یک‌شنبه 5 تیر 1401

ایران

ایران

وب‌گاه گسترش

متقاضیان می‌توانند از امروز با ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نسبت به ثبت نام در طرح فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو اقدام کنند.

خبرگزاری مهر

نه تنها ضعف فدراسیون فوتبال در فراهم کردن بازی تدارکاتی برای تیم ملی فوتسال که حتی ضعف برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم می‌تواند شرایط ایران را در جام ملت‌های آسیا بحرانی کند.

خبرگزاری مهر

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: برخی از کارشناسان سنجش معتقد هستند با مصوبه کنکوری اخیر، مناطق محروم با رشته‌هایی مثل پزشکی باید وداع کنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

اقتصادنیوز نوشت: در روزی که بازار فاز کاهشی داشت، معامله‌گران از زاویه متفاوتی به این اتفاق نگاه می‌کردند. از نظر آن‌ها در سنوات گذشته که سفرهای مهم خارجی رخ می‌داد یا اخبار مثبت برجامی بود، بازار ارز نوسان هزار تومانی را تجربه می‌کرد اما در روز گذشته نوسان در بازار ارز در حد 200 تومان بود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کارشناس حوزه فرهنگ و رسانه گفت: دستاوردهای فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول یکسال گذشته تحت الشعاع فشارهای اقتصادی بر مردم، قرار گرفته است.

وب‌گاه مشرق نیوز

با رسیدن به توافقات، مهاجم برزیلی به زودی راهی تهران می‌شود تا با پرسپولیس قرارداد امضا کند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت: شهید بهشتی از آن جهت که نماد بارز انقلابیگری عقلانیت محور و عدالت محور بود و یک قدم از آرمان‌های انقلاب کوتاه نمی‌آمد و به احدی اجازه تعدی به حقوق اساسی مردم را نمی داد.

وب‌گاه فرارو

عماد افروغ گفت: «در ریشه یابی جنبه خاص این ماجرا باید به فضای احساسی نوجوانان توجه داشت که نوعا به نظر می‌رسد دختران در این فیلم در سطح سنی مقطع راهنمایی و متوسطه هستند. این گروه سنی سرشار از احساس هستند و در واقع نمی‌توان این طور ارزیابی کرد که عقلشان بر احساسشان غلبه دارد؛ بنابراین با توجه به این نکته لازم است با آن‌ها مواجهه رأفت آمیز شود.»

خبرگزاری دانا

فاطمه محمدبیگی گفت: دایره عمل قوه قضائیه در حوزه حقوق عامه باید از احیاء واحدهای تولیدی و رفع تصرف منابع طبیعی به عرصه‌های حساس سلامت، آموزش و محیط زیست و امر به معروف و نهی از منکر گسترش پیدا کند.

وب‌گاه گسترش

صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، صحن علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (یکشنبه 5 تیر ماه) دقایقی پیش با حضور 198 نفر از نمایندگان آغاز شد و دستور کار این نشست به شرح زیر است: ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح دوفوریتی تغییر تاریخ سال مالی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت (تقاضای اولویت در اجرای تبصره (1) ماده (100)...

خبرگزاری دانا

کورس گذاشتن تعدادی از خودروهای جوانان بی‌دغدغه معضلی است که این روزها با کشیده شدن به خیابان‌های پرتردد شهر زاهدان باعث سلب آرامش و به خطر افتادن جان شهروندان و رانندگان شده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

وب‌گاه گسترش

بورل در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: نتیجه مهم سفر من به ایران این است که ما بن بست اخیر را حل کردیم و مذاکرات برجام از سر گرفته خواهد شد.

خبرگزاری دانا

صحن علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمدباقر قالیباف» آغاز شد و تقاضای بررسی دوفوریتی طرح ایجاد مدیریت متمرکز جهت تأمین ماشین‌آلات و امکانات لوجستیک در حوادث غیرمترقبه بررسی خواهد شد.

وب‌گاه فرارو

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.