چهارشنبه 19 مرداد 1401

کرمانشاه

کرمانشاه

خبرگزاری دانا

شهریار حیدری گفت: باید با نگاه استراتژیک به موضوع بازگشایی مرز خسروی توجه کنیم چرا که الان داعش، آمریکا و دشمنان اسلام نمی خواهند موضوع بازگشایی مرز خسروی مطرح و اتحاد بین دو کشور بیش از پیش شود.

خبرگزاری دانا

سردار بهمن ریحانی گفت: قصد داریم بازگشایی و عبور و مرور از مرز خسروی برای همیشه باشد و به این منظور نیروهای امنیتی آمادگی لازم را دارند.

خبرگزاری دانا

زباله هایی که در اطراف و داخل رودخانه چم بشیر انباشته شده است، باعث نگرانی مردم و هشدار شیوع انواع بیماری از سوی کارشناسان بهداشتی به دلیل پخش بوی تعفن زباله و ورود حیوانات موذی به داخل خانه‌ها شده است.

خبرگزاری دانا

بهمن امیری مقدم گفت: مرز خسروی طی هفته آینده بازگشایی خواهد شد و پس از اینکه اولین کاروان زوار از این مرز عبور کردند بازگشایی را به طور رسمی اعلام خواهیم کرد.

وب‌گاه منیبان

محسن هاشمی رفسنجانی

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - سرپرست فرمانداری کرمانشاه روز سه‌شنبه با حضور در منازل شهید «کاکاعلی مهرپناه» و شهیده «بهارک رشیدی» با خانواده‌های این 2 شهید امنیت و مدافع سلامت دیدار کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که مدافعان حرم از حریم ملت ایران دفاع کردند، گفت: مرزهای امنیتی ایران تا عراق و سوریه گسترش یافته است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مجتبی خالدی گفت: حوالی ساعت 3:10 بامداد روز عاشورا از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پزشکی 115، وقوع یک فقره تصادف در محور سرپل‌ذهاب به کرند غرب به اورژانس اطلاع داده شد که در پی آن تکنسین‌های پایگاه فوریت‌های پزشکی کرند غرب و سرپل‌ذهاب به محل اعزام شده و مصدومان حادثه ترافیکی را به بیمارستان شهدای سرپل‌ذهاب منتقل کردند.

وب‌گاه عصر ایران

مرز خسروی از هفته آینده برای تردد زوار اربعین بازگشایی می‌شود و همچنان فعال باقی خواهد ماند.

وب‌گاه الف

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از ضرب و شتم یکی از تکنسین‌های اورژانس از سوی همراهان یک بیمار در کرمانشاه خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

حمله ور شدن همراهان یک بیمار به تکنسین فوریت‌های پزشکی به دلیل ممانعت از ورود همراهان اضافی به آمبولانس، باعث شکسته شدن بینی، پارگی ابرو و لب همکار فوریت‌های پزشکی می‌شود که این موضوع توسط مراجع قضایی پیگیری می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از ضرب و شتم یکی از تکنسین‌های اورژانس از سوی همراهان یک بیمار در کرمانشاه خبر داد.

وب‌گاه فرارو

سخنگوی سازمان اورژانس کشور ادامه داد: آمبولانس در حال حرکت بود که همراهان بیمار در میانه راه اقدام به سد کردن مسیر تردد آمبولانس کرده و با پیاده شدن از خودروی خود با تکنسین‌های اورژانس درگیر شدند که این درگیری باعث شکسته شدن بینی و پارگی ابرو و لب یکی از تکنسین‌های اورژانس شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: حمله ور شدن همراهان یک بیمار به تکنسین فوریت‌های پزشکی به دلیل ممانعت از ورود همراهان اضافی به آمبولانس، باعث شکسته شدن بینی، پارگی ابرو و لب همکار فوریت‌های پزشکی می‌شود که این موضوع توسط مراجع قضایی پیگیری می‌شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه همراهان مصدوم یک حادثه تصادف با نیروی اورژانس درگیر شدند، گفت: این درگیری باعث شکسته شدن بینی و پارگی ابرو و لب همکار فوریت‌های پزشکی ما شد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه همراهان مصدوم یک حادثه تصادف با نیروی اورژانس درگیر شدند، گفت: این درگیری باعث شکسته شدن بینی و پارگی ابرو و لب همکار فوریت‌های پزشکی ما شد.