دوشنبه 4 تیر 1403

گردشگری

گردشگری

وب‌گاه دنیای اقتصاد

اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار و رعد وبرق همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در استان خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سرکنسول کشور نپال در دیدار از تهران و منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد پیشنهاد داد تا پیمان خواهر خواندگی میان تهران و کاتماندو منعقد شود که این پیشنهاد قرار شد از سوی مدیریت شهری تهران و دستگاه دیپلماسی کشورمان پیگیری شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سرکنسول کشور نپال در دیدار از تهران و منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد پیشنهاد داد تا پیمان خواهر خواندگی میان تهران و کاتماندو منعقد شود که این پیشنهاد قرار شد از سوی مدیریت شهری تهران و دستگاه دیپلماسی کشورمان پیگیری شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

استانبول، یکی از پرجاذبه‌ترین شهرهای جهان با تاریخی غنی و فرهنگی پویا، سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگر از سراسر دنیاست.

خبرگزاری تسنیم

محمد اله‌یاری فومنی مدیرعامل بنیاد رودکی طی حکمی سید محسن حسینی را به عنوان سرپرست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی منصوب کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، نارایان کاجی شرستا وزیر امور خارجه کشور نپال به همراه سرکنسول این کشور در تهران و دبیرکل اجرایی وزارت امور خارجه نپال که به منظور شرکت در «مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیا در تهران» به ایران سفر کرده‌اند از جاذبه‌های گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بازدید کردند. وزیر امور خارجه نپال و همراهانش ضمن بازدید از بزرگترین پل غیرخودرویی کشور «پل طبیعت»...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بهترین محله های تبریز برای رزرو هتل کجا هستند؟ این پرسشی است که اغلب مسافران قبل از سفر خود به این شهر به دنبال پیدا کردن پاسخ آن هستند.

وب‌گاه عصر ایران

مجله معتبر گردشگری بین‌المللی به نام Cond Nast Traveller، چندین شهر را از پاریس تا تهران از حیث زیبایی شهری در سطح جهان ارزیابی کرد تا فهرستی از خیابان‌های زیبای جهان را فراهم بیاورد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز در بازار ارز تهران قیمت ها روند صعودی را در پیش گرفتند و قیمت لیر ترکیه هم 30 تومان بالا رفت و به 1830 تومان رسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از فردا 4 تیر سامانه بارشی جدید از شمال غربی کشور وارد شده و نیمه غربی را بارانی می‌کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

سخنگوی ستاد مردمی برگزاری مهمونی 10 کیلومتری غدیر با بیان اینکه مترو تهران در روز مهمونی عید غدیر تا ساعت 23 رایگان است، آخرین جزئیات این برنامه را تشریح کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

شهر ذرت ایران کجاست؟ شهر ذرت ایران را می‌شناسید؟ این شهر در کنار اینکه بیشترین تولید را در زمینه ذرت دارد طبیعت زیبایی نیز دارد. شهر ذرت ایران کجاست؟ شهر ذرت ایران را می‌شناسید؟ این شهر در کنار اینکه بیشترین تولید را در زمینه ذرت دارد طبیعت زیبایی نیز دارد. ذرت یکی از بیشترین مصرف‌ها را در سبد غذایی ایرانیان دارد. به گزارش عرشه آنلاین، خوزستان یکی از استان‌های جنوب غربی ایران است که...

وب‌گاه الف

سخنگوی ستاد مردمی برگزاری مهمونی ده کیلومتری غدیر با بیان اینکه مترو تهران در روز مهمونی عید غدیر تا ساعت 23 رایگان است، آخرین جزئیات این برنامه را تشریح کرد.