دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

عربستان سعودی

عربستان سعودی

وب‌گاه گسترش

از سرگیری پروازهای عمره مفرده از بامداد دوشنبه بعد از گذشت 9 سال انجام شد و زائران راهی عربستان، سرزمین وحی شدند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بنا به دلایل مختلفی باید شنبه دومین روز تعطیلات آخر هفته باشد. اگر پنج‌شنبه را هم تعطیل کنیم تنها کشوری در دنیا هستیم که پنج‌شنبه و جمعه تعطیل هستیم.

وب‌گاه عصر ایران

این گروه از زائران که از استان‌های کرمانشاه و کردستان بودند با پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به عربستان اعزام شدند، همچنین قرار است کاروان‌های دیگری از مشهد عازم این سفر شوند. سفر عمره گزاران ایرانی به عربستان 10 روزه خواهد بود، که به مدت 5 روز در مدینه و 5 روز در مکه اقامت خواهند داشت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

"اسحاق هرتزوگ" رییس رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای این رژیم درباره وجود اهداف نظامی در برنامه هسته‌ای ایران، نسبت به تولید تسلیحات هسته‌ای توسط ایران هشدار داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

پروازهای عمره مفرده از بامداد دوشنبه بعد از گذشت 9 سال انجام شد و زائران راهی عربستان شدند.

وب‌گاه فرارو

سید عباس حسینی، در حاشیه مراسم اعزام اولین گروه زائران ایرانی به حج عمره، در جمع خبرنگاران، افزود: 24 اردیبهشت پرواز حج آغاز می‌شود و عدد زائرین ایرانی 87 هزار و 250 نفر است و مقدمات سفر زائران در حوزه تغذیه، حمل و نقل و موضوعات پروازی انجام شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

پاسخ ایران پس از آن همه تهدید آمیخته به التماس آمریکا، در نهایت اقتدار اتفاق افتادو نشان داد که آمریکا با همه تهدیدات وتلاش‌های دیپلماتیک خود نتوانست جلوی پاسخ ایران را بگیردو سه شکست بزرگ را متحمل شد

وب‌گاه گسترش

ایران به‌واسطه محصولات بی‌نظیر خود قادر به سلطه بر بازارهای هدف خواهد بود، اما متاسفانه چالش‌های داخلی سد محکمی در برابر این هدف هستند. این بار صحبت از زعفران است؛ همان «طلای سرخ» که روزگاری دنیا آن را با نام ایران می‌شناخت.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس سازمان حج و زیارت از تکمیل ظرفیت کاروان‌های عمره خبرداد و گفت: حدود 5 میلیون 600 هزار نفر در نوبت اعزام عمره قرار دارند.

وب‌گاه خبر آنلاین

اسحاق جهانگیری گفت: یک وقتی اصرار می‌کردیم که اجازه دهید زن‌ها به ورزشگاه‌ها بروند. یک عده می‌گفتند این عین ضدیت با اسلام است. دیدید که نیست و خودتان اجازه دادید برود فقط انقدر معطل کردید که یک دختر مجبور شود خودسوزی کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

امیررضا واعظ آشتیانی، مدیرعامل اسبق استقلال در گفتگو با خبرآنلاین، در خصوص تصمیم وزارت ورزش برای واگذاری سرخابی‌ها صحبت کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

پس از 9 سال توقف نخستین کاروان زائران عمره از تهران عازم عربستان شدند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نخستین گروه از زائران عمره ایرانی با پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) ایران را به مقصد عربستان سعودی ترک کردند.