشرفت بیماری دیابت مجبور به قطع پا شده و بینایی خود را نیز از دست داده بود.

خبرگزاری تسنیم

مشاور رهبر انقلاب در پیام های جداگانه ای انتصاب روسای جدید بنیاد مستضعفان و ستاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) را تبریک گفت.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرکل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضاییه گفت: برای ثبت نام امریه سربازی قوه قضاییه فقط مشمولین اعزامی آبان ماه مجاز به ثبت نام هستند.

وب‌گاه خبر آنلاین

مبلغ نوشت: استاد درس خارج حوزه علمیه گفت: فقه باید حریم خود را بشناسد یعنی نه حق خود را به دیگران بدهد و نه حقی از دیگران بگیرد؛ ما قبل از انقلاب به خاطر برخی تصورات مانند اینکه سیاست ما عین دیانت است و کشاندن فقه به مدیریت کشور وارد ساحاتی شده‌ایم که ماموریت و رسالت فقه نیست لذا تصورات ساده‌ای از تفکیک قوا، حق مشارکت و پول و اسکناس و مرگ مغزی و بورس دارد و اینها را وارد فقه می‌کند؛...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف بیش از چهار کیلوگرم موادمخدر شیشه جاسازی شده در بالش و در یک مرسوله پستی توسط پلیس فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: با اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی و مشمول شدن دهک اول تا هفتم کم‌درآمد، 80 درصد مردم ایران مشمول طرح کالابرگ الکترونیکی شدندو به زودی با پیوستن دو دهک هشتم و نهم زنجیره طرح کامل‌تر شده و خانوارها علاوه بر امکان خرید 11 قلم کالای اساسی به نرخ سال قبل از یارانه تشویقی 120 هزار تومانی بهره‌مند خواهند شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه برگزاری کنگره ملی 6 هزار و 555 شهید لرستان با خانواده 4 شهید مدافع حرم این استان دیدار و از مقام این شهیدان تجلیل کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تسنیم: مسعود رجوی 3 سال قبل در سال 1399 بر اثر بیماری و سکته قلبی مرده است مسعود رجوی پس از حمله آمریکا به عراق در یکی از عملیات نیروهای آمریکایی از ناحیه پا و صورت دچار جراحت شدید شده و به همین خاطر از حضور در انظار عمومی اجتناب می کرده است. وی پس از مدتی به دلیل وضعیت نامناسبی که برای اختفا در کشور اردن (پس از فرار از عراق) داشت، به بیماری قند و فشار خون خون مبتلا شده و ترس ناشی از...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی آقای مهندس سید پرویز فتاح را به ریاست ستاد اجرائی فرمان امام منصوب و از خدمات با ارزش آقای دکتر مخبر تشکر کردند.

وب‌گاه مشرق نیوز

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف بالشت‌های آغشته به موادمخدر از نوع شیشه توسط پلیس فرودگاه حضرت امام خبر داد.