چهارشنبه 19 مرداد 1401

دانشگاه علوم پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی

وب‌گاه عرشه آنلاین

معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان گفت: توافق‌نامه میان بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال گذشته در دستور کار قرار گرفت و در نهایت منعقد شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: بر اساس آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، حداکثر 5 درصد سهمیه پذیرش مقاطع تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی (به جز مقطع دکترای تخصصی) برای نقل و انتقال دانشجویان در شروع هر سال تحصیلی اختصاص می یابد.

خبرگزاری دانا

کی پور گفت: در سفر ریاست جمهوری، هیات دولت و استاندار خراسان رضوی به تربت حیدریه در مجموع 104 مصوبه با اعتبار 6 هزار میلیارد ریال اختصاص یافته که بیشترین اعتبارات به حوزه راهها تعلق گرفته است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 گروه علوم پزشکی نیمه اول شهریورماه اعلام خواهد شد. با توجه به مصوبه بیستمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، مبنی بر عدم اجرای مصاحبه در مقطع کارشناسی ارشد، مصاحبه لغو شده و برای دانشگاه علوم پزشکی ارتش و دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اجرا نخواهد شد. طبق ضوابط مندرج در دفترچه...

خبرگزاری مهر

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 گروه علوم پزشکی نیمه اول شهریورماه 1401 منتشر می شود.

خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - تکمیل و بازسازی چندین بیمارستان ناتمام و فرسوده، تقویت زیرساخت ها از تجهیزات تا نیروی انسانی و رفع خلاءهای بهداشت و درمان استان کرمان از جمله موارد مهمی است که انتظار می رود در سفر هیات دولت مورد توجه ویژه قرار گیرد.

خبرگزاری ایرنا

همدان _ ایرنا _ همدان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با مرگ یک بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته، آمار متوفیان کرونا در این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به سه هزار و 363 نفر رسید.

خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ارتقای وضعیت بهداشت و درمان خوزستان و حل مشکلات حوزه دانشگاه علوم پزشکی اهواز از اولویت های این وزارتخانه است.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بر لزوم شتاب بخشی به عملیات اجرایی مرکز جایگزین بیمارستان نمازی و یا بیمارستان سعدی در شیراز تاکید کرد و گفت: سالهاست که اتفاق نظری برای محل ساخت بیمارستان جایگزین نمازی و سعدی وجود ندارد؛ اگر این دو بیمارستان تأمین زمین شوند، تأمین مالی امکان‌پذیر خواهد بود.

خبرگزاری دانا

مطب این دندانپزشک جوان کمتر شباهت به دیگر مطب‌ها دارد، نصب تمثال شهید حاج قاسم سلیمانی در محل ویزیت بیماران، وجود کتاب‌هایی با موضوعات فلسفی و عرفانی روی میزش و تعبیه نمازخانه نقلی اما تر و تمیز در مطب، نظر هر مراجعه‌کننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

خبرگزاری ایرنا

شاهرود - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: واکسیناسیون 70 درصد از شهروندان شاهرود و میامی در بازه زمانی کوتاه تنها راه جلوگیری از افزایش تعداد مبتلایان، بستری و فوت بیماران کرونایی است.

خبرگزاری دانا

همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار میزگرد "بررسی چالش های خبرنگاران" به میزبانی تحریریه خبر عصرهامون در زاهدان برگزار شد.

خبرگزاری دانا

حامد فتوحی با اشاره به جریان آب سد طالقان در شبکه آبرسانی آبیک گفت: سرانجام یکی از آروزهای آنها در دولت سیزدهم محقق شد و به امید خدا آبیکی‌ها از گواراترین آب برخوردار خواهند بود.

خبرگزاری دانا

گزارش‌ها نشان می‌دهد که چاره‌اندیشی در رابطه با وضعیت نامناسب دفع فاضلاب در بیمارستان شهید رجایی گچساران در اولین فرصت امری ضروری به نظر می‌رسد.

وب‌گاه عصر ایران

مطابق این طرح نگهداری، گرداندن و حمل‌ونقل برخی از حیوانات در صورت تصویب این طرح ممنوع است. حیواناتی که در این طرح عنوان شده‌اند، هم دایره گسترده‌ای دارند که شامل «کروکودیل (تمساح)، لاک‌پشت، مار، سوسمار، گربه، موش، خرگوش، سگ و سایر حیوانات نجس‌العین و میمون» می‌شود.