پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

اردبیل

اردبیل

خبرگزاری دانا

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به انسداد آزادراه تهران - شمال و محور کندوان، از بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع جاده فیروزکوه خبر داد و گفت: رانندگان محورهای برف‌خیز و کوهستانی حتما تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ داشته باشند.

خبرگزاری مهر

براساس اعلام پلیس راهور 4 محور اصلی کشور مسدود شده و در 15 استان شاهد بارش برف و باران هستیم.

خبرگزاری ایسنا

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه‌سنگین در چهار محور و انسداد موقت محور کرج - چالوس خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی با توجه به بارش های شدید برف و باران چند روز گذشته تاکنون در محور های مختلف به خصوص مناطق کوهستانی از مسدود شدن محور کرج - چالوس به علت ریزش بهمن خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

استان‌ها - ایرنا - هفتمین روز بهمن ماه برای بسیاری از هموطنان روی خوش یُمن بود چرا که استقرار سامانه کم فشار زمستانی بر آسمان کشور هوای 26 استان را برفی و بارانی کرد و سایر استانها را نیز برای روزهای آینده به آماده باش در آورد.

خبرگزاری ایرنا

استان‌ها - ایرنا - ویروس کرونا در پوشش سویه‌ای جدید به چرخش درآمده، زنگرخطر را برای تمامی استان‌ها به صدا درآورده و مسوولان نیز هشدار داده‌اند که اگر ماسک نزنیم، فاصله اجتماعی را رعایت نکنیم و نسبت به تزریق واکسن بی‌تفاوت باشیم، تجربیات تلخ دو سال گذشته را باز هم تجربه خواهیم کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرکل بحران سازمان راهداری گفت: در حال حاضر 17 استان درگیر سامانه بارشی جدید برف و کولاک شده اند و تنها گردنه چری در استان‌های چهارمحال بختیاری که جزو محور‌های اصلی به شمار می‌رود مسدود است.

خبرگزاری ایسنا

وزیر کشور گفت: با خرید و تحویل ماشین‌آلات برف‌روبی به استان اردبیل در حوادث مشابه بارش سنگین برف اخیر دغدغه‌ها و نگرانی‌ها رفع خواهد شد.

خبرگزاری دانا

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: تردد روان در محور‌های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت گزارش شده است و محور‌های چالوس، هراز و فیروزکوه دارای بارش برف و باران و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

خبرگزاری میزان

مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری آخرین وضعیت جوی و راه‌های کشور را باتوجه به تعطیلات آخر هفته تشریح کرد.

خبرگزاری تسنیم

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در 26 استان کشور خبر و نسبت به کولاک برف، انسداد راه‌های روستایی و آب‌گرفتگی معابر شهری در

خبرگزاری مهر

آش دوغ یکی از پرطرفدارترین و معروف‌ترین غذاهای با اصالت ایرانی است که در شهرهای مختلف و به روش‌های مختلف طبخ می‌شود. در این گزارش به بررسی انواع این آش‌ها پرداخته‌ایم.

خبرگزاری میزان

در جنگ رسانه‌ای میان ما و دشمن، در این پیکار و کارزار فرهنگی و رسانه‌ای که وجود دارد بین جمهوری اسلامی و بین دشمنان، صدای رسای مداحان انقلابی کارساز بود؛ کار‌های بزرگی را توانست انجام بدهد؛ این گذشته چهل‌و‌چند‌ساله مداحان ما در انقلاب این جوری است.

خبرگزاری ایسنا

خاطرات تلخ و شیرین وزنه برداری را با فردی مرور کردیم که می توان او را رک گو ترین و سخت گیرترین سرمربی تاریخ ایران نامید.

خبرگزاری ایرنا

تهران _ ایرنا _ سیلاب و طوفان های جنوب کشور خسارات زیادی به زمین ها، خانه ها و جاده های کشور وارد کرد و مردم جنوب کشور بیشترین متضرران این سیلاب های زمستانه بودند اما امدادگران اورژانس کشور با تمامی توان خود توانستند به مردم سیل زده جنوب کشور خدمت رسانی کنند.