چهارشنبه 19 مرداد 1401

دهه نودی‌ها دوباره در تهران «سلام فرمانده» را می‌خوانند

خبرگزاری فارس مشاهده در مرجع
دهه نودی‌ها دوباره در تهران «سلام فرمانده» را می‌خوانند

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، سرود حماسی و ملی مذهبی «سلام فرمانده» که اخیرا در سراسر کشور و نیز در کشورهای دیگر مورد استقبال فراوان محبین اهل بیت (ع) و مخصوصاً دهه نودی‌ها قرار گرفته، قرار است شنبه 11 تیرماه از ساعت 19 در منطقه 21 تهران واقع در تهرانسر، بلوار شاهد، زمین ورزش بوستان نیلوفر، جنب بزرگراه آزادگان، با همراهی سربازان دهه هشتادی و نودی امام زمان (عج) نیز همخوانی و اجرا شود.

تیزر برگزاری «سلام فرمانده» در تهرانسر

همخوانی سرود «سلام فرمانده» با حضور ابوذر روحی مداح اهل بیت (ع)، سخنرانی حجت‌الاسلام مصطفی کرمی، شعرخوانی احمد بابایی و روایتگری سید ایمان یاراحمدی در این مراسم به اجرای برنامه می‌پردازند. اجرای گروه سرود نبی اکرم (ص) و میثاق تهران از برنامه‌های این مراسم عنوان شده است.

سرود «سلام فرمانده» کاری از گروه «ماح» «ملت امام حسین (ع)» در لنگرود است که با شعری از سیدمهدی بنی‌هاشمی لنگرودی و اجرای ابوذر روحی به تهیه کنندگی حجت‌الاسلام سعید نعیمی، 27 اسفندماه 1400 مصادف با نیمه شعبان برای نخستین بار در شهر لنگرود استان گیلان پخش شد و تا به امروز شهر به شهر در ایران اسلامی و حتی فراتر از مرز‌ها رسیده و خود را در دل مردم نیز جا کرده است.

اجرای سرود «سلام فرمانده» به زبان انگلیسی در لندن

انتهای پیام /

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

سلام فرمانده

گروه ملت امام حسین تهرانسر تهران ابوذر روحی مصطفی کرمی احمد بابایی لندن این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است
دهه نودی‌ها دوباره در تهران «سلام فرمانده» را می‌خوانند 2