یک‌شنبه 16 بهمن 1401

استان‌ها

استان‌ها

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کار دولت را تسهیل‌گری و تنظیم‌گری عنوان کرد و گفت: مساله مهم ما در فرهنگ و هنر توسعه فضای مجازی است، باید به این حوزه به عنوان یک نگاه فرصت‌محور توجه کنیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز گفت که مواضع این رژیم و کشورهای اروپایی در قبال ایران یکی نیستند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

متهم 11 سال قبل به جرم قتل همسرش به قصاص محکوم شد اما چون اولیای دم پیگیر اجرای حکم نشدند، این مجازات تغییر کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

روزنامه آفتاب یزد نوشت: انگار بعضی از مسئولان آمده اند که با اظهاراتی، مردم را عصبانی کنند آنهم در روزگاری که آوار مشکلات بر سرشان ریخته و بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به آرامش فکری دارند اما برخی از مسئولان انگار مسئولیتشان این است که نگذارند مردم آرام باشند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - این که فیلمساز بتواند در نخستین اثر سینمایی خود به سراغ یک مضمون اجتماعی برود؛ قصه اش در ستایش جایگاه خانواده باشد و در روایت بتواند تقابل سه نسل را به تصویر بکشد، یک دستاورد ارزشمند تلقی می شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق مغازه های نقره فروشی که انگشترهای گران قیمت سرقت می کرد، خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

میخائیل اولیانوف نماینده روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین اعلام کرد که طی چند روز گذشته نشانه‌هایی وجود داشته که حاکی از نهایی شدن احتمالی توافق بر سر مذاکرات در وین دارد.

وب‌گاه الف

ریاست شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم برگزاری نمایشگاه‌ها در محل شهر آفتاب از برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (سئول) انتقاد کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

یک جراح متخصص چشم سه عامل مهم را که در کودکان و نوجوانان سبب ضعیفی چشم و نیاز به عینک می‌شود را تشریح کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آنچه که بیشتر از او به یاد دارند، فایل صوتی گفت‌وگویش با محمدرضا پهلوی است. شخصیتی که شاه دل خوشی از او نداشت و دموکرات‌های آمریکا خواهان او بودند. علی امینی، یکی از نخست‌وزیران پس از کودتای 28 مرداد است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

لاریجانی احتمال همکاری با محمدجواد ظریف، محبوب‌ترین وزیر کابینه حسن روحانی را هم رد نکرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بانک مرکزی اعلام کرد در هشتمین روز از مرحله دوم عرضه گسترده ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، تعداد 14 هزار و 535 قطعه ربع سکه بهار آزادی تا قیمت 8 میلیون و 260 هزار تومان به متقاضیان فروخته شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1402 با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا فردا شب کل منابع درآمدی دولت را جمع بندی کنیم، گفت: از روز سه شنبه وارد بررسی مصارف بودجه خواهیم شد بنابراین پیش بینی می‌شود بررسی مصارف بودجه به دو برابر زمان نیاز داشته باشد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی گفت: گزارش‌ها نشان می‌دهد که طرف آمریکایی در قطر پیشنهادهایی در ارتباط با توافق هسته‌ای به ایران داده گرچه آنها غیرمستقیم بوده و از طریق وزیر خارجه قطر منتقل شده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سازمان لیگ فدراسیون والیبال زمان برگزاری دیدارهای دو هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر را اعلام کرد.