دوشنبه 4 تیر 1403

انتظام و امنیت

انتظام و امنیت

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت 9 مرکز معاینه فنی در روز عید سعید غدیر خم در پایتخت خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تصاویری از پوسترهای انتخاباتی پزشکیان منتشر شده که مردی عباپوش را نشان می‌دهد که دست پزشکیان را بالا برده، این تصاویر احتمالا به این معناست که فردا همزمان با عید غدیر اعلام حمایت رسمی حسن روحانی از پزشکیان صورت می‌گیرد. برترین ها نوشت برخی از منابع نزدیک به اصولگرایان ادعا کرده‌اند که زاکانی طی روزهای آینده، از انتخابات کنار خواهد کشید، از آن طرف یک شایعه پر رنگ هم به گوش می‌رسد که...

وب‌گاه خبر آنلاین

سیدحسین نقوی حسینی می گوید: شرایط موجود اگر تا روز انتخابات ادامه پیدا کند آقای پزشکیان با آراء بالا، رأی به دست می آورد احتمال دارد قالیباف در سطر رای آوری قرار گیرد و انتخابات به دور دوم کشیده شود.

وب‌گاه گسترش

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس اعلام کرد که پس از واریز کامل سود سهام عدالت توسط شرکت‌ها، مجوز لازم برای واریز آن صادر خواهد شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

مراسم امحاء 5تن انواع مواد مخدر دوشنبه 4 تیر 1403 با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دبیرکل سازمان ملل متحد، حملات تروریستی دیروز در داغستان روسیه را محکوم کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دبیرکل سازمان ملل حمله تروریستی روز گذشته در داغستان روسیه را محکوم کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سفر بن سلمان به قطر، نقطه عطفی در روابط دو بازیگر تعریف کرد، تا جایی که گروهی از تحلیلگران از این سفر تحت عنوان رنسانس عربستان و قطر یاد می کنند؛ رخدادی که زمینه را برای حضور سرمایه گذاران قطری در عربستان هموار و همزمان تعاملات تجاری دو بازیگر را افزایش داد.

وب‌گاه الف

فرمانده کل انتظامی گفت: امروز آثاری از کاهش کشت دیده نمی‌شود. یکی از دلایل افزایش کشت در کشور همسایه ما (افغانستان) که بیشترین درگیری‌ها را در بحث مبارزه با مواد مخدر را با آن داریم، آثاری ناشی از حضور آمریکایی‌ها در آن کشور بود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

روسیه اعلام کرد که به بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا واکنش نشان می‌دهد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: به گفته وزارت امور خارجه روسیه، این کشور در پاسخ به بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا علیه مسکو، به فهرست ممنوعیت سفر علیه مقامات اتحادیه اروپا اضافه می‌کند.

وب‌گاه الف

به‌گفته مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیش از 500 خبرنگار از 150 رسانه خارجی مقیم و غیرمقیم وابسته به 31 کشور جهان با حضور در کشور، چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران را پوشش میدانی می‌دهند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بررسی ها نشان می‌د هد که رشد سطح تقاضا در هفته های اخیر گریبانگیر بازار ارز شده است. دلیل افزایش قیمت دلار چه بود؟ دلار کریدور ششم را فتح کرد قیمت ها امروز در بازار ارز چه مسیری را تجربه کردند؟ معاملات روز دوشنبه چهارم تیر برای دلار هرات با نرخ 59 هزار و 910 تومان آغاز شد اما در نیمه دوم معاملات روند صعودی را تداوم بخشید و در میانه کانال 60 هزار تومان جا خوش کرد. براساس بررسی خبرنگار...

وب‌گاه مشرق نیوز

حماسه پد خندق، اوج ایثار و از خودگذشتگی دلیر مردان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس بود.

وب‌گاه خبر آنلاین

سرلشکر باقری طرح ملی مقابله با ناقلین مهاجم زیستی را ابلاغ شد.