دوشنبه 4 تیر 1403

استان خراسان رضوی

استان خراسان رضوی

وب‌گاه الف

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که اهتمام و حمایت‌های پیوسته شهید رئیسی برای توسعه علم و فناوری هرگز فراموش نمی‌شود. این تلاش در رئیس‌جمهور شهید بود و اگر دستاوردی داریم به خاطر هدایت‌گری ایشان بود.

وب‌گاه فرارو

گازگرفتگی باعث مرگ یک کارگر در عمق چاهی در شهر تاریخی مالین استان خراسان رضوی شد.

خبرگزاری تسنیم

حسن یزدانی و هم‌تیمی‌های المپیکی‌اش برای سپری کردن دو روز پایانی اردوی آماده‌سازی خود، شب گذشته راهی مشهد شدند.

وب‌گاه تابناک

سرپرست مدیریت بحران استان خراسان رضوی گفت: بر اثر زمین‌لرزه 3.8 ریشتری ظهر امروز (جمعه، اول تیر) در شهرستان کاشمر 12 نفر که حین فرار و بر اثر اضطراب دچار آسیب‌های سطحی شده بودند، تاکنون در بیمارستان بستری شده‌اند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سرپرست مدیریت بحران استان خراسان رضوی گفت: بر اثر زمین‌لرزه 3.8 ریشتری ظهر امروز در شهرستان کاشمر 12 نفر نیز که حین فرار و در اثر اضطراب دچار آسیب‌های سطحی شده بودند تاکنون در بیمارستان بستری شده‌اند.

وب‌گاه خبر آنلاین

بیش از شصت تن ار پیشکسوتان؛ اساتید و هنرمندان تئاتر خراسان طی نامه رسمی خواهان راه اندازی دفتر اسیتج در خراسان رضوی شدند.

وب‌گاه خبر آنلاین

قیمت دام زنده امروز 30 خرداد 1403 اعلام شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

وب‌گاه عصر ایران

زلزله‌ای به بزرگی 5 ریشتر در ساعت 13:24 سه‌شنبه 29 خرداد 1403 شهرستان کاشمر در استان خراسان رضوی را لرزاند. این زلزله در عمق شش کیلومتری از سطح زمین رخ داده و در مناطق مختلفی از شهرستان کاشمر احساس شده است. متاسفانه این حادثه تاکنون 4 نفر فوتی و حدود 115 نفر مصدوم داشت است، که 35 نفر از حادثه دیدگان به صورت سرپایی مداوا شدند و وضعیت 4 نفر از مصدومان این حادثه، طبق گزارش‌ها مساعد نیست./...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در پی زلزله 5 ریشتری در شهر کاشمر، سرپرست ریاست جمهوری در گفتگو با استاندار خراسان رضوی آخرین وضعیت حادثه مذکور را جویا شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

زلزله 5 ریشتری کاشمر در استان خراسان رضوی را لحظاتی پیش لرزاند.

وب‌گاه 55 آنلاین

کاشمر - زلزله‌ای به بزرگی 5 ریشتر، لحظاتی پیش شهرستان کاشمر در استان خراسان رضوی را لرزاند. دو تیم ارزیاب از هلال احمر برای بررسی خسارات احتمالی به منطقه اعزام شدند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

فرماندار کاشمر گفت: 2 نفر بر اثر زلزله پنج ریشتری ظهر امروز در این شهرستان خراسان رضوی جان باختند.

وب‌گاه عصر ایران

زلزله 5 ریشتری، کاشمر در استان خراسان رضوی را لحظاتی پیش لرزاند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصا نیوز: زمین‌لرزه‌ای به شدت 5 ریشتر کاشمر در استان خراسان رضوی را لرزاند.

وب‌گاه خبر آنلاین

فرماندار کاشمر در استان خراسان رضوی گفت: زلزله ساعت 13 و 24 دقیقه امروز سه‌شنبه در کاشمر موجب خسارت دیدن نمای برخی ساختمان‌ها و منازل کهنه و گلنگی در این شهر شده است.