جمعه 7 مهر 1402

امام حسین

امام حسین

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سرلشکر سلامی تصریح کرد: دشمن دست نکشیده، شکست خورده است آن هم شکست پشت شکست ولی دوباره برخاسته و از زاویه دیگری آمده است اما زائل، سست، کم‌جان، کم‌رمق و افسرده شده است و دیگر دشمن سال های دور نیست.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: فرمانده سپاه گفت: 45 سال گذشته سرشار از بغض دشمن و صلابت رزمندگان اسلام بوده است؛ دشمن شکست خورده ولی رها نکرده و دوباره آمده اما سست، کم‌رمق و افسرده شده است.

وب‌گاه گسترش

رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس با روسای مجالس امارات، مصر، نامیبیا دیدار و گفت‌وگو کرد. محمدباقر قالیباف در نهمین مجمع پارلمانی کشورهای عضو بریکس در ژوهانسبورگ پایتخت اقتصادی آفریقای جنوبی شرکت و سخنرانی کرد و در حاشیه برگزاری این اجلاس دیدارها و گفت‌وگوهایی داشت. دیدار قالیباف با رئیس مجلس امارات

خبرگزاری تسنیم

فرمانده سپاه گفت: 45 سال گذشته سرشار از بغض دشمن و صلابت رزمندگان اسلام بوده است؛ دشمن شکست خورده ولی رها نکرده و دوباره آمده اما سست، کم‌رمق و افسرده شده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

روز سه‌شنبه محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در راس هیاتی پارلمانی برای شرکت در نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس، تهران را به مقصد آفریقای جنوبی ترک کرد. بامداد روز چهارشنبه و بعد از حدود 10 ساعت پرواز، قالیباف و تیم همراه وارد فرودگاه واترکلوف در پرتوریا آفریقای جنوبی شدند و مورد استقبال گانیف هندریکس، نماینده مجلس ملی آفریقای جنوبی و رئیس حزب جماعت اسلامی قرار گرفتند.

وب‌گاه گسترش

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه نقلی در سمنان خواهیم پرداخت. اگر قصد اجاره یک خانه نقلی در سمنان را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه 50 تا 62 متری در سمنان با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید. اگر قصد اجاره یک واحد نقلی در بلوار قائم را دارید، یک واحد 50 متری 17 ساله که یک...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حنیف جبالی رئیس مجلس مصر با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه، 5 مهر ماه) در حاشیه برگزاری نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس در ژوهانسبورگ پایتخت اقتصادی آفریقای جنوبی دیدار و گفتگو کرد. این دیدار در شرایط انجام می‌شود که در ماه‌های اخیر زمزمه‌ها و تحرکات دیپلماتیک برای ارتقای روابط دو کشور پس از چندین دهه افزایش یافته است و رهبر...

خبرگزاری تسنیم

شبکه تماشا و آی‌فیلم سریال‌های خاطرانگیز و نوستالژی را تدارک دیدند در حالی که تلویزیون سریال کره‌ای جدیدی را درنظر گرفته است. همچنین «فوتبال 120» با عواملی جدید به آنتن می‌رسد و معاونت صدا نیز مدیری جدید را منصوب کرده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

روسای مجالس ایران و مصر بر توسعه روابط دوجانبه و ارتقای همکاری‌ها میان تهران و قاهره تاکید کردند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی خانه مستند، مستند «خاطرات موتورسیکلت» به تهیه کنندگی و کارگردانی امیرحسین نوروزی و مستند «گردان قاطریزه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیدمجتبی خیام الحسینی، محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج همزمان با هفته دفاع مقدس روز‌های پنجشنبه و جمعه ساعت 22 روی آنتن شبکه دو سیما می‌روند. مستند «خاطرات موتورسیکلت» قصه موتورسوارانی است که از...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

قالیباف و جبالی در حاشیه مجمع پارلمانی بریکس بر توسعه روابط دوجانبه و ارتقای همکاری‌ها میان ایران و مصر تاکید کردند.

خبرگزاری تسنیم

کتاب‌های زندگی شهدا به غایت انسان‌ساز هستند و در دل هر کتاب، به مدد احساس و عاطفه پاک همسران شهدا، جزییاتی هست که برای هر اهل معنا و اهل دلی، جواهراتی ناب است.