سه‌شنبه 28 فروردین 1403

دستگیری عامل آتش‌سوزی منزلی در محله لواسانات تهران

خبرگزاری خبرنگاران جوان مشاهده در مرجع
دستگیری عامل آتش‌سوزی منزلی در محله لواسانات تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری عامل اصلی آتش سوزی منزلی در محله لواسانات تهران خبر داد و گفت: متهم در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی اعلام یک فقره آتش سوزی منزل در محله "لواسانات" تهران سریعا عوامل کلانتری 166 لواسانات به محل اعزام که پس از حضور در محل و انجام اقدامات لازم، اطفاء حریق توسط عوامل آتش نشانی انجام شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: با بهره گیری از تحقیقات محلی مشخص شد احدی از افراد اراذل و اوباش سابقه دار تهران، در پی اختلافات مالی با دوستان خود اقدام به عربده کشی و آتش زدن یک باب منزل مسکونی کرده است.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: با تحقیقات و پی جویی‌های انتظامی در این خصوص انجام و هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد و پس از اخذ مجوز قضائی به مخفیگاه متهم مراجعه و در یک عملیات منسجم و پلیسی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به جرم خود و حریق عمدی منزل معترف و علت کار خود را اختلاف مالی با شاکی اعلام کرد.

سرهنگ قاسم پور در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و کشف جزئیات پرونده در دستور کار پلیس قرار گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوان اجتماعی حوادث و انتظامی