سه‌شنبه 26 تیر 1403

تلگرام

تلگرام

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یک شاهد سوءقصد به ترامپ ادعا کرد: دو بار تلاش کردم تا به یک افسر پلیس درباره تیرانداز پیش از شلیک، اطلاع دهد، اما او اهمیتی نداد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: معاون پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اقدامات پیشگیرانه برای کنترل «پشه آئدس» در پایتخت را تشریح کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز بازار گوشت مرغ همچنین شاهد افزایش قیمت مرغ است که هر کیلو مرغ کشتار در بازار نسبت به روز پیش 77,868 تومان خرید و فروش شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یک پزشک اطفال که دوره کارورزی اش را در یزد می گذراند، دست به خودکشی زد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از تعطیلی بازارهای میوه و تره بار این استان در تاسوعا و عاشورا خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ستاد تنظیم بازار مجوز افزایش 30 درصدی قیمت بلیت قطارهای مسافری را صادر کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مسعود پزشکیان پیروز چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، با انتشار یک مقاله در روزنامه تهران‌تایمز، به کشورهای اروپایی، همسایه، آمریکا، روسیه و چین پیام مهمی صادر کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دبیر کارگروه تنظیم و کنترل بازار املاک و مستغلات با بیان اینکه گزارش‌هایی داشتیم که یک فرد با انتشار 5 هزار آگهی فیک از طریق یکی از سکوهای اینترنتی توانست 5 درصد قیمت یک منطقه را افزایش دهد، تاکید کرد: با قانون جدید مسکن جلوی انتشار آگهی‌های جعلی را می‌گیریم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

تولید انواع زغال، به ویژه زغال فشرده و زغال حبه‌ای، یک فرصت عالی و پرسود در صنعت سوخت‌های تجدیدپذیر است. فرآیند تولید این نوع زغال‌ها با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و فناوری‌های نوین، نه تنها کارآمد و اقتصادی است، بلکه به حفظ محیط زیست و کاهش ضایعات نیز کمک می‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: معامله گران معتقدند قیمت دلار امروز می تواند مسیر متفاوتی نسبت به روز گذشته را در پیش بگیرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

کلسیم، ماده معدنی ضروری برای سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها، نقشی حیاتی در عملکرد عضلات، اعصاب و سیستم قلبی عروقی ایفا می‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز قیمت بیت کوین بالا رفت و به 60,178 (شصت هزار و یکصد و هفتاد و هشت) دلار رسید که نسبت به روز قبل، افزایش 2.58 درصدی داشته است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مبلغ وام ازداواج 1403 در بودجه سالانه تعیین می‌شود. رقمی که در مهم‌ترین سند مالی کشور به چشم می‌خورد، بعدا از سوی نمایندگان مجلس مورد تصویب قرار گرفت؛ 350 میلیون تومان برای زوج‌های زیر 25 سال.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: همزمان با آغاز عزاداری‌های ماه محرم، بانک مرکزی از فروش ارز به زائران اربعین حسینی خبر داد و قرار است مرزهای 6 گانه زمینی و دو مرز هوایی برای تردد زائران اربعین آماده شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز قیمت سکه امامی بالا رفت و ارزش آن به 40,250,000 (چهل میلیون و دویست و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش 0.62 درصدی داشته است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: معاون پزشکی و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی درباره آمار افرادی که به صورت مجهول‌الهویه دفن می‌شوند، گفت: تعداد اجسادی که به صورت ناشناس به مراکز پزشکی قانونی ارجاع شده‌اند در سال 1402 برابر با دو هزار و 506 جسد بوده که از این تعداد یکهزار و صد پیکر شناسایی شده‌اند.