یک‌شنبه 5 تیر 1401

ایلام

ایلام

خبرگزاری مهر

مسابقات قهرمانی کراس‌فیت کشوری نوجوانان در رده های سنی مختلف برگزار شد.

خبرگزاری دانا

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس پیگیر وصول مطالبات مردم است و یکی از مطالبات مهم مردم ایلام استقرار شرکت بهره برداری نفت و گاز دراستان است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تعطیلی 11 شهرستان امروز نتیجه فعالیت کانون‌های گرد و غبار با منشاء خارجی است.

وب‌گاه فرارو

پدیده توفان‌های ریزگرد و گرد و غبار که در سال‌های اخیر به چالشی مهم تبدیل شده و اغلب استان‌ها را درگیر کرده، دارای دو منشاء داخلی و خارجی است که تعطیلی 11 شهرستان امروز نتیجه فعالیت کانون‌های گرد و غبار با منشاء خارجی است.

وب‌گاه گسترش

علی نبوی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به توانمندی‌های داخلی عنوان کرد: با روند جاری در عملیات این پروژه انتظار می‌رود عملیات ساخت، نصب، تست و راه‌اندازی این زیست پالایشگاه مهم امسال به پایان برسد و طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده وارد مدار تولید شود.

خبرگزاری ایرنا

استانها - ایرنا - ورود توده جدید گرد و غبار به کشور، امروز هوای استان‌های خوزستان، ایلام و کرمانشاه را در نوار غربی کشور تحت تاثیر قرار داد به طوری که 11 شهرستان را به تعطیلی کشاند.

وب‌گاه عصر ایران

ناامنی و یا احساس ناامنی ونگرانی از آینده، یکی از آسیب های مهم تورم افسارگسیخته جامعه ایران است. فرد احساس می کند در هاله ای از نا امنی زندگی خود را به سختی می گذراند و نسبت به موقعیت کنونی خود ترس ودلهره دارد.

خبرگزاری دانا

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع امنیت "محمدیاسمی" امروز یکشنبه باحضور جمع کثیری از مردم شهرستان ایوان و مسئولان ارشد استان برگزار شد

وب‌گاه 55 آنلاین

گرانترین خانه های ایران در این 5 شهر هستند! کدخبر: 5041841401/04/05 - 06:40 اقتصادنیوز: طبق گزارش مرکز آمار از قیمت مسکن در شهرهای منتخب کشور 5 شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز و مشهد گران‌ترین شهرهای کشور در حوزه مسکن هستند.

خبرگزاری مهر

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اجازه دهیم مشکلات اقتصادی مسیر مهاجرت نخبگان را فراهم کند و دولت باید جلوی این موضوع را بگیرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

سازمان هواشناسی با اشاره به استقرار هوای گرم در کشور از ورود توده گردوخاک تشکیل‌شده روی کشور عراق به مرزهای غربی خبر داد و برای 12 استان هشدار صادر کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

احدوظیفه گفت: ایران و شهرهایی همچون تهران به دلیل شرایط اقلیمی تابستان گرمی را تجربه می‌کنند.