دفاع مقدس

دفاع مقدس

دستور رییس قوه قضاییه برای شناسایی و مجازات عوامل ترور محسن فخری زاده
خبرگزاری ایسنا

رییس قوه قضاییه در پیامی با اشاره به ترور محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و مراجع قضایی ذیربط، موظفند در اسرع وقت و با بکارگیری تمام توان اطلاعاتی در جهت شناسایی و دستگیری عناصر مزدور و جنایت‌کار، اقدام و کلیه‌ی دست اندرکاران این جنایت اعم از آمران، طراحان و مباشران، مورد محاکمه قرار گرفته و به سزای اعمالشان برسند.

امیر خانزادی: هماهنگی بسیار خوبی با نیروی دریایی سپاه داریم / از روی رژیم صهیونیستی رد می‌شویم
خبرگزاری ایسنا

امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه‌ای تفصیلی به بیان موضوعات مختلفی از جمله همکاری میان نیروهای مسلح کشور، جدیدترین تحولات منطقه، توانمندی‌های دفاعی کشور و موضوعات شخصی و خانوادگی پرداخت.

گسترش فعالیت نیروی دریایی ارتش موجب توسعه دریانوردی گلستان می‌شود
خبرگزاری ایرنا

گرگان - ایرنا - نماینده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گلستان گفت که گسترش فعالیت نیروی دریایی ارتش در این استان و استفاده از همه ظرفیت‌های ساحلی خزر موجب توسعه صنعت دریانوردی استان در خطه شمال کشور خواهد شد.

سینمای مقاومت عمری به درازای عمر تاریخ سینما دارد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت عنوان کرد که سینمای مقاومت عمری به درازای عمر تاریخ سینما دارد.

سخنگوی ارتش بر حمایت از فیلم‌سازان دفاع مقدس تاکید کرد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی ارتش بر حمایت از فیلم‌سازان برای ساخت آثار نمایشی و هنری درباره رشادت‌های دلاورمردان ارتش تاکید کرد.

ظرفیت‌های داخلی برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها به کارگرفته شود
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج با اشاره به کاستی ها در بخش اقتصادی کشور گفت: برای کم اثر کردن تحریم ها باید از ظرفیت های داخلی استفاده شود.

تکاوران نیروی دریایی موجب افتخار ایران هستند
خبرگزاری ایرنا

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: تکاوران سلحشور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی موجب افتخار و مایه سربلندی کشور هستند.

مستند "وتن"، گذری به روزگار دفاع مقدس
خبرگزاری مهر

مستند "وتن" در اولین قسمت خود به عملیات والفجر 8 و تسخیر فاو میپردازد. این مستند امروز جمعه 7آذر حوالی ساعت 17:20 از شبکه سه سیما پخش میشود.

از رشادت خزائی تا استادی عالمی در نکوداشت‌ها جشنواره مقاومت
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آیین نکوداشت‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با تقدیر از خانواده محسن خزائی و اکبر عالمی برگزار شد.

شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت برگزیدگان خود را شناخت
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با معرفی برگزیدگان در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش از حادثه سانچی خواهد گفت
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - برنامه تلویزیونی «دستخط» به مناسبت روز نیروی دریایی جمعه (7- آذرماه) ساعت 16 و 30 دقیقه میزبان «امیر دریادار حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی می‌شود.

شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت، جشنواره حیرت‌ها بود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، گفت: به عنوان دبیر این جشنواره از اتفاقات و فراگیری این دوره از جشنواره حیرت‌زده شدم.

خطیب جمعه قم: دولت و مجلس برای گرانی‌ها چاره‌اندیشی کنند
خبرگزاری ایرنا

قم ایرنا خطیب جمعه قم در پیام جمعه این هفته از دولت و مجلس خواست برای نوسانات قیمت کالاها و گرانی‌های اخیر و رفع مشکلات معیشتی مردم چاره اندیشی کنند.

حلوای شیرین مصادره‌ای در شب تلخ سوم شهدا
خبرگزاری مهر

34 سال از آن خاطره و شب‌های تلخ از دست دادن رفقایش در عملیات بیت المقدس2 می‌گذرد، ولی انگار آنقدر آن ساعت‌ها برایش سخت گذشته که تمام جزییات را اینگونه مو به مو به یاد دارد...

صنعت دفاعی، نیروی دریایی ارتش را به امکانات روز دنیا مجهز می‌کند
خبرگزاری مهر

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد: وزارت دفاع با تمام توان در جهت تجهیز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام خواهد کرد.

بسیج برای خدمت‌رسانی حد و مرزی نمی‌شناسد
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر گفت: هر زمان و هر جایی از کشور که نیاز باشد بسیج آماده خدمات‌رسانی است و برای فعالیت خیرخواهانه حد و مرزی نمی‌شناسد.