سه‌شنبه 5 مهر 1401

گردشگری

گردشگری

وب‌گاه مشرق نیوز

ایران چه زمانی با اخبار خوب و تصاویر مناسب از جاذبه های گردشگری سرتیتر اخبار رسانه های جهان می‌شود؟ این سوال فعالان گردشگری همزمان با روز جهانی گردشگری و درگیری‌های اخیر است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عزت‌الله ضرغامی در توییتی نوشت: ایران هراسی مانند «مار و پله» است، درست در جایی که پله موفقیت را طی می‌کنی با یک نیش به پله اول برمی‌گردی!

خبرگزاری مهر

ایران چه زمانی با اخبار خوب و تصاویر مناسب از جاذبه های گردشگری سرتیتر اخبار رسانه های جهان می‌شود؟ این سوال فعالان گردشگری همزمان با روز جهانی گردشگری و درگیری‌های اخیر است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

عزت‌الله ضرغامی همزمان با روز جهانی گردشگری، ایران‌هراسی را مهم‌ترین مسأله گردشگری ایران دانست و گفت: در کشور ما اینگونه موضوعات مانند «مار و پله» است. درست در جایی که پله موفقیت را طی می‌کنی با یک نیش به پله اول برمی‌گردی!

وب‌گاه عصر ایران

ایران‌هراسی از مهم‌ترین مسائل گردشگری است، تلاش کرده‌ایم با مدل‌های جدید رسانه‌ای با آن مقابله کنیم.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - هر روز از هفته گردشگری با نام خاص خود پذیرای مراسم و رویدادهای متنوع است. از جمله این نام‌ها می‌توان به «ایران مهد زیارت شیعیان و تمدن ادیان»، «گردشگری در چهار اقلیم ایران»، «گردشگری و پیوند اقوام ایرانی»، «گردشگری و پیوند اقوام ایرانی» و «ایران سرای‌اندیشمندان و مفاخر فرهنگی، ادبی» اشاره کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دکترین سیاست‌خارجی دولت سیزدهم تاکنون به امضاء بیش از 96 سند و تفاهم‌نامه مشترک بین ایران با سایر کشورها طی یکسال گذشته منجر شده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سازمان جهانی گردشگری - UNWTO - در گزارشی از بهبود گردشگری بین المللی در جهان خبر داد و اعلام کرد: در هفت ماهه نخست سال 2022 میلادی، گردشگران بین‌المللی به 57 درصد از سطوح قبل از همه‌گیری ویروس کرونا رسیده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس جمعیت هلال احمر سمیرم گفت: جسد دومین جوان 24 ساله اهل اصفهان که 40 روز پیش در اثر غرق شدن در رودخانه آبملخ سمیرم مفقود شده بود، پیدا شد.

خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - هفته گردشگری درحالی از امروز (پنجم مهر) شروع می شود که 30 برنامه به همین مناسبت در دیار کریمان از جمله جشن ملی پسته در رفسنجان، جشنواره خوراک در بافت و نیز پاکسازی کویر لوت در محدوده شهداد برای علاقه مندان برنامه ریزی شده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مهم‌ترین اثر موزه قرآن و کتابت ا که شهرت جهانی دارد، صفحه‌ای از کلام‌الله مجید به خط مبارک امام رضا (ع) است.

خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - مرمت کاروانسرای وکیل شهر کرمان با عمر 150 ساله درحالی به بهره برداری به عنوان یکی از زیباترین هتل های کشور نزدیک می شود که از نظر خیلی ها الگوی مناسبی از مرمت آثار تاریخی است که ضمن جلوگیری از تخریب آنها، برقراری نبض حیات در بافت قدیم، رونق گردشگری و درآمد پایدار را نیز به همراه دارد.