یک‌شنبه 5 تیر 1401

انتظام و امنیت

انتظام و امنیت

خبرگزاری دانا

قناعت گفت: خراسان جنوبی میزبان سفر دوم رئیس جمهور خواهد بود

خبرگزاری دانا

پوستر هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با حضور فرمانده کل سپاه رونمایی شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر اطلاعات در پیامی انتصاب سردار کاظمی را به عنوان رییس سازمان اطلاعات سپاه تبریک گفت

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سرلشکر صفوی گفت: اطمینان دارم در دوره جدید مدیریتی سازمان اطلاعات سپاه شاهد شکست‌های مکرر اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و خنثی سازی نقشه‌های پلید آنان خواهیم بود.

خبرگزاری دانا

محمد حسن صحراگرد با اشاره به اینکه در سطح شهر بجنورد ساختمان های قدیمی زیادی وجود دارد که مسائل ایمنی در آنها پیش بینی نشده است، گفت: بسیاری از قسمت ها در شهر، چینش ها و کاربری ها اشتباه است و بار حریق خطرات زیادی را به همراه خواهد داشت.

وب‌گاه عصر ایران

معامله‌گران یک شاهد دیگر نیز برای وجود خریدار در بازار دارند: نرخ ارز سهمیه‌ای از 29 هزار و 100 تا 31 هزار تومان در بازار موجود است و جالب اینکه در همه نرخ‌ها خریدار وجود دارد.

خبرگزاری دانا

احمد علی مقدم گفت: کشور ما از شروع انقلاب، عملیات‌های تروریستی متعدد و خرابکاری‌های وحشتناکی را تا به امروز پشت سر گذاشته است و واقعه هفتم تیرماه نقطه عطف این حوادث و آغازگر یک حرکت جدید برای ملت بود تا با افزایش بصیرت خود، دشمن و منافقین کوردل را از دوست تشخیص بدهند و به یاوه گویی های دشمنان توجه نکنند.

وب‌گاه عصر ایران

عادل فردوسی پور برای ضبط قسمت تازه برنامه "فوتبال 360" به بوشهر رفته است، مهمان این قسمت از برنامه عادل، مهدی طارمی ستاره تیم ملی و پورتو پرتغال است.

وب‌گاه الف

جوزف بورل مسئول سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا که برای گفتگو با مقامات کشورمان به تهران سفر کرده است عصر روز گذشته (شنبه) با دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کرد

خبرگزاری تسنیم

مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: جشنواره ابوذر با ایجاد فضای رقابتی به دور از هیجانات کاذب موجود و سیاسی‌کاری‌های مرسوم، توان تعالی‌بخشی تولیدات رسانه‌ای را دارد و این امر یکی از مزیت‌های نسبی این جشنواره محسوب می‌شود.

خبرگزاری مهر

وزیر اطلاعات با صدور پیامی انتصاب سردار کاظمی ریاست جدید سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

خبرگزاری مهر

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: عده زیادی در کشور به اعتیاد مبتلا هستند و یکی از معضلات امروزی شهرهای ما اعتیاد است.

خبرگزاری تسنیم

یکی از پرستاران جانبازان شیمیایی دفاع مقدس گفت: تجربه ما در مواجهه با مجروحان شیمیایی، همانند کرونا، ناشناخته بود و کار مداوا را با مشکل روبرو می‌کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس پلیس فتا پایتخت، از شناسایی و دستگیری 2 نفر کلاهبردار خبر داد که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تحلیل‌گر حوزه اعتیاد گفت: پیشنهاد می‌شود رییس جمهور از دستگاه‌های اجرایی متولی مبارزه با مواد مخدر موضوع ضربه‌ای که به اقتصاد ایران وارد می شود را به صورت جدی پیگیری کند و گزارش تاثیر برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در این حوزه به رئیس قوه مجریه ارائه شود.