چهارشنبه 26 مرداد 1401

دستگاه قضائی

دستگاه قضائی

خبرگزاری تسنیم

رئیس قوه قضائیه به ایثارگری که پیرامون انتصابات در دستگاه قضائی، موضوعی را متذکر شد، گفت: با من صریح و بدون‌لکنت حرف بزنید و بدانید که اهتمام و توجه من، مسئولیت سپردن به افراد متعهد، کاردان و دلسوز است.

خبرگزاری مهر

رئیس قوه قضائیه بر اجرای تمام و کمال قوانین و مقررات مرتبط با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و آزادگان تاکید کرد.

خبرگزاری تسنیم

دولت سوئد در اقدامی عجیب دادخواست وکیل بیماران پروانه‌ای ایرانی برای الزام شرکت سوئدی "مولنیکه" جهت ارسال پانسمان‌های مخصوص برای بیماران ایرانی را رد کرد.

خبرگزاری مهر

دولت سوئد در اقدامی عجیب دادخواست وکیل بیماران پروانه‌ای ایرانی برای الزام شرکت سوئدی «مولنیکه» جهت ارسال پانسمان‌های مخصوص برای بیماران ایرانی را رد کرد.

خبرگزاری مهر

شهردار منطقه 5 ضمن تشریح اقدامات مدیریت شهری در خصوص حادثه سیل امامزاده داوود (ع) گفت: وظیفه سازمان مدیریت بحران برای ما مشخص نبود که باید چه کند.

وب‌گاه فرارو

بناست با توسعه و تکمیل قانون استفاده بعضی از نمایندگان حقوقی در مراجع قضائی و تسری آن به انبوه دستگاه‌ها، نهاد‌ها و بنگاه‌های عمومی و اقتصادی بخش دولتی و بخش خصوصی، به آن‌ها اجازه داده شود که به جای استفاده از وکیل دادگستری، از نماینده حقوقی در مراجع قضائی استفاده کنند.

خبرگزاری تسنیم

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به پرسش خبرگزاری تسنیم گفت: ملاک قبولی در آزمون وکالت فعلاً نمره است نه تراز؛ اما در این باره از مجلس استفسار خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سخنگوی قوه قضائیه در خصوص آخرین وضعیت پرونده میلاد حاتمی گفت: در این پرونده 22 متهم وجود دارد. پرونده میلاد حاتمی در دادسرا مورد رسیدگی قرار گرفته و به شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی ارجاع شد و فرد مورد نظر به اتهام مفسد فی الارض، پولشویی و اختلالی در نظام پولی و اقتصادی کشور به همراه یک نفر دیگر بازداشت و مابقی افراد با قرار وثیقه آزاد هستند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وی درباره پرونده تاج زاده نیز گفت: یک اتهام تشویش اذهان عمومی و یک تبلیغ علیه نظام دارد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ستایشی درباره آخرین وضعیت حمید نوری گفت: حمید نوری در سخت ترین شرایط نگهداری می‌شود و هنوز حکم دادگاه را به زبان فارسی به حمید نوری نداده‌اند و فرصت تجدید نظرخواهی رو به پایان است.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به پیدا کردن سرنخ های جدید در خصوص شناسایی اموال بابک زنجانی گفت: 500 میلیون دلار از اموال وی به وزارت نفت پرداخت شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

خبرگزاری دانا

محمد گروسی گفت: طرح جمع آوری کله قندی ها و موانع پارک مردم در بازه های زمانی مختلف در کرج اجرا می شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

دادستان تهران به سرپرستان دادسراها دستور برخورد قاطع با عاملان قطع درختان را صادر کرد.

خبرگزاری مهر

دادستان تهران به سرپرستان دادسراها دستور برخورد قاطع با عاملان قطع درختان را صادر کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

دادستان عمومی و انقلاب قزوین از بازداشت سه کارمند یکی از دستگاه‌های اجرایی استان به اتهام دریافت رشوه 45 هزار دلاری خبر داد.