شنبه 5 اسفند 1402

استان‌ها

استان‌ها

وب‌گاه خبر آنلاین

فعال رسانه‌ای اصولگرا با اشاره به توضیحات وزیر علوم درباره تقدیر از وزیر ارشاد نوشت: ساعتی پیش آقای دکتر زلفی گل در تماس از طریق موبایل شخصی شان با بنده توضیح دادند که در انتخاب آقای محمدمهدی اسماعیلی وزیرمحترم ارشاد هیچ نقشی نداشته است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سفیر ایران در ترکیه از برگزاری جلسه فوق‌العاده وزرای فرهنگ و اطلاع‌رسانی کشورهای سازمان همکاری اسلامی در استانبول خبر داد که قرار است نقش مهمی در هماهنگی و اتخاذ رویه‌های یکپارچه برای مبارزه با جعل اخبار رژیم صهیونیستی و گمراه کردن افکار عمومی بازی کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از ممنوعیت فعالیت یک دانشگاه علوم‌پزشکی جعلی در استان هرمزگان خبر داد.

وب‌گاه گسترش

گزارشات بازار طلا نشان می دهد که سکه، با افزایش قیمت همراه شده است.

خبرگزاری تسنیم

سرمربی و مدافع ایتالیایی تیم فوتبال اینتر جریمه نقدی شدند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر شورای استاندارد استان تهران گفت: تاکنون 13 هزار و 650 گواهی تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور در این استان صادر شده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در راستای توسعه توریسم درمانی و افزایش سرمایه گذاری و درآمد‌ها احداث هتل و بیمارستان در حاشیه فرودگاه‌ها کلید خورد.

وب‌گاه الف

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از 8 کیلوگرم قارچ توهم زا از یک سوداگر مرگ در شرق تهران خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

پایداری‌چی‌ها معتقدند که سرلیست آنها آقاتهرانی است و به هیچ وجه حاضر نیستند که از این موضع کوتاه بیایند. از سوی دیگر شورای ائتلاف نیز همچنان سر موضع خود مبنی بر سرلیستی قالیباف هستند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل خط و سازه های فنی شرکت راه آهن از رشد 80 درصدی بهسازی و بازسازی خطوط ریلی در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: بیش از 450 کیلومتر خطوط ریلی از شروع دولت سیزدهم تاکنون بهسازی و بازسازی شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرمانده کل ارتش در پیامی به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) تاکید کرد: حضور، هوشیاری و فداکاری سربازان گمنام؛ گویای اهمیت مجاهدت های خاموش و موثر سربازان جبهه امنیت در مقابله با انبوه توطئه ها علیه نظام مستقل جمهوری اسلامی است.

وب‌گاه عصر ایران

مأموران پلیس در بازرسی از خودرو‌های این سارقان، مقدار 300 گرم طلاجات، 11 عدد ساعت مچی و مقداری وجه نقد و تعدادی ابزار آلات که برای سرقت به کار برده بودند، کشف کردند.

وب‌گاه خبر آنلاین

یک کارشناس اقتصادی تصریح کرد: به طور میانگین در دولت رییسی ماهانه 3.3 میلیارد دلار ارزش بازار بورس سقوط کرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

تصاویری از دریاچه ارومیه پش از بارش های اخیر منتشر شده است.

وب‌گاه عصر ایران

در سفر به استان هرمزگان باخبر شدیم که چنین دانشگاهی شکل گرفته است و پول می‌گیرد تا دانشجوی پزشکی تربیت کند، عنوان شده بود که این دانشگاه مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی دارد، در پیگیری‌ها مشخص شد که فردی غیرقانونی این "به ظاهر دانشگاه" را تأسیس کرده است و با هماهنگی وزارت علوم و بهداشت مشخص شد که مجوز این وزارتخانه را ندارد، در نهایت با هماهنگی با نیروی انتظامی جلوی فعالیتش گرفته شد.