سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

استان‌ها

استان‌ها

وب‌گاه مشرق نیوز

سه تیم نفت مسجدسلیمان، فجرسپاسی و شهرخودرو برای فرار از سقوط با یکدیگر رقابت می‌کنند و از این بین یک تیم فقط در لیگ برتر باقی می‌ماند.

وب‌گاه خبر آنلاین

حوزه نوشت: سید مهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: گیر دادن بی مورد به مسئولان و پرداختن به حریم خصوصی و زندگی شخصی افراد مطالبه گری نیست، نباید این موارد با مطالبه گری اشتباه گرفته شود.

وب‌گاه 55 آنلاین

براساس این طرح، نانوایی‌های زنجان به کارت‌خوان هوشمند مجهز شده‌اند. دولت به نانوایی‌ها آرد را به قیمت آزاد می‌دهد اما در ازای فروشِ نان به نانوایی یارانه می‌دهد.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون اول رئیس جمهور گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

وب‌گاه مشرق نیوز

تمرین سه‌شنبه تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 19 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت سیزدهم مصمم است که براساس قوانین مصوب درخصوص لزوم رشد جمعیت و تشویق خانواده‌ها به فرزندآوری با جدیت به این مسئله به عنوان سیاست جدی نگاه کند.

وب‌گاه الف

جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران در محل استانداری با حضور مسئولان ذی صلاح تشکیل می‌شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

علیرضا ابراهیمی با پیشنهادی از لیگ قطر مواجه شده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران در محل استانداری با حضور مسئولان ذی‌صلاح تشکیل در حال برگزاری است.

خبرگزاری دانا

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: من معتقد هستم اگر محصولات ایرانی در بازارهای خارجی رقابت پذیر باشد نه تنها می تواند بازار خود را تثبیت کند بلکه صادرات نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

در سال هفتاد با شعار یک مساوی 55 دسترسی مردم را به خطوط تلفن و ارتباطات افزایش دادم

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یکی از ضدایرانی‌ترین مشاوران ترامپ در مقاله‌ای اعتراف کرد که بعد از 41 سال مطالعه به این نتیجه رسیده که ایران در برابر آمریکا برنده شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از کانون اصلاح و تربیت استان تهران دیدن کردند. این برنامه در راستای دستورات رئیس قوه قضائیه انجام شد.