یک‌شنبه 1 خرداد 1401

پیراهن تیم ملی عربستان بر تن بازیکنان نیوکاسل!(عکس)

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
پیراهن تیم ملی عربستان بر تن بازیکنان نیوکاسل!(عکس)

مالکان سعودی باشگاه نیوکاسل طرحی جدید را برای پیراهن‌های دوم این تیم انتخاب کرده‌اند که کاملاً شبیه پیراهن تیم ملی فوتبال کشور خودشان است.

به گزارش "ورزش سه"، نیوکاسل فصل آینده با پیراهنی در خانه رقبا به میدان خواهد رفت که تنها فرق آن با پیراهن تیم ملی عربستان، لوگوی‌های روی آن است.

عربستانی‌ها که سال گذشته سهام باشگاه نیوکاسل را از مایک اشلی خریدند، تا الان شاید فرصت چندانی برای تبلیغ برای خودشان نداشته‌اند اما ظاهراً آنها تصمیم گرفته‌اند این کار را به شیوه‌ای انجام دهند که همه متوجه شوند خزانه تیم منطقه تین‌ساید انگلیس توسط چه کسانی پر می‌شود. راهکار آنها هم انتخاب طرحی برای پیراهن دوم تیم‌شان است که کاملاً شبیه پیراهن تیم ملی فوتبال عربستان است. در طراحی این پیراهن تنها رنگ‌های سبز و سفید به کار رفته که رنگ‌های پرچم عربستان است.

گویا یکی از اهداف مالکان سعودی نیوکاسل کسب درآمد از فروش پیراهن‌هایش در منطقه خاورمیانه به خصوص در عربستان است. در همین حال در شرایطی که برخی از هواداران از طرح پیراهن دوم نیوکاسل استقبال کرده‌اند، گروهی دیگر آن را زیر سؤال برده‌اند.

یکی از کاربران شبکه‌های مجازی در یک توئیت نوشته است: «این طرح دیگر را دیگر از کجا الهام گرفته‌اند؟» و کاربری دیگر نوشته است: «خیلی هوشمندانه به نظر می‌رسد اما درست است، آنها پسران (تیم ملی عربستان) سعودی هستند.». واکنش یکی دیگر از هواداران نیوکاسل در فضای مجازی جالب‌تر بوده و نوشته است: «این عربستانی‌ترین پیراهن نیوکاسل است که شما خواهید دید».

نیوکاسلی که تا قبل از ورود مالکان سعودی جزو کاندیداهای سقوط به دسته اول بودند، اکنون با 14 امتیاز فاصله با منطقه سقوط، از بقا در لیگ برتر اطمینان حاصل کرده است.

پیراهن تیم ملی عربستان بر تن بازیکنان نیوکاسل!(عکس) 2
پیراهن تیم ملی عربستان بر تن بازیکنان نیوکاسل!(عکس) 3