چهارشنبه 19 مرداد 1401

دفاع مقدس

دفاع مقدس

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی نوشت: 50 سال مجاهدت شبانه روزی، رشادت ها در دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت (ع)، «شهید حسین همدانی» را به «حبیب بن مظاهر» انقلاب اسلامی تبدیل کرده است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمد مخبر عصر امروز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران و مدیران معاونت سیاسی رسانه ملی و در بازدید از خبرگزاری صدا و سیما که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد و 3 ساعت به طول انجامید با بیان اینکه مکتب عاشورا مکتب انسان سازی است که در هر مقطعی راه روشن برای حرکت رو به جلو پیش روی انسان‌ها قرار می‌دهد، تاکید کرد: تقارن تکریم روز خبرنگار با یک روز پس از عاشورای...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی نوشت: 50 سال مجاهدت شبانه روزی، رشادت ها در دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت (ع)، «شهید حسین همدانی» را به «حبیب بن مظاهر» انقلاب اسلامی تبدیل کرده است.

وب‌گاه منیبان

محسن هاشمی رفسنجانی

خبرگزاری مهر

معاون اول رئیس جمهور گفت: در جهاد تبیین که مورد تاکید مقام معظم رهبری هم قرار گرفت خبرنگاران، فرماندهان، سرداران و لشکر این جهاد تبیین هستند.

وب‌گاه خبر آنلاین

4 تیم از نیروهای مسلح کشورمان برای شرکت در مسابقات بین المللی نظامی روسیه عازم این کشور شدند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مخبر با تاکید بر اینکه شجاعت و بصیرت لازمه اصلی روحیه تحول‌خواهی است، گفت: گام گذاشتن در مسیر تحول نیازمند شجاعت است و قطعاً تبعات و هزینه‌هایی را نیز به همراه دارد و نمی توان با روحیه تحول‌خواهی به دنبال محافظه کاری و کسب آبرو در کوتاه مدت نیز بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

محمد مخبر گفت: تقارن تکریم روز خبرنگار با یک روز پس از عاشورای حسینی که مأموریت حضرت زینب (س) آغاز می‌شود، بسیار مهم و الهی است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مخبر با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردم پایه است، گفت: تمام مشکلات کشور در طول 40 سال گذشته با حضور مردم حل شده است و این حضور و به صحنه آوردن مردم با تدابیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری میسر شد که خبرنگاران، پیامبران این فرمان ها و منویات بودند.

وب‌گاه عصر ایران

معاون اول رییس جمهور: تمام مشکلات کشور در طول 40 سال گذشته با حضور مردم حل شده است و این حضور و به صحنه آوردن مردم با تدابیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری میسر شد که خبرنگاران، پیامبران این فرمان ها و منویات بودند.

وب‌گاه الف

معاون اول رییس جمهور با اشاره به رشادت ها جانفشانی‌های فعالان عرصه خبر، تصویر و رسانه به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و جبهه های جنگ تحمیلی افزود: خبرنگاران و اهالی رسانه، شجاع ترین، مقید ترین و دلسوز ترین اقشار در تمام حوادث و جریان ها و رویداد ها به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی هستند

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهور با اشاره به رشادت ها جانفشانی‌های فعالان عرصه خبر، تصویر و رسانه به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و جبهه های جنگ تحمیلی افزود: خبرنگاران و اهالی رسانه، شجاع ترین، مقید ترین و دلسوز ترین اقشار در تمام حوادث و جریان ها و رویداد ها به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی هستند.

خبرگزاری تسنیم

پس از 34 سال دوری و صبوری، غم فراق یک مادر به پایان رسید و لحظه شماری برای برگزاری آیین وصال مادر و فرزند کیلومترها دورتر آغاز شده است.

وب‌گاه عصر ایران

محسن هاشمی نوشت: حماسه‌ای که توسط بزرگمردان این سرزمین در دهه نخست انقلاب وبه بهای سنگین صد‌ها هزار شهید و جانباز خلق شد را نمی‌توان مصادره کرد، یاران راستین خمینی، همان‌هایی بودند که بی‌ریا و خالصانه در جبهه‌ها جنگیدند.