چهارشنبه 26 مرداد 1401

تلگرام

تلگرام

وب‌گاه عصر ایران

ایران دوشنبه شب پاسخ مکتوب خود را درباره آخرین نسخه از پیش‌نویس توافق وین ارائه کرد

وب‌گاه عصر ایران

طی ماه ژوئیه در مجموع 93 هزار و 902 باب منزل مسکونی در ترکیه خرید و فروش شده که از این تعداد 3 هزار و 939 واحد توسط شهروندان خارجی خریداری شده است.

وب‌گاه عصر ایران

این ویدئوی قدیمی اخیرا دوباره وایرال شده است.

وب‌گاه عصر ایران

سال 58 که در دانشکده تدریس می‌کردم، آقایانی که گفتم، به علاوه فوتبالی ها مثل آقای محرم عاشری، محمود خردبین، عبدالعلی چنگیز، اصغر حاجیلو و رضا رجبی، همه یک دوره دانشجوی من شدند.

وب‌گاه عصر ایران

بر اساس نامه مصطفی آجرلو، مدیرعامل و عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خطاب به زارع، مجموع قراردادهای تیم‌های پایه و بزرگسالان 3069 میلیارد و 700 میلیون ریال و مجموع قراردادهای کادر فنی360 میلیارد و 300 میلیون ریال است.

وب‌گاه عصر ایران

مجموع این افراد به پنج، شش نفر می‌رسد که البته چند نفر کم شده ولی به طور کامل هفته آینده مشخص می‌شود که مثلا تدوینگر فیلم «عنکبوت مقدس» (هایده صفی‌یاری) چه وضعیتی خواهد داشت، چون یکی از افراد مورد بحث است.

وب‌گاه عصر ایران

اطلاعات پس از دریافت در بانک مرکزی در اختیار شرکت اعتبارسنجی قرار می‌گیرد و آن شرکت امتیاز اعتباری افراد را باید مشخص کند و در نهایت کاربر از گزارش اعتبارسنجی اعلام رضایت می‌کند و این بخش نکته بسیار مهمی است.

وب‌گاه عصر ایران

سخنان «ساشین لتیل فدر» در مراسم اسکار توجهات را به اعتراضات بومیان در سال 1973 در داکوتای جنوبی جلب کرد و منجر به تحریم، حمله، آزار و تبعیض حرفه‌ای او در 50 سال گذشته شد و در لیست سیاه هالیوود قرار گرفت

وب‌گاه عصر ایران

ساکارز متبلور یا کریستالیزه شده و بلورهای نبات روی رشته نخ عمودی به عنوان بستر تشکیل می‌شود و این همان نخی است که در میانه شاخ نبات دیده می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

در این که تامین مالی وظیفه دولت است شکی نیست اما بنده از همین رسانه اعلام می‌کنم تمامی هزینه‌های یک سال تحصیلی این جوانان را متقبل می‌شوم تا دیگر بهانه‌ای نباشد.

وب‌گاه عصر ایران

جنگ گوجه در کره جنوبی، یک سالگی دولت طالبان و انفجار و آتش سوزی گسترده در یک مرکز خرید در ایروان

وب‌گاه عصر ایران

چرا در این نامه " ناظر هماهنگ کننده" معرفی نشده است؟ و وظایف هماهنگی نظارت پروژه به عهده کدام یک از این اشخاص بوده است؟

وب‌گاه عصر ایران

رهبری بارها به صراحت عنوان کرده است که سخنگو ندارد و نظراتش را با مردم در میان می‌گذارد و تاکنون جز موارد معدود و استثنایی، نظرات قبلی خود را تغییر نداده است، پس چگونه این افراد اجتهاد مقابل نص کرده و تاییدات رهبری را منسوخ می‌دانند.

وب‌گاه عصر ایران

من به شما و فرهنگ‌تان احترام می‌گذارم و تا زمانی که اینجا حضور دارم با افتخار حجابم را رعایت می‌کنم. بیایید باهم مهربان باشیم