یک‌شنبه 16 بهمن 1401

اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، این ممنوعیت هم زمان با اعمال سقف قیمتی توسط کشور‌های عضو گروه هفت بر انرژی روسیه و با هدف تداوم جریان گازوئیل تولیدی آن به کشور‌هایی مانند چین و هند به منظور جلوگیری از جهش قیمتی و آسیب وارد شدن به مصرف کنندگان جهان و در عین حال کاهش درآمد مسکو برای استفاده در بودجه و جنگ اوکراین، اجرا می‌شود. از آنجا که از گازوئیل به عنوان سوخت خودرو‌ها و کامیون‌های...

خبرگزاری مهر

مشهد عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکایی‌ها با ترفندهای مختلف به دنبال شکل گیری خاورمیانه جدید بودند، ایران فرش را از زیر پایشان کشید و این منطقه از جهان را با محوریت جبهه مقاومت شکل داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بررسی کامل تر در مورد اینستکس بدون شک درس های مهمی برای آینده قدرت اقتصادی اروپا در جهانی تحت سلطه تحریم های ایالات متحده ارائه می دهد.

وب‌گاه فرارو

طبق گفته سازمان جهانی بهداشت، هیچ سطح ایمن و غیرمضری برای نوشیدن الکل وجود ندارد و کمترین میزان ورود الکل به خون سلامت بشر را به خطر می‌اندازد و می‌توان گفت که تنها ننوشیدن الکل راه جلوگیری از اثرات مخرب آن است.

وب‌گاه گسترش

وزیر انرژی عربستان هشدار داد، تحریم‌های غرب علیه روسیه ممکن است در آینده به کمبود عرضه انرژی منجر شود.

خبرگزاری تسنیم

مصرف زغال سنگ در فنلاند در سال گذشته میلادی با وجود تعهد این کشور به اجرای برنامه سوخت سبز، 10 درصد نسبت به سال 2021 افزایش یافت.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری تسنیم

رویترز به نقل از منابع آگاه گزارش داد که پالایشگاه‌های هند اکنون برای پرداخت نفت روسیه که از طریق تاجران مستقر در امارات متحده عربی خریداری می کنند، بیشتر از درهم امارات به جای دلار آمریکا استفاده می‌کنند.

خبرگزاری دانشجو

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سازمان وظیفه عمومی فراجا از تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده شهرستان خوی خبر داد.

وب‌گاه الف

مسئول اتحادیه اروپا با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: «برجام گرچه به‌خوبی کار کرد، اما ایالات متحده از توافق خارج شد، پس از آن، توافق عملاً به پایان رسید.»

خبرگزاری تسنیم

براساس آمار تولیدات علمی و رتبه کشور، ایران در زمینه علوم مواد، در بازه 1996 تا 2021، از رتبه 5 پس از رژیم غاصب قدس، ترکیه، مصر و عربستان، به رتبه اول در این منطقه دست یافته است.

وب‌گاه گسترش

تهاجم روسیه به اوکراین، اروپا را وادار کرده است که از سلطه روسیه در صنعت معدن خود را دور کند.

وب‌گاه گسترش

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتقاد از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای تاکید کرد که برجام هنوز نمرده است.