سه‌شنبه 28 فروردین 1403

سازمان ملل متحد

سازمان ملل متحد

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزارت رسیدگی به حوادث حکومت سرپرست طالبان در نشستی اضطراری با نمایندگان شماری از نهادهای کمک‌رسان در کابل، خواهان رسیدگی به آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پس از پاسخ ایران موجی از شادی و امید در مردم زنده شد که در خاورمیانه تحقیر نشدیم. وقتی مسئولان ارشد ما را در سوریه و همین شهر تهران ترور کردند، حسی در جامعه ایجاد شده بود که احساس ضعف را القاء می‌کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

طحان نظیف نوشت: عملیات وعده صادق منطبق بر ضوابط حقوق بین‌الملل و حق جمهوری اسلامی ایران در دفاع مشروع از خود در برابر تجاوز رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت کشورمان در دمشق بود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

کابینه جنگی اسرائیل با تشکیل جلسات امنیتی در حال بررسی و تصمیم گیری درباره پاسخ اخیر ایران در خاک سرزمین های اشغالی است. خبرگزاری ایرنا: کابینه جنگی اسرائیل با تشکیل جلسات امنیتی در حال بررسی و تصمیم گیری درباره پاسخ اخیر ایران در خاک سرزمین های اشغالی است. با این وضعیت به نظر می‌رسد چند سناریو برای پاسخ احتمالی رژیم صهیونسیتی وجود دارد به گزارش عرشه آنلاین، خبرگزاری ایرنا ایران وابسته...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مقام صهیونیست با بیان اینکه رژیم صهیونیستی سعی دارد با همکاری آمریکا ائتلافی جهانی و منطقه‌ای علیه ایران تشکیل دهد، گفت اسرائیل تصمیم خواهد گرفت که در چه زمانی، در چه مکانی و به چه شیوه‌ای به حمله اخیر ایران پاسخ دهد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بررسی‌های تسنیم نشان می دهد، ذخایر کالاهای اساسی و غذایی کشور در وضعیت مطلوب قرار دارد و همانند سالهای متمادی گذشته، پاسخگوی تامین امنیت غذای مردم در سال جاری هست.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور کشورمان بعد از ظهر امروز سه‌شنبه در گفت‌وگوی تلفنی با «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه ضمن قدردانی از موضع اصولی و سازنده دولت روسیه در قبال دفاع مشروع جمهوری اسلامی ایران، در پاسخ به اقدام تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی علیه کنسولگری ایران در سوریه، این اقدام تروریستی را نقض صریح قوانین بین‌المللی از جمله کنوانسیون...

وب‌گاه خبر آنلاین

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: شرایط دنیا به گونه ای است که غیر از قدرت نمایی، زبان دیگری بر دولتهای استکباری اثر نمی‌کند. زبان زور تنها عاملی است که می‌تواند تهدیدات شرق و غرب عالم را خنثی و هجمه را به تعامل تبدیل کند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به اینکه اقدام تنبیهی ایران در پاسخ به تجاوزگری رژیم صهیونیستی علیه کنسولگری تهران در دمشق صورت گرفت، به تل‌آویو هشدار داد که با حمله تلافی‌جویانه، تنش‌ها در منطقه را تشدید نکند زیرا رویارویی منطقه‌ای به نفع هیچ کس نیست. هشدار بورل به اسرائیل: رویارویی منطقه‌ای به نفع هیچکس نیست به گزارش عرشه آنلاین، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس جمهور با بیان اینکه عملیات "وعده صادق" با هدف تنبیه متجاوز با موفقیت انجام شده است، تاکید کرد: قاطعانه اعلام می‌کنیم هر گونه اقدام علیه منافع ایران را سهمگین‌تر، گسترده و دردناک‌تر از قبل پاسخ خواهیم داد.

وب‌گاه الف

رئیس‌جمهور روسیه پاسخ ایران به حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق را بهترین روش برای تنبیه متجاوز و جلوه‌ای از درایت و عقلانیت رهبران ایران توصیف کرد و آیت‌الله رئیسی هم با تبیین اهداف عملیات "وعده صادق" با قاطعیت تأکید کرد: هرگونه اقدام دوباره علیه منافع کشورمان را سهمگین‌تر و دردناک‌تر از قبل پاسخ می‌دهیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

نخست‌وزیر سابق انگلیس با طرح این ادعا که سازمان ملل و کشورهای غربی بیش از حد به اسرائیل سخت می‌گیرند، خواستار انحلال سازمان ملل شد!

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس جمهور گفت: عملیات "وعده صادق" با هدف تنبیه متجاوز با موفقیت انجام شده است.

خبرگزاری تسنیم

رئیسی در گفتگو با پوتین با بیان اینکه عملیات "وعده صادق" با هدف تنبیه متجاوز با موفقیت انجام شده است، تاکید کرد: قاطعانه اعلام می‌کنیم هرگونه اقدام علیه منافع ایران را سهمگین‌تر، گسترده و دردناک‌تر از قبل پاسخ خواهیم داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

کاخ کرملین از گفت‌وگوی روسای جمهور ایران و روسیه درباره پاسخ تلافی‌جویانه ایران به اقدامات متجاوزانه اسرائیل و تحولات منطقه خبر داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

کاخ کرملین از گفت‌وگوی روسای جمهور ایران و روسیه درباره پاسخ تلافی‌جویانه ایران به اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی و تحولات منطقه خبر داد.