جمعه 7 مهر 1402

امام زمان

امام زمان

خبرگزاری تسنیم

مادر شهید حمیدرضا جدیدی گفت: وقتی حمیدرضا مجروح شد به بیمارستان چمران که خودم آنجا خدمت می‌کردم منتقل شد و خودم چشمان او را بستم و شاهد شهادت او بودم.

وب‌گاه عصر ایران

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در آیین گردهمایی وابستگان سپاه، طی سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: کسانی که از ابتدای دوران دفاع مقدس در صحنه حضور داشتند، هنوز هم فعال هستند و نگذاشتند دشمن به نتیجه مد نظرش برسد.

وب‌گاه الف

دادستان عمومی و انقلاب اسکو گفت: در ادامه روند دستگیری‌های پرونده شورای اسلامی شهر جدید سهند، یک عضو دیگر این شورا توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سرلشکر سلامی تصریح کرد: دشمن دست نکشیده، شکست خورده است آن هم شکست پشت شکست ولی دوباره برخاسته و از زاویه دیگری آمده است اما زائل، سست، کم‌جان، کم‌رمق و افسرده شده است و دیگر دشمن سال های دور نیست.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس کل دادگستری استان کرمان از دستگیری سرشبکه و تحریک‌کننده اغتشاشات در این استان خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: فرمانده سپاه گفت: 45 سال گذشته سرشار از بغض دشمن و صلابت رزمندگان اسلام بوده است؛ دشمن شکست خورده ولی رها نکرده و دوباره آمده اما سست، کم‌رمق و افسرده شده است.

خبرگزاری تسنیم

فرمانده سپاه گفت: 45 سال گذشته سرشار از بغض دشمن و صلابت رزمندگان اسلام بوده است؛ دشمن شکست خورده ولی رها نکرده و دوباره آمده اما سست، کم‌رمق و افسرده شده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

همزمان با چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس ویژه برنامه «برای وطن، به راه حسین (ع)، به نام شهید» در فرهنگسرای اشراق برگزار شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه دزدان بین‌المللی جرأت نزدیک شدن به کشتی‌های ایران را ندارند گفت: با امام زمان (عج) و شهدایمان عهد می‌بندیم که همه قله‌ها را فتح می‌کنیم و دشمنان‌مان را زیر پا لگدمال خواهیم کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

دستگیری عضو ششم شورای شهر سهند توسط مقام قضایی تایید شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس در اطلاعیه‌ای درباره درگیری های مسلحانه با قاتل فراری در فراشبند توضیح داد.

خبرگزاری تسنیم

مدیر دانشنامه زن مسلمان فرضیه «تناکح بین الملل ائمه (ع) و همگرایی جهانی در عصر ظهور» مبتنی بر بازخوانی ملیت مادران امامان (ع) را تبیین کرد.

خبرگزاری تسنیم

در دیدار مسئول کارگروه ستاد جشن‌های نیمه شعبان سیما با حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران بر پوشش زنده جشن های نیمه شعبان در شبکه های سیما تاکید شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، «غلامرضا امینی» عضو هیات مدیره کانون وکلای مرکز در مراسم تجلیل از ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس عضو کانون وکلای دادگستری مرکز اظهار داشت: بنده توفیق داشتم که در ابتدای انقلاب اسلامی در محضر شهید چمران در جنگ‌های نامنظم شرکت کنم و بعد هم در برهه‌های مختلف دفاع مقدس هم حضور داشتم. امینی افزود: این انقلاب همواره در برهه‌های مختلف مورد هجمه‌های دشمنان...