سه‌شنبه 2 مرداد 1403

دستگاه قضائی

دستگاه قضائی

وب‌گاه مشرق نیوز

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس گفت: عامل آتش‌سوزی عمدی جنگل‌های شهرستان خفر به 10 سال حبس محکوم شد.

خبرگزاری مهر

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: با راه اندازی سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در سال 1402 شاهد کاهش ورودی پرونده‌های تغییر غیرمجاز کاربری اراضی در تهران بوده‌ایم.

خبرگزاری مهر

وزیر ارشاد درباره مساله انتصاب‌های فامیلی در وزارت ارشاد که در فضای مجازی مطرح شده گفت: برای جذب نیرو در وزارت فرهنگ و ارشاد طبق قاعده کار کردیم.

خبرگزاری مهر

رییس حفاظت اطلاعات دادگستری استان کرمان از انهدام یک باند حرفه‌ای کلاهبرداری در پوشش مرکز داوری، در استان کرمان خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری مرد جوانی در کرمانشاه خبر داد که به دنبال اختلافات خانوادگی دست به قتل برادر کوچکتر خود زده بود.

وب‌گاه مشرق نیوز

پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری مرد جوانی در کرمانشاه خبر داد که به دنبال اختلافات خانوادگی دست به قتل برادر کوچکتر خود زده بود.

خبرگزاری مهر

معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه گفت: اجرای عدالت و تکریم مراجعان در صدر برنامه‌های قوه قضائیه است.

خبرگزاری مهر

معاون اول قوه قضاییه گفت: باید بخش پژوهش مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه فعال شود.

خبرگزاری مهر

بندرعباس - رییس کل دادگستری هرمزگان از برگزاری مزایده فروش 288 دستگاه خودرو، موتورسیکلت و شناور توقیفی در پرونده‌های مواد مخدر این استان خبر داد.

خبرگزاری مهر

یک نامه هشداری و به موقع بازرسی موجب بازدید از مرز و تشکیل جلسه با حضور مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی متولی و دستگاه‌های نظارتی و قضایی در مرز بازرگان شد.

وب‌گاه الف

افزایش آتش سوزی در جنگل های استان ایلام در تابستان سال جاری باعث نگرانی های زیادی شده به خصوص اینکه عوامل انسانی از علل اصلی این آتش سوزی ها هستند.

خبرگزاری مهر

سمنان - رئیس کل دادگستری استان سمنان از اجرای پویش محرمی به نام به عشق امام حسین (ع) می بخشم در این استان خبر داد و گفت: در همین ابتدای کار این پویش، یک قاتل از قصاص رهایی یافت.

خبرگزاری دانشجو

اخیراً در مورد 3 فعال توییتری به نام‌های صبا آذرپیک، یاشار سلطانی و وحید اشتری به حکم قطعی آن‌ها اجرا شده است، نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه نوشته شده است که موارد مطرح شده در آن درست نیست.

وب‌گاه فرارو

اخیرا در مورد 3 فعال توییتری به نام‌های صبا آذرپیک، یاشار سلطانی و وحید اشتری که حکم قطعی آن‌ها اجرا شده، نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه نوشته شده است که موارد مطرح شده در آن درست نیست.

خبرگزاری مهر

اخیراً در مورد 3 فعال توییتری به نام‌های صبا آذرپیک، یاشار سلطانی و وحید اشتری به حکم قطعی آنها اجرا شده است، نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه نوشته شده است که موارد مطرح شده در آن درست نیست.