رئیس جدید پژوهشکده علوم دندانپزشکی معرفی شد

خبرگزاری ایسنا مشاهده در مرجع
رئیس جدید پژوهشکده علوم دندانپزشکی معرفی شد

دکتر رضا مسائلی به عنوان رئیس جدید پژوهشکده علوم دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب شد.

به گزارش ایسنا، دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر رضا مسائلی را به سمت رئیس پژوهشکده علوم دندانپزشکی منصوب و در نامه‌ای از خدمات دکتر امیررضا رکن قدردانی کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در متن حکم دکتر حسین قناعتی خطاب به دکتر رضا مسائلی آمده است: «با عنایت به تعهد، سوابق ارزشمند علمی و تجربیات گرانقدر جنابعالی در عرصه‌های مختلف اجرایی، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس پژوهشکده علوم دندانپزشکی منصوب می‌شوید تا دانشگاه را در انجام این رسالت خطیر یاری فرمایید.

انتظار می‌رود ضمن تعامل با سازمان‌های ذیربط داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی و با توجه به نقشه علمی دانشگاه و نقشه علمی سلامت کشور، تدوین برنامه استراتژیک پژوهشکده را مدنظر قرار داده و در زمانی کوتاه ساختار اجرایی آن را عملیاتی نمائید و در ارتقاء فعالیتهای پژوهشی دانشگاه کوشا باشد.

از خداوند متعال توفیق جنابعالی و تمامی همکاران را خواهانم.‌»

در متن نامه قدردانی دکتر حسین قناعتی خطاب به دکتر امیررضا رکن نیز عنوان شده: «مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.

لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در زمان تصدی ریاست پژوهشکده علوم دندانپزشکی که نتایج پرباری در پی داشته است، سپاسگذاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.

امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده شما بهره‌مند شود.»

انتهای پیام