یک‌شنبه 5 تیر 1401

گردشگری

گردشگری

خبرگزاری دانا

محمود حسینی‌پور خواستار راه‌اندازی هرچه زودتر نمایندگی استانداری غرب مازندران برای تسهیل در رفع مشکلات و رسیدگی به خواسته‌های مردم این منطقه شد.

خبرگزاری دانا

روح‌الله سُلگی گفت: مصوبات سفر رئیس جمهور به مازندران در حوزه کتابخانه‌ها باید پیگیری شود تا اعتبارات لازم در بخش فرهنگی با سرعت بیشتری تخصیص پیدا کند.

وب‌گاه الف

معاون نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری از مخالفت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با دریافت نرخ دلاری بلیت هواپیما از مسافران خارجی و پیگیری جدی این موضوع خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو به نقل از الجزیره، بصره، در جنوب عراق، یکی از ثروتمندترین استان‌های این کشور است که بر روی دریاچه‌ای از نفت شناور است و از بخش‌های سرمایه‌گذاری انرژی، صنایع تولیدی، کشاورزی، پرورش حیوانات و درآمدهای دریایی، علاوه بر گردشگری، حمل و نقل و ذخیره سازی برخوردار است. بصره همچنین ریه دریایی عراق مشرف به خلیج فارس است، با خط ساحلی که 58 کیلومتر از راس البیشه...

خبرگزاری تسنیم

خانه مجیری مربوط به اواخر دوره قاجار و اوایل دوره پهلوی در خمینی‌شهر واقع در 12 کیلومتری شهر اصفهان است که به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. در حال حاضر زیرزمین خانه مجیری به موزه مشاهیر خمینی‌شهر تبدیل شده است.

وب‌گاه تابناک

بسته ویدیویی «تابناک» مجموعه‌ای از ویدیو‌ها عمدتاً متکی بر گزارش‌ها و تحلیل‌ها و ویدیویی‌هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده‌اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می‌توان فرا گرفت.

خبرگزاری دانا

یکی از مهمترین خدماتی که هر یک از آژانس های گردشگری باید ارائه کنند؛ بلیط هواپیما است. بلیط های هواپیما در انواع اقسام مختلف ارائه می شوند و از این رو یک آژانس گردشگری موفق باید بتواند انواع بلیط ها را تحت پوشش خود قرار دهد تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

وب‌گاه الف

مقامات جام جهانی با تقاضای فروش 1.2 میلیون بلیت فینال جام جهانی قطر، انتظار تحرک جدی در اقتصاد گردشگری این کشور را می‌کشند.

خبرگزاری دانا

سفیر پیشین آمریکا در بحرین، تغییرات گسترده در کابینه این کشور را تلاشی از سوی پادشاه بحرین می‌داند تا بتواند چنبره ولی‌عهد خود بر قدرت را تثبیت و هر گونه رقیب و دشمن او را از عرصه قدرت حذف کند.

خبرگزاری دانا

امید کهربایی گفت: در حال حاضر تنها 5 محکوم به پرداخت مهریه در زندان های استان سمنان حضور دارند و از نظر تعداد زندانیان و تعداد آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد استان برتر است.

خبرگزاری مهر

نزدیک به 20 سال از دریچه نگاه خبرنگاران استانی مهر ریزودرشت مشکلات در دورترین نقاط جغرافیایی وطن را منعکس کردیم، تلخ و شیرین در کنار مخاطبان خود بودیم و تلاش کردیم رسانه‌ای برای مردم باشیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی ایران اعلام کردند نرخ بلیت پرواز در مسیرهای داخلی برای اتباع غیرایرانی، از این پس ارزی محاسبه می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

مستند «دختر بهمنشیر» روایتگر جاذبه‌های گردشگری، طبیعی و جانوری رودخانه‌ای در جنوب ایران شده است که وجود آن زندگی و معیشت مردم را تأمبن می‌کند.