یک‌شنبه 16 بهمن 1401

دفاع مقدس

دفاع مقدس

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس کل سازمان نظام پزشکی ضمن برشماری دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه پزشکی، نظام شبکه و مراقبت‌های اولیه سلامت در ایران را از الگوهای موفق در دنیا خواند و گفت: این الگوی موفق در کشورهای دیگر دنیا تدریس می‌شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

آیین افتتاحیه نمایشگاه «همسفر با نور» با حضور مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی در این مجموعه برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس کمیته امداد گفت: سال گذشته 62 هزار پرونده مددجویان در حوزه‌های حقوقی و قضایی با همکاری قوه قضاییه رفع و رجوع شد و در سال جاری نیز تاکنون به 63 هزار پرونده مددجویی رسیدگی شده است.

وب‌گاه الف

تاریخ نگار دفاع مقدس در پاسخ به این پرسش که آیا می‌شد جنگ ایران و عراق رخ ندهد، گفت: براساس شواهد و ادله‌ای که وجود دارد جنگ اجتناب ناپذیر بود، جنگ دو طرف دارد یک طرف آغازگر جنگ و طرف دیگر کشور دفاع کننده و در این جنگ عراق شروع کننده جنگ تحمیلی بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس سازمان سینمایی کشور به مناسبت سالروز تولد استاد علی نصیریان در یادداشتی برای این استاد پیشکسوت حوزه فرهنگ و هنر آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان سینمایی کشور به مناسبت سالروز تولد استاد علی نصیریان طی یادداشتی ضمن تبریک تولد وی برای این استاد پیشکسوت حوزه فرهنگ و هنر آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

خبرگزاری تسنیم

محفل «شب شعر بزرگ انقلاب» در آستانه چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور جمعی از شاعران روز سه‌شنبه برگزار می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نخستین ساخته بلند سینمایی «لیلی عاج» را نباید با فرمول رایج محک آثاری در گونه‌های دفاع مقدس یا مقاومت سنجید.

وب‌گاه گسترش

وزیر جهاد کشاورزی، تامین امنیت غذایی را وظیفه و رسالت اصلی وزارت جهاد کشاورزی در کشور دانست و گفت: وظیفه ورسالت خود را در تامین امنیت غذایی کشور تا پای جان انجام می‌دهیم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، سیدجواد ساداتی‌نژاد، وزیر جهاد کشاورزی امروز در پنجمین روز دهه فجر در آئین تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) در حرم مطهر، با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی یک نهاد انقلابی است، اظهار کرد: این وزارتخانه در دفاع مقدس با استفاده از ظرفیت‌های بی‌نظیر خود در پشتیبانی از رزمندگان حماسه خلق کرد. وی تصریح کرد: مجموعه...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر جهاد تامین امنیت غذایی را رسالت اصلی وزارت جهاد در کشور دانست و گفت: وظیفه خود را در تامین امنیت غذایی کشور تا پای جان انجام می‌دهیم.

وب‌گاه مشرق نیوز

اگر به سابقه ابراهیم اصغری، تهیه‌کننده‌اش نگاه کنیم و البته اگر بخشی از خاطرات یک آزاده دفاع مقدس را در تیتراژ پایانی ببینیم، می‌شود تا حدودی به ارتباطش با جنگ تحمیلی پی ببریم.

خبرگزاری تسنیم

اگر نظام جمهوری اسلامی ایران پیشرفت کند و در دنیا جلوه کند، لیبرال دموکراسی دنیای غرب باطل خواهد شد. چالش اساسی امروز کشور، چالش پیشرفت و ارتجاع است.

خبرگزاری مهر

وزیر جهاد کشاورزی، تامین امنیت غذایی را وظیفه و رسالت اصلی وزارت جهاد کشاورزی در کشور دانست و گفت: وظیفه و رسالت خود را در تامین امنیت غذایی کشور تا پای جان انجام می‌دهیم.