چهارشنبه 6 مهر 1401

اردبیل

اردبیل

وب‌گاه الف

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به زمان بارگذاری مدارک و تکمیل خوداظهاری در سامانه رتبه‌بندی معلمان گفت: درحال حاضر سامانه فعال است و فرهنگیان می توانند اطلاعات را ثبت نهایی کنند.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - مدیرکل خدمات بازرگانی دولتی استان اردبیل از پرداخت تمام مطالبات گندمکاران استان خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: دریافت گواهی امضای الکترونیک برای مزایده فوق العاده 1062 خودرو در سازمان اموال تملیکی الزامی است و همه کسانی که علاقه‌مند به مشارکت در این مزایده هستند، باید این توکن را دریافت کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کارشناس هواشناسی به کشاورزان و عشایر توصیه کرد با توجه به کاهش دما و وزش بادهای شمالی، باغداران ضمن تغذیه مناسب درختان مرکبات از سم‌پاشی باغات جلوگیری کنند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کارشناس هواشناسی گفت: با توجه به شرایط جوی به کشاورزان و عشایر توصیه می شود که هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، محسن زارعی در آیین افتتاحیه دوره آموزش ارزیابان طرح رتبه بندی معلمان استان‌های جنوب کشور در شیراز گفت: هشتمین دوره تربیت ارزیابان حرفه‌ای رتبه بندی معلمان کشور با محوریت استان فارس با حضور پانصد و سی فرهنگی از استان‌های هرمزگان، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد وفارس برگزار خواهد شد. رئیس مرکز...

وب‌گاه عرشه آنلاین

عکس علی دایی در کنار همسرش مونا فرخ آذری با گران قیمت همسرش که به نظر می رسد از پوست حیوانی دوخته شده مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

همکاران فرهنگی در مرحله اول فرایند بارگذاری و خود اظهاری در سامانه رتبه بندی را انجام و سپس در مرحله دوم باید مدیران و گروه‌ها و راهبران آموزشی نسبت به تأیید مدارک و مستندات اقدام و گزارش ثبت مشاهدات و رفتار از سوی همکاران و دلالت‌ها را به ارزیابان ارائه دهند.

خبرگزاری مهر

رئیس مرکز سنجش، پایش و کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: سامانه رتبه بندی فعال بوده و همکاران می‌توانند تأیید نهایی را ثبت کنند.

وب‌گاه گسترش

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای بخش‌هایی از گیلان، مازندران، اردبیل و ارتفاعات غربی البرز بارش، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و طی روز چهارشنبه در بیشتر مناطق کشور شاهد جوی آرام هستیم. وی ضمن اشاره به اینکه مجددا روز پنجشنبه استان‌های مازندران، گیلان و روز جمعه، مازندران، گلستان و خراسان شمالی، بارش‌های...