یک‌شنبه 5 تیر 1401

عربستان سعودی

عربستان سعودی

خبرگزاری مهر

نه تنها ضعف فدراسیون فوتبال در فراهم کردن بازی تدارکاتی برای تیم ملی فوتسال که حتی ضعف برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم می‌تواند شرایط ایران را در جام ملت‌های آسیا بحرانی کند.

خبرگزاری دانا

جانشین معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ضمن کوشش برای حضور موثر و قوی در نظام جهانی و مذاکرات احیای برجام به صورت قطع باید در روابط سیاست خارجی اولیت را به همسایگان و منطقه و یا کشور هایی که تجربه به ما ثابت کرده است ارتباط با این کشور ها نتایج خوبی را در پی دارد بدهیم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، این‌اندیشکده آمریکایی خاطر نشان کرد: مسیر تازه حمل‌ونقل از امارات متحده عربی آغاز و با گذر از بندر شارجه به بندر عباس ایران می‌رسد و پس از آن به سمت شمال غربی و ترکیه می‌رود تا به دریای مدیترانه برسد. به مدد این مسیر تازه، بازیگران منطقه‌ای می‌توانند روابط تجاری را توسعه و روابط مسالمت‌آمیز را تشویق کنند. طبق اعلام سازمان جهانی حمل‌ونقل جاده ای،...

خبرگزاری مهر

دبیرکل جامعه اسلامی مدیران با اشاره به دستاوردهای دولت سیزدهم، گفت: اقدامات اقتصادی دولت سال آینده نتیجه می‌دهد.

خبرگزاری دانا

جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد واشنگتن از عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشوری عرب منطقه غرب آسیا حمایت می‌کند.

وب‌گاه ورزش سه

تیم فوتبال الاهلی عربستان روزهای خوبی را سپری نمی کند و در آستانه سقوط قرار گرفته است.

وب‌گاه مشرق نیوز

اندیشکده شورای آتلانتیک در ارزیابی راهبردی خود تاکید کرد موضوع ترانزیت جنوب - شمال و شرق - غرب، ایران را به‌هاب منطقه تبدیل کرده و فشار تحریم‌های آمریکا را کم فروغ ساخته است.

وب‌گاه مشرق نیوز

هزینه حج تمتع با توجه به تصمیم سعودی‌ها، امسال برای همه کشورها افزایش قابل توجهی نسبت به سال 2019 داشته است. با این وجود، دولت لیبی هزینه همه زائران حج تمتع کشورش را تقبل کرد و زائران لیبیایی امسال رایگان حاجی می‌شوند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق در یک سفر رسمی به شهر جده به عربستان سعودی وارد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مجله اکونومیست در سرمقاله شماره جدید خود با هشدار درباره وضعیت اضطراری انرژی در جهان، نقشه‌راه گذار ایمن و بدون آسیب از بحران سوخت‌های فسیلی که خود مستلزم جایگزینی با انرژی‌های تجدیدپذیر جهت مقابله با تغییرت اقلیمی است را ترسیم کرده است.

وب‌گاه ورزش سه

خامس رودریگز به طور قطع از الریان جدا خواهد شد اما مقصد او بوتافوگو نبوده و این بازیکن به دنبال بازی در اروپاست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: جوبایدن اولین قانون مهم محدودیت حمل سلاح در این کشور را پس از چند دهه امضا کرد.