چهارشنبه 19 مرداد 1401

اطلاعات سپاه

اطلاعات سپاه

خبرگزاری تسنیم

نایب رئیس کمسیون قضایی مجلس آخرین وضعیت بررسی طرح ممنوعیت خروج مسئولان و مدیران نظام جمهوری اسلامی ایران پس از اتمام مسئولیت در مجلس تشریح کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف 568 هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل بندرعباس و سیریک خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از مناطق سیل زده فیروزکوه گفت: همه برای ساماندهی وضعیت سیل زدگان پای کار هستیم و تا آخرین بیل جمع آوری گل و لای در کنار شما خواهیم بود.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: سرلشکر سلامی گفت: خطرناک‌ترین پدیده‌ای که امروز دشمن با توسل به آن می‌خواهد نفوذ کند، تسخیر ذهن و قلب جوانان است تا آنها را حجاب‌گریز و نمازگریز کنند؛ اما نمی‌دانند که زنان ملت ما باوقار هستند و از گوهر وجود خود مانند یک سنگر دفاع می‌کنند.

خبرگزاری دانا

سازمان اطلاعات سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد موفق به کشف و ضبط محموله 2 و نیم تنی آرد قاچاق در محور دهدشت - بهبهان شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یک عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه 202 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تقدیر از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در پی کشف و خنثی سازی توطئه دشمنان کوردل انقلاب اسلامی را قرائت کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

روغن زیتون و آبلیمو جایگاه خاصی در آشپزی به‌خصوص سبک مدیترانه‌ای دارند. گرچه فواید هریک از این مواد غذایی کاملا از نظر علمی ثابت شده اما بعضی معتقدند که مخلوط روغن زیتون و آبلیمو نیز فواید بسیاری برای سلامت بدن دارد و می‌تواند در بهبود و پیشگیری بسیاری از مشکلات جسمانی موثر باشد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

نمایندگان در جلسه علنی امروز به اصلاح دو طرح «دوفوریتی شفافیت قوای سه‌گانه» و «نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس» پرداختند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس جهت رفع ایرادات شورای نگهبان اصلاح شد.

خبرگزاری مهر

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس را به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.

خبرگزاری مهر

نویسنده کتاب «نبرد تنگه‌ها» می‌گوید در جریان عملیات فتح‌المبین صدام گفته بود هرکس سایت و رادار را بگیرد کلید بصره را به او می‌دهد چون حفظ این‌دو موضع، نشان از قدرت عراق داشت.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: فرمانده کل سپاه با اشاره به برگزاری نهمین رزمایش اطلاعاتی سپاه اظهار داشت: در این رزمایش از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین ابزارهای توسعه یافته اطلاعاتی، تکنیک‌های نوین اطلاعاتی و تجربیات اطلاعاتی سپاه استفاده شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: سرلشکر سلامی با بیان اینکه آمریکا آنقدر ضعیف شده که عملا در متن سیاست‌های منطقه دیده نمی‌شود، گفت: بایدن به منطقه آمد تا بگوید هنوز خاورمیانه و جهان اسلام در اولویت سیاست خارجی اوست اما با دست‌های خالی به آمریکا بازگشت.