رونق تولید

رونق تولید

نهاوندیان در قم؛ نویدهای تازه برای صنعت و تولید
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - جلسات، بازدیدها و سخنان محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهوری در سفر یک روزه خود به قم، بار دیگر عزم مجموعه دولت و مدیریت استان را برای عبور دادن کشور و استان از تبعات جنگ اقتصادی ظالمانه و شرایط کرونایی، با حداقل زحمت و خسارت نشان داد.

رونق تولید داخلی لوازم خانگی / تولید خودرو 50 درصد افزایش می‌یابد
خبرگزاری مهر

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پیش بینی ما این است که تا پایان سال تولید خودرو 50 درصد افزایش یابد

خبرگزاری تسنیم

عضو کمیسیون جهش و رونق تولید مجلس از تشکیل کمیته تدوین راهکارهای افزایش تولید خودروی با کیفیت خبر داد.

44 هزار واحد صنفی در بازار چهارمحال و بختیاری فعالیت دارد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش بازار در شبکه توزیع استان گفت: هم‌اکنون افزون‌بر 44 هزار واحد صنفی در استان خدمات‌رسانی و فعالیت می‌کند.

افزون بر 200 هزار تن چغندر تحویل کارخانه قند جوین خراسان رضوی شد
خبرگزاری ایرنا

سبزوار - ایرنا - رییس اداره جهاد کشاورزی جوین در استان خراسان رضوی گفت: کشاورزان از آغاز فصل برداشت چغندرقند در مهر ماه تاکنون 202 هزار تن چغندر تحویل کارخانه قند این شهرستان داده‌اند.

استاندار آذربایجان‌شرقی بر تکمیل زنجیره صنایع فولادی استان تاکید کرد
خبرگزاری ایرنا

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: تکمیل زنجیره صنایع فولادی در استان یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های ماست و در این زمینه آماده هرگونه حمایت از فعالان بخش خصوصی هستیم.

معاون رییس جمهوری: قم در جذب تسهیلات کرونایی پیشتاز است
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - معاون اقتصادی رئیس جمهوری گفت: قم در استفاده و جذب اعتبارهایی که برای آن در نظر گرفته شده از جمله اعتبارات تبصره 18 و تسهیلات کرونایی جزو استان های پیشتاز بوده و این نشان دهنده تلاش جدی برای رونق تولید و تجارت در این استان است.

رشد 22 درصدی تولید تایر خودرو در کشور
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بررسی آمار عملکرد تایرسازان بزرگ کشور حاکی از تولید 175 هزار و 650 تن تایر از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه و رشد 22 درصدی آن در هم‌سنجی با پارسال است.

اشتغال افراد زیرپوشش کمیته امداد کمک به رونق تولید است
خبرگزاری ایرنا

زاهدان - ایرنا - استاندار سیستان‌و بلوچستان گفت: ایجاد اشتغال و توانمندسازی جامعه زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کمک قابل توجهی به این قشر و رونق تولید خواهد بود.

60 واحد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های ملی شهرکرد شناسایی شد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار شهرکرد گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون با پیگیری‌های کارشناسانه، 60 واحد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های ملی و منابع‌طبیعی شهرکرد شناسایی شد که این زمین‌ها 50 هزار مترمربع وسعت دارد

توسعه روستایی اولویت دولت از منظر خبرنگاران استانی ایرنا
خبرگزاری ایرنا

استان‌ها - ایرنا - رهاورد تلاش های هفت ساله دولت برای نقاط مختلف کشور به ویژه روستاها، توسعه زیرساخت های سلامت و ارتقاء کیفیت خدمات درمانی، دسترسی به آب شرب بهداشتی، تامین مسکن برای محرومان و اقشار آسیب پذیر و توانمندسازی روستاییان بوده است.

استاندار خراسان جنوبی: طبس نیازمند زیرساخت‌های ویژه است
خبرگزاری ایرنا

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: شهرستان طبس به لحاظ وسعت، جمعیت و موقعیت جغرافیایی خاص، نیازمند زیرساخت‌های ویژه است.

حلقه های مفقوده در زنجیره فرش و گلیم ایلام باید تکمیل شود
خبرگزاری ایرنا

ایلام - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: حلقه های مفقوده در زنجیره فرش، گلیم و گلیم نقش برجسته باید تکمیل شود تا ارزش افزوده آن نصیب استان شود.

دلایل اجرایی نشدن مصوبات حمایت از بخش خصوصی در خوزستان بررسی می‌شود
خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دلایل اجرایی نشدن مصوبات حمایتی از فعالیت‌های اقتصادی بخش خصوصی توسط این مجمع بررسی خواهد شد.

نماینده دهلران: ایجاد اشتغال پایدار از طریق سازمان اتکا دنبال می شود
خبرگزاری ایرنا

ایلام - ایرنا - نماینده شهرستان های آبدانان، بدره، دره شهر و دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان و رونق بخش کشاورزی از طریق سازمان اتکا در دهلران به جد دنبال می شود.

305 واحد تولیدی در استان سمنان تسهیلات تولید و اشتغال دریافت کردند
خبرگزاری ایرنا

سمنان - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: 305 واحد تولیدی در استان تا کنون بالغ بر چهار هزار و 800 میلیارد ریال از تسهیلات برنامه تولید و اشتغال بهره مند شده‌اند.