جمعه 7 مهر 1402

کرمانشاه

کرمانشاه

وب‌گاه عرشه آنلاین

تعداد کسانی که به حسن یزدانی پیشنهاد می‌دهند برای کسب دومین مدال طلای المپیک و تبدیل شدن به پرافتخارترین ورزشکار تاریخ ایران در المپیک‌ها به یک وزن بالاتر صعود و از شر تیلور خلاص شود، روز به روز بیشتر می‌شود. حسن یزدانی با کسب نهمین مدال جهان و المپیک پشت سر «محمد نصیری» پرافتخارترین ورزشکار تاریخ ماست. نصیری یک طلای المپیک و چهار طلای جهانی دارد، با یک نقره المپیک و سه برنز جهان و...

وب‌گاه ورزش سه

هواداری ها روز پنج شنبه و در آخرین جدال آماده سازی خود پیش از رویارویی با فولاد برابر حریف لیگ دویی شان به پیروزی پر گل دست یافتند.

وب‌گاه گسترش

وام قرض الحسنه فوق العاده 120 میلیونی ویژه یارانه بگیران | وام قرض الحسنه بدون نیاز به ضامن اغاز شد! جزئیات شایعه یا واقعیت وام قرض الحسنه فوق العاده 120 میلیونی را در ادامه بخوانید. وام قرض الحسنه یکی از انواع وام های بانکی است؛ این نوع وام در واقع عقدی است بین بانک و قرض گیرنده که طبق مقررات و ضوابط مبلغی به عنوان قرض به فرد داده می شود؛ طبق قرار داد مبلغ وام قرض الحسنه توسط وام گیرنده...

خبرگزاری تسنیم

همزمان با فرارسیدن هفته وحدت، شخصیت عروسکی جدید «میرزابالا» با هنرمندی علیرضا جاویدنیا به رادیو نمایش می‌آید.

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان صحنه از دستگیری سارق حرفه‌ای احشام و اعتراف وی به ارتکاب 25 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - تیم کرمانشاه به مقام قهرمانی مسابقات بوکس یگان‌های ویژه فراجا گرامیداشت شهید «کیومرث دوستی» دست یافت.

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - هفتمین جشنواره «کهن آواهای تنبور و موسیقی کُردی» از امروز پنجشنبه ششم مهر ماه به مدت 2 روز در روستای بان‌زلان شهرستان دالاهو آغاز به کار کرد.

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - نماینده مردم شهرستان‌های کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی ابراز اطمینان کرد که با ثبت کاروانسراهای کشورمان در فهرست آثار سازمان فرهنگی - جهانی "یونسکو" فصل جدیدی بر روی گهواره تمدن ایران زمین گشوده شده و قطعا توسعه گردشگری منطقه را به دنبال دارد.

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت: با راه‌اندازی روستا بازار شهرستان ثلاث باباجانی، دهمین روستا بازار این استان فعالیت خود را آغاز کرد.

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - تله فیلم نیمه بلند «تربت عشق» که یک کار محرمی است توسط موسسه فیلمسازی خلاقان هنر هفتم در شهر کرمانشاه ساخته شد، این فیلم 63 دقیقه‌ای روایت دختر جوانی به نام عقیق است که به بیماری ذات الریه مبتلا می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - شهید «رسول قنبری کاکاوندی» نخبه و خبرنگار کرمانشاهی، باوجود اینکه در رشته‌های خلبانی، پزشکی و معلمی در دانشگاه پذیرفته شده بود، بی اعتنا به تعلقات و وابستگی‌های دنیوی و رفتن به دانشگاه، به قلب دشمن تاخت و شهد شیرین شهادت را نوشید.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: امروز ما آنقدر قوی شده‌ایم که دشمنان ما مثل آمریکا و صهیونیست حتی تصور حمله به ما را ندارند. البته ما نباید ساده اندیشی کنیم و همیشه بایست برای دفاع خودمان را آماده کنیم. هزینه آماده شدن برای دفاع و هزینه قوی شدن، بسیار کمتر از هزینه یک جنگ جدید است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس در اطلاعیه‌ای درباره درگیری های مسلحانه با قاتل فراری در فراشبند توضیح داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امیر پوردستان، رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت، حضرت امام (ره) سالها در عراق زندگی کرده بودند و صدام را تمام و کمال می‌شناختند. سبعیت، جاه‌طلبی و خوی وحشی‌گری صدام را کاملاً می‌شناختند و می‌دانستند صدام چه آدمی است. حضرت امام (ره) رهبری باهوش، دانشمند و خردمند بودند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

ایران 658 بار در شهریورماه لرزید ایران 658 بار در شهریورماه لرزید شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری کشوری وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در شهریورماه 1402 تعداد 658 زمین‌لرزه را ثبت کردند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: در پنج ماهه نخست امسال 14 نفر در استان بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن جان خود را از دست دادند. مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: در پنج ماهه نخست امسال 14 نفر در استان بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن جان خود را از دست دادند. مهرداد ستاره با اشاره به اینکه از این تعداد 5 نفر زن و بقیه مرد بودند، افزود: این آمار در مقایسه با مدت مشابه...