کرمانشاه

کرمانشاه

دانشجو از «ایسنا» بگو!
خبرگزاری ایسنا

در آستانه «23 سالگی تاسیس ایسنا» و «روز دانشجو»، میکروفون را رو به مخرج مشترکی می گیریم به نام «دانشجویان» تا به قولی خودمانی هرچه دل تنگشان می خواهد بگویند و با نگاهی از جنس دانشجویی و فارغ از تعارف های معمول، نقدمان کنند. در این مسیر حرف ها و نقدها را به گوش جان می شنویم و با کمترین حذفیات منتشر می کنیم؛ چراکه بر این باوریم ایسنا بیش از همه به مدد پشتگرمی و همراهی همین دانشجویان است...

رییس بسیج رسانه: در میزان سواد رسانه‌ای جزو فقیرترین مردم دنیا هستیم / همه برای اصلاح قانون مطبوعات در کشور آماده شوند
وب‌گاه عصر ایران

باید روی فعالیت رسانه‌های جعلی بیش از پیش حساس باشیم و متاسفانه امروز ارگانی در کشور وجود ندارد که در این زمینه نظارت‌های لازم را داشته باشد.

شرایط برای برگزاری کنسرت‌های موسیقی در استان کرمانشاه فراهم است
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به بهبودی اوضاع و مهیا شدن نسبی شرایط برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری، همه تلاش دولتمردان در ماه‌های گذشته را احیای مجدد فعالیت‌ها دانست و گفت: شرایط برای برگزاری کنسرت‌های موسیقی در استان کرمانشاه فراهم است.

آلودگی هوا همچنان مهمان شهر‌های صنعتی
خبرگزاری خبرنگاران جوان

کارشناس هواشناسی گفت: سه‌شنبه و چهارشنبه جوی پایدار در اغلب مناطق کشور حاکم است و در شهر‌های صنعتی افزایش غلظت آلاینده‌های جوی پیش بینی می شود.

پاییز با کم بارشی به پایان‌می رسد
خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس مرکز خشکسالی گفت: آمارها نشان می دهد که طی 2 هفته آتی هم بارش چندانی نداریم و پاییز امسال با کم بارشی به پایان‌می رسد.

سرپرست فرمانداری: موشن گرافی حماسه مقاومت مردم گیلانغرب رونمایی شد
خبرگزاری ایرنا

قصرشیرین - ایرنا - سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت: موشن گرافی حماسه مقاومت مردم گیلانغرب و عملیات مطلع الفجر در دوران هشت سال دفاع مقدس در ادامه برگزاری کنگره سردار شهید «صفر خوشروان» و 750 شهید شهرستان گیلانغرب و در آستانه سالگرد این عملیات رونمایی شد.

آلودگی هوا از فردا در شهرهای بزرگ و صنعتی
وب‌گاه مشرق نیوز

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده جوی آرام و پایدار در اغلب نقاط کشور حاکم است که موجب افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت می‌شود.

آلودگی هوا از سه شنبه در شهرهای بزرگ و صنعتی
وب‌گاه عصر ایران

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی: روز جمعه در اغلب نقاط کشور آسمان آفتابی است و فقط در شرق مازندران و گلستان رگبار پراکنده باران همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

پررنگ کردن ارتباط بین دانشگاه و صنعت یکی از برنامه‌های وزارت علوم است
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه با اشاره به ارتباط بسیار کم بین دانشگاه با حوزه صنعت، گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت علوم پر رنگ کردن ارتباط بین دانشگاه و صنعت است.

کرمانشاه / کشف 40 دستگاه ماینر از یک پژو 405
وب‌گاه عصر ایران

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

استاندار کرمان ابقا شد
خبرگزاری تسنیم

"علی زینی‌وند" که از آبان ماه سال 99 عهده‌دار استانداری کرمان است، در سمت خود ابقا شد.

آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی استان‌ها و شهرستان‌ها 15 آذر 1400
وب‌گاه اقتصاد نیوز

وزارت بهداشت گزارش داد در روز دوشنبه 15 آذر 1400، در حال حاضر دو شهر کشور در وضعیت قرمز، 9 شهر در وضعیت نارنجی، 153 شهر در وضعیت زرد و 284 شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

آغاز اردوی تیم ملی آبهای آرام با سرمربی برزیلی
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اردوی انتخابی تیم ملی آبهای آرام با هدف حضور موفق در بازی‌های آسیایی هانگژو از 18 آذرماه در دریاچه آزادی برگزار می‌شود.

40 دستگاه ماینر غیرمجاز در کنگاور کشف شد
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 40 دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش 20 میلیارد ریال در شهرستان کنگاور خبر داد و گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه "کنگاور" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه پژو 405 مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.