پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

جشنواره فیلم فجر

جشنواره فیلم فجر

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مسعود نقاش‌زاده اعضای هیأت داوران بخش سودای سیمرغ در چهلمین جشنواره فیلم فجر را معرفی کرد.

خبرگزاری میزان

دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر، اعضای هیأت داوران بخش سودای سیمرغ در چهلمین جشنواره فیلم فجر را معرفی کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مسعود نقاش‌زاده اعضای هیأت داوران بخش سودای سیمرغ در چهلمین جشنواره فیلم فجر را معرفی کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

شهاب حسینی بازیگر برنده جایزه بازیگری جشنواره کن یکی از داوران چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر کنار چهره‌هایی چون مجید انتظامی و مسعود جعفری‌جوزانی است.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، درباره انتشار سیناپس فیلم‌های این دوره توضیح داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، درباره انتشار سیناپس فیلم‌های این دوره توضیح داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - 22 فیلم از جمله لایه‌های دروغ، بی‌رویا، نگهبان شب و نمور از جمله فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر است که در ایام برگزاری این جشنواره در پردیس سینمایی شمیران به نمایش درمی‌آید.

خبرگزاری میزان

جدول فروش هفتگی سینمای کشور با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «گشت 3» به کارگردانی سعید سهیلی منتشر شد. هر چند همچنان بیشترین فروش در سینما‌های کشور در سال جاری در دستان «دینامیت» است.

وب‌گاه خبر آنلاین

پوستر فیلم سینمایی «خائن کشی» به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی علی اوجی رونمایی و منتشر شد.

خبرگزاری ایسنا

در شرایطی که معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت تاکید کرده که بلیت‌فروشی برای جشنواره‌های فجر تنها برای واکسینه شده‌ها باشد، اما فروش بلیت‌های جشنواره فجر بدون درخواست کارت واکسن بوده و سینماداران هم می‌گویند تا کنون درباره این موضوع و برای نحوه ورود تماشاگران به سینماها، دستورالعملی به آن‌ها ابلاغ نشده است.

خبرگزاری میزان

بلیت فروشی چهلمین دوره از جشنواره فیلم فجر، امروز، چهارشنبه از ساعت 10 صبح آغاز شده است.

خبرگزاری ایسنا

آماده نمایش شدن فیلم حجت قاسم زاده اصل، رونمایی لوگوی فیلم "درب"، اهدای مدل ایسفا در جشنواره ملی فیلم کوتاه سایه و رونمایی از تیزر فیلم سینمایی "شهرک" از جمله خبرهای دریافتی سینماست.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

بلیت فروشی چهلمین دوره از جشنواره فیلم فجر، امروز، چهارشنبه از ساعت 10 صبح آغاز شده است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، میلاد شکرخواه مدیر فناوری و اطلاعات جشنواره فجر در خصوص میزان استقبال مردم، کفت: همان‌طور که پیش‌تر هم اعلام شده بود از امروز ساعت 10 صبح، در حال انجام است. حدود 5 ساعت از زمان باز شدن سایت‌ها می‌گذرد، حدود 45 درصد بلیت‌ها [129 هزار بلیت] فروخته شده است. در این دوره قرار نیست پایانی برای بلیت فروشی در نظر گرفته...

خبرگزاری میزان

فرهاد اصلانی یکی از بازیگران مطرح و درخشان ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر در سالهای گذشته بوده است، بازیگری که همواره با حضورش در آثار مختلف به راحتی تا نامزدی سیمرغ بلورین این جشنواره پیش رفته و از جمله هنرپیشگان صاحب سبک این عرصه شناخته می شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت: امروز شرایط بهتری دارم و حالم خوب است اما تا ابتدای هفته آینده در قرنطینه خواهم ماند.