سه‌شنبه 5 مهر 1401

راه و شهرسازی

راه و شهرسازی

وب‌گاه تابناک

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: هم اکنون ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور و راه‌های منتهی به مشهد گزارش شده است.

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: بیشترین عملیات جابجایی زائران حرم رضوی بوسیله ناوگان حمل ونقل عمومی، امسال همزمان با دهه پایانی صفر و شهادت حضرت ثامن الحجج (ع) در مشهد به ثبت رسید.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دکترین سیاست‌خارجی دولت سیزدهم تاکنون به امضاء بیش از 96 سند و تفاهم‌نامه مشترک بین ایران با سایر کشورها طی یکسال گذشته منجر شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد که سواحل شمالی کشور تا روز پنجشنبه - هفتم مهر ماه - با روند نسبی افزایش دما روبرو خواهد بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

طبق بررسی‌های صورت گرفته از آخرین آمار‌ها میزان پذیرش و اعزام مسافر در مردادماه رشد 37 درصدی نسبت به سال قبل داشته است.

وب‌گاه عصر ایران

اعزام پذیرش مسافر از فرودگاه‌های کشور افزایش 37 درصدی داشته است و مسیر تهران - مشهد پرترددترین مسیر پروازی داخلی است.

خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: در آخرین جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران الحاق محدوده بلوار پیامبر اعظم (ص) و اراضی 560 هکتاری به شهر قم تصویب شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2368 ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل 2.5 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در حالی که قرار بود دولت 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن را تا پایان شهریور به متقاضیان تحویل دهد، شاهد هستیم که تحویل زمین به افراد جای تحویل برخی واحدها را گرفته است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: از فردا در شهرهای شمالی کشور و سواحل دریای خزر شاهد افزایش دمای هوا خواهیم بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافری سازمان راهداری گفت: سازمان راهداری برای اعزام ناوگان به مشهد فراخوان داده و برای تمامی رانندگان مزیت‌های اربعین در نظر گرفته است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: ارائه مسکن با کیفیت و صنعتی سازی شده با حداقل قیمت به اقشار ضعیف جامعه از اولویت‌ها به شمار می‌رود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مسئول مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد روان در محورهای منتهی به مشهد را دوربین های نظارتی نشان می دهد و شاهد ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی هستیم.

وب‌گاه گسترش

تکنولوژی و صنعت با چنان سرعتی در حال رشد است که جهان را با تحولات بزرگی روبه‌رو کرده است. صنعتی شدن جهان در دنیای امروز امری غیرقابل انکار است.