یک‌شنبه 5 تیر 1401

استان‌ها

استان‌ها

وب‌گاه عرشه آنلاین

عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب از عزم و آمادگی ایران برای امضای نهایی برجام خبر داد و افزود: مگر این که...

خبرگزاری مهر

در حالی نخست وزیر عراق امروز وارد تهران می شود که در کنار مسائل سیاسی، مطالبات اقتصادی ایران ازعراق خصوصا همکاری عراق در احداث راه آهن شلمچه - بصره باید در دستور کار قرار گیرد.

خبرگزاری دانشجو

روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجو، درباره ایرادات شورای نگهبان به طرح شفافیت قوای سه گانه، اظهارکرد: بنده از ابتدا جزء مخالفان این طرح بودم و ایرادات شورای نگهبان هم نسبت به این طرح، قابل پیش بینی بود چرا که برخی از بندهای آن با قانون اساسی، مغایرت‌های زیادی داشت. وی افزود: طرح شفافیت آراء نمایندگان، طرحی بسیار پخته...

وب‌گاه الف

افزایش قیمت مسکن در خرداد امسال در مقایسه با خرداد سال گذشته برای خانوارهای ایرانی نزدیک به 32 درصد و در یک ماه گذشته 2.3 درصد بود که البته آمار از افت 8 درصدی شتاب تورم ماهیانه این بخش حکایت دارد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت در کنار تکالیف دستوری برای کنترل نرخ اجاره باید ابزارهای حمایتی را در این بازار در نظر بگیرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مدتی است که وقتی برای هواشناسی به سایت‌های جهانی مراجعه می‌کنم، می‌بینم در ارتباط با میزان تابش اشعه «ماورای بنفش» یا «یو وی» هشدار می‌دهند و برای تهران (و به تبع نقاط مختلف ایران) تا رقم 10 را نشان می‌دهند.

وب‌گاه الف

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: شخصی هنگام هنگام گذر از محور سنخواست_جاجرم، متوجه حضور یک توله یوزپلنگ می شود با توقف خودرو، شرایط عبور توله یوز را فراهم می آورد و سریعا محل را ترک می کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

سعید صادقی دیروز رسما به پرسپولیس تهران پیوست.

خبرگزاری دانا

جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به تهران سفر کرده است در نشستی با حضور رسانه‌های خارجی، اختلاف‌های باقی‌مانده برای دست‌یابی به توافق نهایی در وین را سیاسی توصیف کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: آمارها نشان داده 70 درصد از تراکنش های کسبه مربوط به کسب و کار هست و مابقی صرف تراکنش های شخصی بوده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مهم‌ترین نتیجه تجربه دفاع در برابر تجاوز عراق، شکل‌گیری شالوده تفکر سیاسی، نظامی و امنیتی در ساختار سیاسی و جامعه ایران است. چنان که هم اکنون بخشی از مجادلات گفتمانی یا کنش واکنش‌های سیاسی، اجتماعی و امنیتی و چشم‌انداز آینده در آیینه تجربیات گذشته با نظر به نتایج جنگ با عراق صورت‌بندی می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

ماجرای جمع شدن تعدادی جوان و نوجوان شیرازی در روز جهانی اسکیت در زمین اسکیت‌بازی و انتشار فیلم آن اتفاق جالبی است که واکنش‌ها به آن، نسبت به اصل ماجرا از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

ابراهیم رئیسی در گفت وگوی تلویزیونی خود به موضوع برجام و مذاکرات اشاره کرد.

وب‌گاه تابناک

سود تسهیلات ارزان بانکی به جیب چه کسی می‌رود؟، عدالت آموزشی با شهریه 50 میلیونی!، کاهش 30 هزار تومانی قیمت گوشت قرمز، از سرگیری مذاکره انتخاب مشترک تهران - واشنگتن، پشت پرده یک پرونده فرزندکشی، طرح پرابهام جدیدی به نام «رمزریال»، کارت پایان خدمت سپاه و ویزای آمریکا و دست‌های پشت‌پرده علیه جامعه پزشکی از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.

وب‌گاه گسترش

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به مشکلات موجود در شهرستان بشاگرد، ضمن اعلام آمادگی مجموعه مناطق آزاد برای کمک به رفع مشکلات بشاگرد، گفت: ظرفیت مناطق آزاد در کنار مناطق کم‌برخوردار قرار می‌گیرد.