جمعه 28 مرداد 1401

سازمان ملل متحد

سازمان ملل متحد

وب‌گاه اقتصاد نیوز

وب‌سایت شورای امنیت سازمان ملل امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که کمیته این شورا درخصوص تحریم‌های کره شمالی، معافیت تحریمی را برای یک گروه امدادی مستقر در ایالات متحده تصویب کرده است تا کمک‌های مربوطه به کره شمالی ارسال شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، درست یک سال قبل بود که اشرف غنی، رئیس‌جمهور وقت افغانستان از کابل گریخت و نیرو‌های طالبان وارد پایتخت شدند. این تاریخ سرآغاز دوران حکومت دوباره طالبان در افغانستان بود و آمریکا هم بعد از چند روز از تسخیر کابل توسط طالبان برای همیشه سربازانش را از افغانستان خارج کرد. از سویی واشنگتن شروع به تحریم و بلوکه‌کردن اموال مردم افغانستان کرد که باعث تشدید...

وب‌گاه عصر ایران

ما از طرح‌های فریب‌آمیزی چون «توافق موقت»، «توافق گام به گام»، «ضرب‌الاجل‌های پی‌درپی» و «پنجره دیپلماسی در حال بسته شدن است» عبور کرده‌ایم.

وب‌گاه عصر ایران

با تصویب این پیشنهادات حمایت اقتصادی، توجه به مسکن، امنیت شغلی، معیشت و صدور کارت حرفه‌ای خبرنگاری مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد.

خبرگزاری دانا

مذاکرات رفع تحریم‌ها در وین ثابت کرد که تناقض در رفتار مذاکراتی غرب مبتنی بر وقت کشی برای اهرم‌سازی از عنصر زمان، فقط باعث کندی روند گفت وگوها شد و رسیدن به مراحل پایانی مذاکرات مرهون شجاعت، اراده و ابتکارات جمهوری اسلامی ایران است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سعید لیلاز گفت: عین یک معتادی که حاضر است اموال ننه و بابا و فرش و زندگی و بچه‌هایش را بفروشد و خرج اعتیادش کند، سیستم جمهوری اسلامی الان به این روز افتاده است، از طریق چاپ نقدینگی

وب‌گاه عصر ایران

وب‌گاه عصر ایران

وب‌گاه عصر ایران

وب‌گاه عصر ایران

وب‌گاه عصر ایران

سعید لیلاز، کارشناس مسائل اقتصادی، با اشاره به اینکه «آرامش از لوله توپ در می‌آید نه از توافق» گفت: دانش ساخت بمب اتمی سپر ژئوپولیتیک ایران است. او معتقد است: تمام دستاوردهای احتمالی احیای برجام موقتی است.

وب‌گاه عصر ایران

اکنون مرسدس بنز تصاویر رسمی فضای داخل کابین این شاسی بلند مرموز را منتشر کرده که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

وب‌گاه عصر ایران

انتخاباتی هیأت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران مرکز 28 مردادماه سال جاری از ساعت 9 صبح تا 16 عصر برگزار می شود.

وب‌گاه عصر ایران

داج دورانگو اس آر تی هلکت با توجه به طراحی خاص و قابلیت های پیشرانه ای که دارد یکی از جذاب ترین محصولات کلاس شاسی بلند در صنعت بین المللی خودرو محسوب می شود.