یک‌شنبه 16 بهمن 1401

ایران

ایران

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بانک مرکزی اعلام کرد در هشتمین روز از مرحله دوم عرضه گسترده ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، تعداد 14 هزار و 535 قطعه ربع سکه بهار آزادی تا قیمت 8 میلیون و 260 هزار تومان به متقاضیان فروخته شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: موضوع صنایع‌دستی باید در سینما تقویت شود و از کارگردانان در جشنواره فجر صنایع‌دستی برای تعامل بیشتر دعوت کنیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بورس گفت: معتقدیم با عرضه خودرو در بورس و فروش خودروها با قیمت‌های مورد رضایت مصرف کنندگان، می‌توان از یک سو موضوع افزایش تولید و ارتقای کیفیت خودرو را محقق کنیم و خودروسازان با این فروش‌ها می‌توانند خودروهای بیشتر و با کیفیت‌تری تولید کنند.

خبرگزاری مهر

مشهد عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکایی‌ها با ترفندهای مختلف به دنبال شکل گیری خاورمیانه جدید بودند، ایران فرش را از زیر پایشان کشید و این منطقه از جهان را با محوریت جبهه مقاومت شکل داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مرکز پژوهش‌های مجلس راز طولانی‌تر شدن صف انتظار برای دریافت وام ازدواج و فرزندآوری را افشا کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شواری اسلامی گفت: مسدود کردن فضای مجازی علاوه بر اینکه مشکلی را حل نمی کند و راه حل مناسبی نیست.

وب‌گاه عرشه آنلاین

کاوش‌های باستان‌شناسی در بخش دیگری از سد چم‌شیر، زوایای پنهان یک معماری را روشن کرد. باستان‌شناسان در این محوطه یک قبر نوزاد با شواهدی از دوره اسلامی پیدا کردند. همچنین، مکانی که برای تدفین شخصی محترم و محل به امانت گذاشتن استخوان‌های افراد متوفا بوده است، یافته شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

اعتماد نوشت: لاریجانی احتمال همکاری با محمدجواد ظریف، محبوب‌ترین وزیر کابینه حسن روحانی را هم رد نکرد

خبرگزاری تسنیم

میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال 1401 (عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت با تصویب هیات وزیران تعیین شد.

وب‌گاه 55 آنلاین

مشمولان جدید سهام عدالت معرفی شدند.

وب‌گاه فرارو

یزدی مهر با اشاره به اینکه برای پنجشنبه بارش برف در سطح استان تهران پیش بینی شده است گفت: با توجه به این پیش بینی دستور آماده باش به عوامل ستاد مدیریت بحران در تمام استان صادر شده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون رئیس جمهور گفت: دشمنان از شگرد‌های تبلیغاتی و روانی برای پیشبرد اهداف خود بهره برداری می‌کنند و باید سواد رسانه‌ای جامعه را ارتقاء بخشیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

نیرو‌های امنیتی ترکیه 15 نفر را به اتهام ارتباط با گروهک تروریستی داعش در استانبول دستگیر کردند.