چهارشنبه 19 مرداد 1401

ستاد تنظیم بازار

ستاد تنظیم بازار

وب‌گاه خبر آنلاین

تجارت‌نیوز نوشت: نشست خبری سندیکای صنایع کنسرو ایران امروز در محل اتاق بازرگانی تهران با حضور مسعود بختیاری، نایب رئیس هیات مدیره سندیکای کنسرو ایران، با موضوع قیمت‌گذاری دستوری دولت برگزار شد. در مهم‌ترین بخش این نشست به تعطیلی نیمی از خطوط تولید رب و تن ماهی اشاره شد.

خبرگزاری مهر

معاون دفتر بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی نظر کارشناسی خود را درباره رب اعلام کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نائب رئیس سندیکای صنایع کنسرو با اشاره به اینکه با قیمت گذاری دستوری نمی‌توان شاهد کنترل قیمت‌ها بود، گفت: اما به‌نظر می‌رسد که دولت اعتقاد راسخی به این سیاست دارد.

وب‌گاه گسترش

نایب‌رئیس سندیکای صنایع کنسرو ایران گفت: با افزایش هزینه‌های تولید در امسال هنوز نرخ جدید کنسرو و رب گوجه‌فرنگی و ماهی تُن اعلام نشده است که این امر باعث تعطیلی حدود 250 واحد تولیدی این بخش شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، مسعود بختیاری، نایب رئیس هیأت مدیره سندیکای کنسرو ایران در نشستی خبری با انتقاد از سیاست گذاری دولت در حوزه قیمت گذاری دستوری کالا‌های مصرفی خانوار اظهار داشت: قیمت گذاری دستوری در کشور ما بیش از 50 سال سابقه دارد و تجربه همه این سال‌ها نشان می‌دهد که این یک سیاست شکست خورده است. وی با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد دولت فعلی اعتقاد راسخ به قیمت...

وب‌گاه عصر ایران

به گفته نایب رئیس سندیکای کنسرو؛ آیا شایسته است که ستاد تنظیم بازار به جزیی‌ترین مسائل بازار از جمله قیمت رب و تن ماهی ورود کند؟

خبرگزاری تسنیم

نایب رئیس سندیکای صنایع کنسرو ایران گفت: با افزایش هزینه های تولید در سال جاری هنوز قیمت جدید کنسرو و رب گوجه فرنگی و ماهی تون اعلام نشده است که این امر باعث تعطیلی حدود 250 واحد تولیدی این بخش شد.

وب‌گاه الف

در شرایطی که سه‌شنبه هفته گذشته نرخ عوارض آزادراه‌های کشور با متوسط 28 تا 30 درصدی افزایش پیدا کرده بود چند روز بعد این نرخ از سوی وزارت راه و شهرسازی تعلیق شد، چرا که بر اساس مصوبه هیات دولت هر گونه افزایش نرخی باید به تایید ستاد تنظیم بازار برسد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

نرخ عوارض آزادراه‌های کشور به طور متوسط 28 تا 30 درصد افزایش یافته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: عضو هیات مدیره سندیکای کنسرو از سیاست گذاری دولت در حوزه تنظیم بازار کالاهای اساسی به شدت انتقاد کرد و گفت: تعلل مسئولان بازار رب گوجه فرنگی را دچار نا بسامانی کرده است.

خبرگزاری مهر

عضو هیات مدیره سندیکای کنسرو از سیاست گذاری دولت در حوزه تنظیم بازار کالاهای اساسی به شدت انتقاد کرد و گفت: تعلل مسئولان بازار رب گوجه فرنگی را دچار نابه سامانی کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در ادامه این گزارش به مقایسه قیمت برخی از کالاهای اساسی پرمصرف سال 91 با 1401 پرداختیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

قیمت رب گوجه فرنگی از 1800 تومان به 39 هزار تومان رسیده است. قیمت این محصول از سال 91 تا 1401 با افزایش 37 هزار تومانی، حدودا 22 برابر شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

گسترش نیوز نوشت: در این گزارش به مقایسه قیمت برخی از مواد غذایی در سال 91 با 1401 پرداخته شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

قیمت روغن خوراکی طی یکی دو هفته اخیر در کشور روند کاهشی به خود گرفته که یکی از علل آن را افت 30 درصدی قیمت‌های جهانی روغن خام می‌دانند.

وب‌گاه 55 آنلاین

قیمت روغن خوراکی طی یکی دو هفته اخیر در کشور روند کاهشی به خود گرفته که یکی از علل آن را افت 30 درصدی قیمت‌های جهانی روغن خام می‌دانند.