چهارشنبه 3 مرداد 1403

تلگرام

تلگرام

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آئودی به Crosthwaite & Gardner، یک شرکت تاریخی تولید اتومبیل‌های مسابقه‌ای، سفارش داد تا Auto Union Type 52 را از ابتدا بازسازی کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس ستاد نوسازی ناوگان حمل‌ونقل، از آغاز طرح فراخوان ثبت‌نام خودروهای فرسوده در سامانه این ستاد از روز شنبه 23 تیرماه خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: این روزها مرگ دسته جمعی نهنگ‌های خلبان در اسکاتلند باعث ناراحتی محیط زیست‌دوستان شده است. اما علت مرگ دسته جمعی نهنگ‌ها به این علت اعلام شد که نهنگ‌ها برای کمک به نهنگ به گل نشسته وارد ساحل می‌شوند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: اگرچه ممکن است پروازهای رفت تهران به نجف تا حدود 10 میلیون تومان هم برسد اما برای دوشنبه پرواز بازگشت نجف به تهران با یک میلیون و 600 هزارتومان هم انجام می شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مقاومت لبنان اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت و مقاومت در غزه مبارزان ما امروز (یکشنبه) تجمع سربازان دشمن اسرائیلی در پایگاه «حدب یارین» را با موشک هدف قرار دادیم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر راه و شهرسازی بر امکان سفر دریایی زائران اربعین تاکید کرد.

وب‌گاه 55 آنلاین

بازی همستر کامبت که در جذب کاربران تلگرام، به‌خصوص کاربران ایرانی بسیار موفق عمل کرده، از ساعاتی پیش (14 جولای، 24 تیر) از دسترس خارج شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره بررسی مجدد لایحه تعطیلی شنبه ها گفت: امکان دارد کمیسیون اجتماعی بر تعطیلی روز شنبه اصرار هم بورزد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: اخیرا تصاویری از حضور گسترده افغانی ها در سطح کشور منتشر شده است؛ تصاویری که گواهی است بر این ادعای حضور گسترده مهاجرین افغان در سراسر شهر؛ گزارش ها می گوید آنها صندلی‌های مترو را قُرُق و میدان آزادی را فتح می‌کنند و برای تفریح هم به دریاچه چیتگر می‌روند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نرجس سلیمانی امروز 24 تیر 1403 در جلسه علنی صحن شورای شهر انتقاداتی را علیه شهردار تهران مطرح کرد و مدعی شد: مدیران ارشد نبودند شهر بهتر اداره شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سفیر ایران در چین با انتشار توییتی از حرکت قطار شی به تهران خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: همزمان با آغاز عزاداری‌های ماه محرم، بانک مرکزی از فروش ارز به زائران اربعین حسینی خبر داد و قرار است مرزهای 6 گانه زمینی و دو مرز هوایی برای تردد زائران اربعین آماده شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عکس باورنکردنی ثبت شده از سوی عکاس خبری نیویورک تایمز، گلوله‌ای را نشان می‌دهد که با فاصله‌ای بسیار کم از کنار دونالد ترامپ می‌گذرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: پرداخت علی‌الحساب متناسب‌سازی برای بازنشستگان بانک‌ها در مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق بازنشستگی کارکنان به تصویب رسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون 107 هزار و 286 نفر از مرز بین‌المللی مهران تردد داشته‌اند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: زمان برگزاری آزمون پذیرش کارآموزی وکالت سال 1403 روز پنجشنبه 17 آبان ماه سال جاری تعیین شده است.