دوشنبه 4 تیر 1403

دفاع مقدس

دفاع مقدس

خبرگزاری تسنیم

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «زنانی که با گرگ‌ها دویده‌اند» شامگاه 3 تیر توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور امیر‌اطهر سهیلی کارگردان، لعیا زنگنه بازیگر و محمد تقی فهیم منتقد سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، کتاب «صبح شام» خاطرات شهید دکتر حسین امیرعبداللهیان، در سی و هشتمین نشست نقد و بررسی کتاب پایگاه بزرگسال کتابخانه مرکزی پارک شهر تهران عصر یکشنبه 3 تیرماه با حضور مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ حجت‌الاسلام میثم امرودی، مشاور وزیر امور خارجه در امور فرهنگی؛ عباس خامه‌یار، منتقد؛ سعید فخرزاده، نماینده گروه مؤلفین کتاب، محسن مؤمنی...

وب‌گاه مشرق نیوز

روز سوم تیر، 5 نامزد انتخاباتی در برنامه‌های اختصاصی انتخاباتی تلویزیون حاضر شده و به برنامه‌های پیش‌رو خود پرداختند.

خبرگزاری تسنیم

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در نشست نقد و بررسی کتاب «صبح شام» در کتابخانه مرکزی پارک شهر، گفت: وجه مشترک این افراد خلوص بود؛ تمام کسانی که در این پرواز بودند مخلص بودند، شخصیت های مردمی و توجه ویژه به همه مردم داشتند.

خبرگزاری تسنیم

جمعی از شاعران کشور تازه‌ترین شعرهای خود را در نشست ادبی «د مثل دا» به شهید جان‌محمد کریمی و مادر بزرگوار شهید تقدیم کردند.

خبرگزاری تسنیم

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) گفت: عملیات «وعده صادق» عجز و درماندگی آمریکا و رژیم صهیونیستی را به تصویر کشید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در ششمین نشست روز رسته حقوق و همایش آزمون سخت حقوق بین الملل در آینه فلسطین که صبح امروز در ستاد فرماندهی نیروی زمینی ارتش برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: در بحث غزه و جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم بیگناه غزه باید توجه داشت که قطعاً پیروز این صحنه مردم فلسطین هستند، اما در قبال این جنایات...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

خبرگزاری تسنیم

اولین گردهمایی سراسری معاونین آموزشی و اساتید درس علوم و معارف دفاع مقدس و مقاومت در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

فرمانده سپاه عاشورا گفت: حضور در پای صندوق‌های رای پشتیبانی از امنیت، اقتدار، پیشرفت و مستضعفین جهان را نشان می‌دهد که نه تنها باعث عزت و افتخار است بلکه روزنه‌ی امیدی برای مستضعفین دنیا به شمار می‌رود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، اولین گردهمایی سراسری معاونین آموزشی دانشگاه‌ها و اساتید درس علوم و معارف دفاع مقدس و مقاومت به همت موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و با حضور «محمدعلی زلفی گل» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، «بهرام عین اللهی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حجت‌الاسلام «عبدالحسین خسروپناه» دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،...

وب‌گاه خبر آنلاین

جلیلی انتقاد تندی از عملکرد دولت روحانی کرد و گفت: دلار 3 هزارتومانی را 30 هزارتومان کردند، موجب افزایش تحریم از 700 تا به 1500 مورد شدند ولی همین آقایان الان ادعای تحول و پیشرفت کشور را دارند.

وب‌گاه مشرق نیوز

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دولتمردان باید مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در اولویت نخست برنامه های خود قرار دهند.

وب‌گاه الف

مستند «مستانه شو» که به مرور زندگی مسعود پزشکیان و کارنامه وی می‌پرداخت با نمایش صحنه‌هایی از سخنرانی وی در مجلس آغاز شد و با مرور خاطراتش در دوران دفاع مقدس ادامه یافت. این مستند نیم‌نگاهی به انتخاب پزشکیان به عنوان وزیر بهداشت دولت اصلاحات و دیدارهای تبلیغاتی وی در چند روز اخیر در شهرهای مختلف کشور داشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست گفت: ما امروز در مسیر انتخاب یک جهان فرصت‌ها برای جهش ایران و یا به برگشت به عقب و رشد اقتصادی منفی قرار داریم، همان نگاه اشتباه گذشته که هشت سال بر کشور حاکم بوده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست گفت: ما امروز در مسیر انتخاب یک جهان فرصت‌ها برای جهش ایران و یا به برگشت به عقب و رشد اقتصادی منفی قرار داریم، همان نگاه اشتباه گذشته که هشت سال بر کشور حاکم بوده است.