اردبیل

اردبیل

عاملان تیراندازی و اخلال در نظم عمومی در خلخال دستگیر شدند
خبرگزاری ایرنا

اردبیل_ایرنا_ چهار نفر از عاملان درگیری مسلحانه و تیراندازی با سلاح شکاری که پنجشنبه در مرکز شهر خلخال باعث اخلال در نظم و آرامش شده بودند، توسط نیروهای انتظامی و امنیتی در کمتر از 12 ساعت پس از وقوع حادثه دستگیر شدند.

320 پایگاه بسیج در شهرستان اردبیل در طرح سپهبد سلیمانی همکاری می‌کنند
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل از همکاری اعضای 320 پایگاه بسیج در اجرای طرح سپهبد شهید قاسم سلیمانی برای غربالگری شهروندان مرکز استان خبر داد.

افزایش نسبی دمای هوا از فردا تا اواسط هفته آینده در اردبیل
خبرگزاری مهر

اردبیل - مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: با پایداری شرایط جوی در مناطق مختلف استان اردبیل از فردا تا اواسط هفته آینده شاهد افزایش نسبی دمای هوا در اردبیل خواهیم بود.

استقرار شبانه‌روزی راهداران آستارا در گردنه حیران
خبرگزاری ایرنا

آستارا - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آستارا از استقرار نوبتی 30 راهدار در قالب سه تیم در راهدارخانه محور آستارا - اردبیل برای تامین ایمنی تردد زمستانی تا 20 فروردین ماه خبر داد.

افزایش فوتی‌ها و کاهش بستری‌های جدید کرونا در استان اردبیل
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: با وجود اعمال محدودیت‌های سخت‌گیرانه ستاد مقابله با کرونای استان در سه هفته گذشته، تنها در تعداد بیماران بستری جدید کاهش رخ داده ولی آمار جان‌باختگان مبتلا به کووید.19 افزایش یافته و همچنان 2 رقمی است.

وضعیت کرونا در خلخال پایدار شد
خبرگزاری ایرنا

اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: وضعیت کرونا در این شهرستان از لحاظ آمار بیماران کرونایی وارد و ترخیص شده از بیمارستان به حد ثبات رسیده و پایدار شده است.

اردبیل، سنندج، شهرکرد و بجنورد سال آینده به شبکه ریلی وصل می شوند
خبرگزاری مهر

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال آینده استان‌های اردبیل، کردستان، چهارمحال و بختیاری و خراسان شمالی به شبکه ریلی کشور متصل خواهند شد.

خبرگزاری تسنیم

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال آینده استان‌های اردبیل، کردستان، چهارمحال و بختیاری و خراسان شمالی به شبکه ریلی کشور متصل خواهند شد.

نماز جمعه امروز در استان اردبیل برگزار نمی‌شود
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اردبیل اعلام کرد که به خاطر وضعیت قرمز و نارنجی کرونا، امروز آیین نماز جمعه در هیچ منطقه‌ای از استان اقامه نخواهد شد.

9 شکارچی و صیاد متخلف در اردبیل دستگیر شدند
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - محیط‌بانان حفاظت محیط زیست استان اردبیل در شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و خلخال موفق به شناسایی و دستگیری 9 شکارچی و صیاد متخلف شدند.

استاندار اردبیل‌: عملیات اجرایی پایاب سد گیوی تسریع می‌شود
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل با بیان اینکه عملیات اجرایی پایاب سد گیوی بدون وقفه در حال انجام بوده و تسریع شده است، گفت: این سد و پایاب آن یکی از آرزوهای دیرینه مردم منطقه می‌باشد و در بازه زمانی 2 ساله تکمیل خواهد شد.

دایی و اورتون، رویایی مثل گل میلان
خبرگزاری ایسنا

حتی اگر دایی به اورتون نرود همین موج خبری را نباید رها کرد. همه نتایج فوتبال درون زمین رخ نمی‌دهد. ما به مدیرانی نیاز داریم که زبان بین‌الملل بلد باشند و کمک کنند ما به سطح اول فوتبال دنیا روزنی پیدا کنیم و چه مبارک اتفاقی است اگر این جاده با حضور علی دایی صاف شود که در 51 سالگی و با مدرک از صنعتی شریف گزینه مقبولی در آسیا است؛ حتی اگر برخی در ایران به گویش او بند کنند و ساده‌لوحانه...

استاندار اردبیل: اجرای طرح شهید سلیمانی تا 6 ماه آینده ادامه می‌یابد
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: شهروندان استان در طرح سپهبد شهید سلیمانی مشارکت مطلوب داشتند و اجرای این طرح تا 6 ماه دیگر ادامه می‌یابد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد در 6 استان کشور بارش های پراکنده باران و برف گزارش شده است.

نگران شدید شیوع کرونا بعد از دورهمی شب یلدا هستیم
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نگران شدید شیوع و گسترش موج دیگر کرونا بعد از دورهمی شب یلدا به خصوص در مناطق سردسیر و شمالی کشور هستیم.

پلمب اصناف و توقیف سلاح شکاری غیرمجاز در آستارا
خبرگزاری ایرنا

آستارا - ایرنا - ماموران بهداشت محیط آستارا سه واحد صنفی غیرضرور را به دلیل نقض مصوبات ستاد مقابله با کرونا پلمب و عوامل یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان، سه اسلحه شکاری غیرمجاز را توقیف کردند.