چهارشنبه 3 مرداد 1403

برپایی میز ارتباط مردمی ورزش همزمان با سفر رئیس جمهور به مازندران

خبرگزاری ایرنا مشاهده در مرجع
برپایی میز ارتباط مردمی ورزش همزمان با سفر رئیس جمهور به مازندران

ساری - ایرنا - همزمان با سفر رئیس جمهور به استان مازندران، میز ارتباط مردمی با حضور نمایندگان تام الاختیار وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، همزمان با دومین سفر رئیس جمهور به استان مازندران، میز ارتباط مردمی با حضور نمایندگان تام الاختیار وزارت ورزش و جوانان، (حسین طلا مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و آقای حسین دهقانی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت ورزش و جوانان) طی روزهای 26 تا 28 اردیبهشت ماه در ساری، خیابان فرهنگ اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار می شود.

این ارتباط مردمی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 18 و جمعه 8 صبح تا 14 برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری - 27 و 28 اردیبهشت - همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت برای دومین بار در سفر قالب استانی مهمان مازندرانی‌ها است.

بهره‌برداری از طرح‌های جدید نهضت ملی مسکن، چندین طرح درمانی، سد گلورد، طرح تکمیل آبرسانی به شهر ساری، بوستان جنگلی 500 هکتاری ساری و چند طرح عمرانی دیگر و همچنین حضور در نشست شورای اداری، دیدار با علما، نخبگان و خانواده شهدا و مردم استان بخشی از برنامه‌های هفدهمین سفر رئیس دولت سیزدهم در دور دوم سفرهای استانی است.

سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران 20 اسفند 1400 انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن 176 مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از 177 هزار و 898 میلیارد ریال بود.

از پایان سال 1400 تا کنون افزون بر 126 هزار و 415 میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور مازندران اختصاص یافت که معادل 71 درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌هاست.

به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع 176 مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران 78 مصوبه به طور کامل محقق شده، در 89 مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال اجراست و اجرای 9 مصوبه نیز در حال پیگیری است.

0 نفر
مهدیه وکیل نژاد

برچسب‌ها

پرونده خبری

برپایی میز ارتباط مردمی ورزش همزمان با سفر رئیس جمهور به مازندران 2
برپایی میز ارتباط مردمی ورزش همزمان با سفر رئیس جمهور به مازندران 3