چهارشنبه 19 مرداد 1401

امام زمان

امام زمان

خبرگزاری دانا

"حمید محمدی" مداح اهل بیت (ع) با بیان اینکه قدم به قدم کربلا بیانگر عبودیت و بندگی است، گفت: منابر سیدالشهدا (ع) در اعصار مختلف، زمانی موفق بودند که اولویت زمانi را به مردم نشان دادند بدین صورت که به مستمع در تعیین اولویت ها شاخص دهند و این اولویت جایگاه افراد را مشخص می‌کند.

وب‌گاه عصر ایران

حامیان عزاداری سکولار معتقدند سیاست، ناپاکی‌ها و پلشتی‌هایی دارد که وجودش در هیئت به این مکان نورانی لطمه می‌زند

وب‌گاه دنیای اقتصاد

لحظه دستگیری و خنثی سازی عامل انتحاری توسط سربازان گمنام امام زمان در سراوان را ببینید.

خبرگزاری دانا

خدارحم سارانی گفت: باند قاچاق و توزیع مشروبات الکلی توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه شهرستان چابهار متلاشی شد.

خبرگزاری دانا

مطب این دندانپزشک جوان کمتر شباهت به دیگر مطب‌ها دارد، نصب تمثال شهید حاج قاسم سلیمانی در محل ویزیت بیماران، وجود کتاب‌هایی با موضوعات فلسفی و عرفانی روی میزش و تعبیه نمازخانه نقلی اما تر و تمیز در مطب، نظر هر مراجعه‌کننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

کج‌فهمی و عافیت‌طلبی بخشی از اعراب بدوی را به پای (کج‌روی) سیاست‌های فراسرزمینی جمهوری اسلامی ایران محاسبه نکنید.

وب‌گاه خبر آنلاین

روزنامه جوان با انتقاد از افرادی که معتقدند هیات های عزاداراری نباید جای بحثهای جناحی سیاسی باشد، نوشت: هنوز هم افراد و گروه‌هایی هستند که معتقدند هیئت جای حرف‌های سیاسی نیست. در واقع آن‌ها معتقدند مردم باید صرفاً چند صباحی در مکانی مشخص دور هم جمع شوند و بر مظلومیت اباعبدالله گریه کنند و بروند دنبال کارشان!

وب‌گاه خبر آنلاین

شفقنا نوشت: عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: متأسفانه حقیقت این است که ما در عرصه معرفت‌شناسی اهل‌بیت (ع) کوتاهی کردیم؛ تا جایی که بسیاری از ما، تنها خصایصی که از حضرت اباالفضل (س) می‌شناسیم، منحصر در شجاعت، سینه ستبر، بازوی پهن، قد بلند و چهره زیبای اوست درحالی‌که انحصار شخصیت قمر بنی‌هاشم در این خصایص، نه‌تنها معرفت نیست بلکه جسارتی به ساحت مقدس حضرت محسوب می‌شود

خبرگزاری تسنیم

همسر شهید مدافع حرم ابوالفضل نیکزاد ضمن روایت آخرین روزهای حیات شهید، می‌گوید احساس مسئولیت همسرم نسبت به اسلام و مظلومان او را راهی سوریه کرد.

خبرگزاری تسنیم

انتشارات نیستان کتاب «یک نفس تا نگاهت»، نوشته مریم ولی را منتشر و روانه بازار نشر شد.

خبرگزاری دانا

ویسکرمی گفت: «تفکر حسینی» یکی از مولفه‌های تاثیرگذار بر ایجاد و دوام انقلاب است و تا زمانی که تفکر حسینی در این مملکت وجود دارد این کشور به سمت ذلت نخواهد رفت.

خبرگزاری دانا

مراسم شام غریبان در حرم حضرت معصومه (س) با حضور عزاداران و زائرین حرم بانوی کرامت برگزار شد.

خبرگزاری دانا

نخل بند، مدیحه سرای هیئت بعثت گفت: هیچ مشکلی با اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد و صدا و سیمای مرکز استان نداریم و علت عدم پخش عزاداری هیئت بعثت از صدا و سیما به هیچ وجه سیاسی نیست.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امسال، روز خبرنگار و عاشورا با یکدیگر مقارن شده اند که خود، پیام بسیار مهمی را به همراه دارند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز بیعت با امام حسین (ع)، بیعت با نظامی است که پرچم سیدالشهدا را بالا نگه داشته است.