دفاع مقدس

دفاع مقدس

ما در «گاندو» پرده از ماهیت انگلستان برداشتیم و این برای آنها دردناک است / سکانس مربوط به آقای ظریف بر اساس واقعیت است / «آقا محمد» و تیمش نمونه ای از سربازان گمنام هستند
وب‌گاه مشرق نیوز

آقای انگلیس ما در این کار پرده از ماهیت شما برداشتیم به زبان کاراکترهای خودتان مثل شارلوت اعتراف کردیم که شما تاریخ صد سال گذشته ایران را از بین بردید این برای انگلیس دردناک است.

الگوی ارزشمند دفاع مقدس در راستای حل مشکلات کشور به کارگیری شود
خبرگزاری دانا

کریمی گفت: تجربه و الگوی ارزشمند دفاع مقدس امروز باید در عرصه های مختلف کشور و در راستای حل مشکلات کشور به کارگیری شود.

اجرای رژه موتوری هفته دفاع مقدس در مشهد
خبرگزاری دانا

رژه موتوری یگان‌های بسیجی مشهد به مناسبت هفته دفاع مقدس امروز از محل بلوار وکیل آباد اجرا شد.

قهرمانی مقتدرانه سپاهان در لیگ ووشوی بانوان
خبرگزاری ایسنا

رقابت‌های لیگ برتر ووشو بانوان ایران با قهرمانی تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به پایان رسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: محمدجواد ظریف با انتشار پستی در اینستاگرام خود، هفته دفاع مقدس، اربعین حسینی (ع) و یاد شهدا و ایثارگران را گرامی داشت.

تاکید حسینی بر تعامل خوب بین دولت و مجلس / رئیس جمهور بر استفاده از نیروهای توانمند تاکید دارد
وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: معاون پارلمانی رییس جمهوری با یادآوری تاکید رییس جمهوری بر استفاده از نیروهای کارآمد گفت: تاکنون تعامل خوبی بین دولت و مجلس وجود داشته است که در این زمینه تلاش بیشتری داشته و از تجربیات مختلف استفاده کنیم.

صف‌آرایی قلب طهران برای حماسه‌آفرینی اربعینی دیگر
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: همه ساله اربعین حسینی، فرصت حماسه حضور شیعیان در سراسر دنیا برای تجدید بعیت با سید و سالار شهیدان است که در همه این سال‌ها شهرداری تهران در این عرصه، توفیق خدمت‌رسانی به عاشقان آن حضرت را چه در عتبات عالیات و چه در تهران داشته است. وی با اشاره به اعزام نیرو‌های خدمات شهری این منطقه به عتبات عالیات...

رئیس جمهور بر توجه ویژه به خوزستان تاکید دارد
خبرگزاری مهر

اهواز - معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: خوزستان بعد از جنگ به خوبی مورد توجه قرار نگرفت و رئیس جمهور تاکید دارد به صورت ویژه به این استان توجه شود تا مشکلات مردم کاهش یابد.

نصاویر / آیین «بیعت با فرمانده» در جوار مرقدسردار شهید حاج قاسم سلیمانی
خبرگزاری دانا

آیین «بیعت با فرمانده» با حضور رزمندگان هشت سال دفاع مقدس لشکر 41 ثارالله کرمان در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی برگزار شد.

نباید موسیقی دفاع مقدس قربانی مافیای موسیقی شود / از نوازش روح با سمفونی تکرار نشدنی «مقاومت» تا ماجرای اعزام همکلاسی ها به جبهه
خبرگزاری دانا

خلق کنندگان آثار حماسی و دفاع مقدس در حوزه موسیقی، علاوه بر یادآوری روزهای حماسه ساز دفاع مقدس و خاطراتشان، از موسیقی مقاومت و اهمیت آن برایمان گفتند.

آمریکایی‌ها هیچ توانایی ای برای پیروزی در جنگ با طالبان نداشتند
خبرگزاری مهر

مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: آمریکایی‌ها هیچ توانایی ای برای پیروزی در جنگ با طالبان نداشتند، به همین خاطر از افغانستان خارج شدند.

ورود 250 هزار پرونده به دیوان عدالت اداری به معنای وجود مشکل بسیار در عقبه است
وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: وارد شدن بیش از 250 هزار پرونده به مجموعه قضائی همچون دیوان عدالت اداری، به معنای مشکل بسیار در عقبه است و زیبنده نظام اسلامی نیست.

خبرگزاری ایسنا

آیین تکریم و معارفه مدیرکل حوزه معاونت پارلمانی رئیس جمهور با خور معاون رییس جمهور برگزار شد.

حسینی: تعامل خوبی بین دولت و مجلس وجود دارد
وب‌گاه مشرق نیوز

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: تاکنون تعامل خوبی بین دولت و مجلس وجود داشته است که در این زمینه تلاش بیشتری داشته و از تجربیات مختلف استفاده کنیم.