شنبه 5 اسفند 1402

امام حسین

امام حسین

خبرگزاری تسنیم

هیئت‌ها و حسینیه‌های سراسر کشور همزمان با میلاد سراسر خیر و برکت امام زمان (عج) مراسم شادی و سرور برگزار می‌کنند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان و سالروز میلاد امام زمان (عج) هیأت‌های مذهبی، مساجد و اماکن متبرکه مجالس جشن و شادی برگزار می‌کنند.

وب‌گاه مشرق نیوز

حالا سوریه قسمتش شده بود و از شهادت حرف می‌زد. یک آن به دلم افتاد اگر راهی شود، شهید می‌شود. دستش را گرفتم و گفت: «حمید جان! امشب به همه بگو داری می‌ری. بدون دیدن و اجازه گرفتن از پدرت نمی‌ذارم بری!»

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امام جمعه موقت ساری با تاکید براین که باید مقاومت و تلاش خود را بیشتر کنیم تا در مسیر بسترسازی و ظهور امام زمان (عج) گام برداریم، با اشاره به روحیه مقاومت مردم غزه گفت: این مردم با تمام ظرفیت مقابل رژیم منحوس اسرائیل مقاومت می‌کنند.

وب‌گاه ورزش سه

معاون باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که رضا درویش امشب از کربلا بازخواهد گشت.

وب‌گاه خبر آنلاین

آیت الله عاملی گفت: در خصوص معیارهای سلبی برای انتخاب نماینده اصلح برای مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر کسی را که دیدید خودش را به طور خاص به بنده منتسب می‌کند بدانید دروغگو است و به او رای ندهید اگر کسی با پول سراغ شما آمد حتما به او رای ندهید این اهانت بزرگ به شماست.

خبرگزاری تسنیم

فرازی از صلواتش شعبانیه گویای آن است که پیامبر صلی الله علیه و آله واسطه شفاعت امت و نیز راهی به‌سوی خداست.

خبرگزاری تسنیم

اثری که دائم در حال سیاه نمایی و گله و گذاری است نمی‌تواند مخاطب را تا پایان همراه خودش نگه دارد و موجب دلسردی جامعه می‌شود. اصلی‌ترین معیار در واقعه ظهور امید به اصلاح جامعه و انسان است.

خبرگزاری تسنیم

«عزیزم مهدی» تازه‌ترین پویشی است که توسط مرکز آوای انقلاب اسلامی (مأوا) پایه ریزی و در جمکران برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

امام زمان (عج) برای یک امر سیاسی می‌آیند، برای «لِیُظهِرَهُ عَلَی الدِینِ کُلِه» (توبه؛ 33) این یک امر سیاسی است، برای حکومت می‌آیند، برای این نیست که مردم نماز بخوانند اما به حکومت‌ها کاری نداشته باشند.

خبرگزاری تسنیم

در فراز از دعای عهد از خداوند می خواهیم سرزمین‌ها و بلاد خود را به واسطه امام به عمران و آبادانی بکشاند و بندگانش را به واسطه ایشان احیاء کند. احادیث متعددی در این باره وجود دارد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

گزارش ها از موج جدید بیماری‌های تنفسی ویروسی در اصفهان خبرمی دهند که تعداد قابل توجهی از مردم در سنین مختلف را گرفتار خود کرده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

موج جدیدی از بیماری‌های تنفسی ویروسی در اصفهان در حال خودنمایی بوده و تعداد قابل توجهی از مردم در سنین مختلف را گرفتار خود کرده است بطوریکه کلینیک‌ها و مراکز درمانی این روزها و شب‌ها، خلوتی ندارند.

خبرگزاری تسنیم

اولین همایش ملی «نقد، مناظره و نظریه پردازی» در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی آخرین وضعیت بازنگری آیین‌نامه ارتقای اساتید در شورایعالی انقلاب فرهنگی را تشریح کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

یک کارشناس مذهبی با اشاره به رشادت‌ها و جنگاوری‌های حضرت علی اکبر (ع) در واقعه کربلا به شباهت شخصیت ایشان به پیامبر اکرم (ص) تأکید کرد.