بایرن مونیخ و آلابا پای میز مذاکره می‌نشینند

خبرگزاری میزان مشاهده در مرجع
بایرن مونیخ و آلابا پای میز مذاکره می‌نشینند

مدیران باشگاه بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد مدافع اتریشی خود دست به کار می‌شوند.

خبرگزاری میزان - شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» آلمان خبر داد مدیران باشگاه بایرن مونیخ قرار است در روز‌های آتی با دیوید آلابا پای میز مذاکره بنشینند و درباره تمدید قرارداد این مدافع اتریشی با او مذاکره کنند.

آلابا که اخیرا کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ او را با فرانتس بکن‌باوئر، اسطوره باواریایی‌ها مقایسه کرد، تنها یکسال دیگر از قراردادش با این باشگاه باقی مانده است.

قرار است دو طرف به زودی پای میز مذاکره بنشینند، این در حالی است که بایرنی‌ها نمی‌خواهند یکی از ارکان اصلی خط دفاعی خود و یکی از ارکان اصلی موفقیت‌هایی سال‌های اخیر خود را به این سادگی از دست بدهند.

آلابا که از سال 2008 در باشگاه بایرن مونیخ عضویت دارد و در سال 2010 به تیم اصلی این باشگاه آلمانی راه یافت، مورد توجه باشگاه‌هایی همچون لیورپول، منچستریونایتد، منچسترسیتی، چلسی، بارسلونا، رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد.

این مدافع 28 ساله تاکنون در 382 بازی از رقابت‌های مختلف برای باواریایی‌ها به میدان رفته و موفق شده 31 گل هم به ثمر برساند. او با سرخپوشان مونیخی به 19 قهرمانی مختلف از جمله 9 قهرمانی در بوندس‌لیگا، پنج قهرمانی در جام حذفی آلمان و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافته است.