انتظام و امنیت

انتظام و امنیت

فرمانده هوانیروز ارتش: برای تولید قطعات به کشوری نیاز نداریم
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرمانده هوانیروز ارتش گفت: امروز هوانیروز به جایگاهی رسیده که نه تنها برای تولید قطعات به کشوری نیاز ندارد، بلکه می‌توانیم به کشورهای دوست هم کمک کنیم.

مکتب سپهبد شهید سلیمانی به دنیا معرفی شود
خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان بر لزوم تشکیل کمیته بانوان و خانواده در بنیاد مکتب سپهبد شهید سلیمانی تاکید کرد و گفت: مکتب این شهید بزرگوار جبهه مقاومت جهانی است و باید به دنیا معرفی شود.

خوزستان هدف اصلی حمله عراق به ایران
خبرگزاری مهر

اگر رژیم عراق در رابطه با ادعاهای گنگ و مبهم خود حسن‌نیت می‌داشت می‌باید نه با زبان توپ و تانک بلکه با استفاده از منطق سلیم و رابطه حسن هم‌جواری ما وارد می‌شد.

برگزاری نشست‌های اینستاگرامی "در سنگر ادب و هنر"
خبرگزاری ایسنا

مرکز آفرینش‌های هنری دانشجویان معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران هم‌زمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس (31 شهریور تا 6 مهر ماه 1399) هفت گفت‌وگوی زنده (لایو اینستاگرامی) با موضوع ادبیات و هنر دفاع مقدس و با حضور هنرمندان و پژوهشگران رشته‌های مختلف ادبی و هنری برگزار می‌کند.

چین در واکنش به آمریکا، معامله با «شرکت های غیرقابل اعتماد» را ممنوع می‌کند
خبرگزاری ایرنا

پکن - ایرنا - وزارت بازرگانی چین در واکنش به تحریم های آمریکا علیه شرکت های چینی اعلام کرد قوانین مربوط به «شرکت های غیرقابل اعتماد» را اجرا می کند.

خبرگزاری تسنیم

مدیر‌عامل سازمان بهشت زهرا (س) از نواختن دهمین زنگ دانش‌آموز شهید با هدف پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی‌های 36000 دانش‌آموز شهید کشور در هفته دفاع مقدس همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد.

رزمایش ذوالفقار به دشمنان فهماند که خلیج فارس جای جولان دادن نیست
خبرگزاری ایسنا

فرمانده هوانیروز ارتش گفت: اخیرا رزمایش ذوالفقار انجام شد که خدارا شکر بازدارندگی فراوانی برای همه دشمنان ایران داشت. این رزمایش به دشمنان ما فهماند که در ایران به ویژه در خلیج فارس جای جولان دادن نیست.

خاطره‌ای از کشف و شهود شیخ‌حسین انصاریان در جبهه
خبرگزاری مهر

حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان که سال‌های دفاع مقدس در جبهه‌ها حضور داشته، خاطره‌ای از اوایل شهریور 62، پس از خاتمه عملیات والفجر3 دارد که بناست در کتاب «کوهستان آتش» چاپ شود.

حضور گروه‌های مقاومت فلسطینی و لبنانی در مجلس برای بررسی سازش خیانت‌کارانه
خبرگزاری ایسنا

بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های خصوصی، وضعیت کیفیت و قیمت خودرو و مشکلات صنعت خودروسازی و همچنین بررسی توافق نامه عادی سازی روابط کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی با حضور نمایندگان گروه‌های مقاومت فلسطینی و لبنانی در دستور کار جلسات کمیسیون‌های تخصصی در هفته جاری قرار دارد.

عادی سازی روابط چالش جدید امنیت منطقه
خبرگزاری ایرنا

ایرنا - تهران - رسانه های عربی در بین بسیاری از نکات منفی خود، روزها و رویدادها را به رغم اینکه حتی اگر ممکن است کمتر از حد معمول یا در بهترین تخمین ها، روزهای عادی باشند "تاریخی" توصیف کرده اند و به دلیل استفاده مکرر از این توصیف، [این روزها و توصیف ها] معنی و مفهوم خود را از دست داده اند، اما سه شنبه گذشته (25 شهریور) واقعا یک روز استثنایی در تاریخ عرب بود.

وضعیت انتشارات علمی چقدر با اهداف 1404 هماهنگی دارد؟
خبرگزاری ایسنا

نتایج یک مطالعه در خصوص وضعیت انتشارات علمی کشور نشان داد که ایران در شاخص‌های کمی روند صعودی و قابل قبولی داشته ولی در مورد شاخص‌های کیفی با وجود سیر صعودی فاصله زیادی با هدف‌گذاری این شاخص در سال 1404 دارد.

اینفانتینو: احتمالا جام جهانی باشگاه‌ها برگزار نمی‌شود / نگران انتخابی جام جهانی هستم
خبرگزاری ایسنا

رئیس فدراسیون فوتبال فیفا نگرانی خود را بابت انتخابی جام جهانی ابراز و اعلام کرد به احتمال زیاد امسال جام جهانی باشگاه ها برگزار نمی شود.

محموله حشیش با درایت پلیس به مقصد نرسید
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری پدر و پسر قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس استان یزد خبر داد و گفت: از خودرو متهمان 39 کیلوگرم حشیش کشف شد.

خبرگزاری تسنیم

سازمان هواشناسی با اشاره به آغاز بارش های 5 روزه باران طی امروز در برخی استان ها نسبت به مخاطره افزایش ارتفاع امواج در خلیج فارس هشدار داد.

محموله 39 کیلویی حشیش به مقصد نرسید
خبرگزاری ایسنا

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری پدر و پسر قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس "استان یزد" خبر داد و گفت: از خودروی متهمان 39 کیلو حشیش کشف شد.

رد ادعای ضد ایرانی پولیتیکو از سوی وزارت امنیت آفریقای جنوبی
خبرگزاری ایسنا

وزارت امنیت آفریقای جنوبی در بیانیه‌ای ادعای مقامات آمریکایی مبنی بر وجود طرحی از سوی ایران برای ترور سفیر واشنگتن در آفریقای جنوبی را با گفتن این که اطلاعات کافی برای اثبات این اتهام وجود ندارد، رد کرد.