انتظام و امنیت

انتظام و امنیت

الزام رعایت راهکار‌هایی توسط کاربران قبل از حمله باج افزار Lock Bit
خبرگزاری خبرنگاران جوان

سرهنگ رجبی گفت: کاربران قبل از حمله باج افزار Lock Bit باید یکسری راهکار‌های امنیتی را مدنظر خود قرار دهند.

شکست دومین توطئه آمریکایی ها در ایران
خبرگزاری ایسنا

طراحان و سیاستمداران آمریکایی با همراهی دول متخاصم عراق و عربستان و مشارکت ته مانده‌های ارتشی وفادار به شاه، ایده «کودتا قبل از جنگ» را با شعار «نجات قیام ایران بزرگ» آغاز کردند، اما هرگز تصور نمی کردند اعتراف یک خلبان شیر پاک خورده هموطن پته دومین توطئه بزرگ آمریکایی ها در ایران را روی آب بریزد.

هزینه ماهانه درمان اعتیاد / اختصاص کد «یکتا» برای معتادان مجهول‌الهویه
خبرگزاری ایسنا

عضو کمیته بیمه سلامت سازمان بیمه سلامت ضمن تشریح تغییرات ابلاغیه جدید تعرفه درمان اعتیاد، از اختصاص کد یکتا به معتادان مجهول‌الهویه برای درمان سرپایی اعتیاد در قالب پوشش بیمه‌ای خبر داد.

سقوط دکل مخابراتی در حکیمیه تهران
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک دکل مخابراتی در محله حکیمیه تهران، خیابان سازمان آب سقوط کرد.

واژگونی خودرو در مشگین شهر 2 کشته و چهار مصدوم برجای گذاشت
خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در مشگین‌شهر سه‌شنبه شب موجب جان باختن 2 نفر و مصدوم شدن چهار نفر از سرنشینان این خودرو شد.

نشست های اداری البرز ویدئوکنفرانسی شود
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از ادارات و دستگاه های اجرایی خواست برای پیشگیری از کرونا نشست های اداری به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شود.

صدر ترور الهاشمی را بی شرمانه توصیف کرد
خبرگزاری ایرنا

بغداد - ایرنا - «مقتدی صدر»، رهبر جریان صدر، روز سه شنبه ترور «هشام الهاشمی»، کارشناس امنیتی عراق را بی شرمانه توصیف کرد و در باره آنچه راه حل خشونت نامید، هشدار داد.

اعمال جدی ترین محدودیت ها در پی افزایش تعداد جانباختکان ویروس کرونا
خبرگزاری خبرنگاران جوان

اعطا از ستاد مقابله با کرونا خواست تا بدون هیچ مسامحه ای محدودیت هایی را به منظور کاهش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا اعمال کند.

اطلاعیه پلیس درباره انتشار فیلم تخلیه تعدادی از منازل شهروندان بوشهری
خبرگزاری میزان

پس از منتشر شدن فیلمی در فضای مجازی با موضوع تخلیه و تخریب تعدادی از منازل مسکونی در شهر بوشهر پلیس بوشهر به این اتفاق واکنش نشان داد.

آتش سوزی در کوه‌های جم کنترل شده است
خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: آتش سوزی در اراضی مراتع بهارستان از توابع شهرستان جم ساعت 12 ظهر امروز سه شنبه آغاز و در زمان حاضر با حضور ماموران یگان حفاظت کنترل شده است.

تیراندازی در پایگاه دریایی آمریکا در کالیفرنیا
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - به دنبال تیراندازی در پایگاه تفنگداران دریایی در کالیفرنیا، مقامات محلی از دستگیری و مجروح شدن فرد مظنون در این حادثه خبر دادند.

اخبار کوتاه روز سه‌شنبه گلستان
خبرگزاری ایرنا

گرگان - ایرنا - کشف 3 هزار و 725 کیلوگرم مواد مخدر، پیش‌بینی دمای 40 درجه‌ای در روزهای آینده و مرگ 6 تن در استان بر اثر سوء مصرف مواد مخدر از جمله خبرهای کوتاه سه‌شنبه گلستان است.

وزیر ارشاد: نقش ایلام در دوران دفاع مقدس متمایز است
خبرگزاری ایرنا

ایلام - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از نقش تاثیرگذار مردم این استان در دوران دفاع مقدس گفت: حضور و نقش مردم استان ایلام متمایز و بی نظیر است.