یک‌شنبه 5 تیر 1401

امام حسین

امام حسین

خبرگزاری تسنیم

رئیس جمهور در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق، با اشاره به تلاش سالهای گذشته رژیم صهیونیستی در عادی‌سازی با برخی کشورهای منطقه، تاکید کرد: تلاش رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با کشورهای منطقه به هیچ وجه برای این رژیم امنیت ساز نخواهد بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

حجت‌السلام رئیسی گفت: معتقدیم گفتگوی مسئولان منطقه مشکلات منطقه را حل می‌کند و در دیدار با آقای الکاظمی بر گفتگوی مسئولان منطقه باهم تاکید کردیم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

محسن رضایی گفت: پیش‌بینی من این بود که با ورود بیش‌تر به خاک عراق، آمریکا مداخله می کند و برای مقابله با آن، باید خودمان را آماده می‌کردیم. باید به مسأله‌ای اعتراف کنم. در حقیقت تأثیر معنوی امام بر ما به قدری بود که همیشه نقطه‌های اوج گرفتن را با ایشان تنظیم می‌کردیم و نه با واقعیت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

هتل پنج ستاره میزبان بابلسر یکی از بهترین هتل های شمال ایران به شمار می آید که امکانات و چشم انداز منحصر به فردی دارد.

وب‌گاه خبر آنلاین

حوزه نیوز نوشت: 1000 استاد دانشگاه و حوزه در نامه‌ای به رؤسای قوای سه‌گانه، خواستار اهتمام جدی به رفع عقب‌ماندگی و جلوگیری از آسیب‌های گسترده فضای مجازی کنونی ایران شدند.

خبرگزاری مهر

نزدیک به 20 سال از دریچه نگاه خبرنگاران استانی مهر ریزودرشت مشکلات در دورترین نقاط جغرافیایی وطن را منعکس کردیم، تلخ و شیرین در کنار مخاطبان خود بودیم و تلاش کردیم رسانه‌ای برای مردم باشیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: دو کودک هفت و 9 ساله بر اثر غرق شدگی در کانال آب در نجف آباد جان خود را از دست دادند.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: فرمانده پیشین سپاه پاسداران می‌گوید: نظر امام از درون مقاومت محقق شد و نه از درون دیپلماسی.... پیشنهادهای آقای هاشمی و روحانی، خیلی خطرناک بود. آنها از همان سال‌های 1362 تا 1367 مرتب درباره صلح با صدام صحبت می‌کردند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مرحوم آیت الله سید علی قاضی (ره) فرموده اند: «کار مرا امام حسین (ع) درست کرده و درِ غیب را برایم باز کردند.»

خبرگزاری تسنیم

اولین دوره مسابقات چتربازی سقوط آزاد هوابرد سپاه برگزار و برندگان مشخص شدند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

محسن رضایی با اشاره به روزهای پذیرش قطعنامه 598 خاطرنشان می‌کند: به محض اینکه امام قطعنامه 598 را پذیرفت، به من وقت ملاقات ندادند. هاشمی با من تماس گرفت که مصاحبه‌ای انجام دهم و قطعنامه را تأیید کنم. من نیز در مصاحبه گفتم، اکنون که مسؤولان کشور به نتیجه رسیدند جنگ را پایان دهند، ما هم تابع امام هستیم.