شبکه اجتماعی کمدا، از مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک حمایت می‌کند

وب‌گاه خبر آنلاین مشاهده در مرجع
شبکه اجتماعی کمدا، از مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک حمایت می‌کند

کمدا شبکه‌ای اجتماعی برای خرید و فروش و ارتباط با هم‌سلیقه‌ها است. این استارتاپ فعالیت خود را از تابستان 96 به صورت رسمی و با دغدغه‌های محیط زیست دوست، در حوزه‌ی فشن آغاز کرد.

در پایان سال 98، تعداد 10کامیونیتی جدید بر پایه‌ی کتاب، آرایشی بهداشتی، لوازم خانه و آشپزخانه، خوراکی، بازی و سرگرمی، کودک و سیسمونی، دکوریجات، ورزشی، لوازم پت، کوه‌نوردی و سفر نیز در این پلتفرم شکل گرفت و تا امروز بیش از 3میلیون آیتم با این موضوع‌ها در اپلیکیشن کمدا آپلود شده است.

*س_دوست پیدا کن و کسب و کارت را بزرگ کن:_س*

با استفاده از اپلیکیشن کمدا می‌توانید در یک محیط دوستانه و امن کنار کسانی که هم‌سلیقه شما هستند، خرید و فروش داشته باشید. کمدا شبکه اجتماعی خرید و فروش با هم‌سلیقه‌ها است که با استفاده از آن به راحتی امکان تعامل با اعضایی که سبک زندگی یکسانی با شما دارند را از سراسر ایران فراهم کرده است.

*س_با صفر درصد کمیسیون؛ خرید و فروش کن:_س*

یکی از باورنکردنی‌ترین مزیت‌های خرید و فروش در اپلیکیشن کمدا، صفر درصد بودن کمیسیون آن است و این صفر درصد بودن چه برای فروشنده و چه خریدار صدق می‌کند، همین مزیت فضا را برای نوپایان عرصه کسب و کار حمایتی کرده تا همه خانم‌هایی که قصد راه‌اندازی یا بزرگ کردن کسب و کار خودشان را دارند به راحتی در این شبکه اجتماعی حضور پیدا کنند و قیمت‌ها به منصفانه ترین حالت ممکن در جریان باشد.

*س_کسب‌وکارت را راه‌اندازی کن و ارتقا بده:_س*

خبر خوب اینکه این شبکه اجتماعی با رویکرد حمایتی خود امکانی را در صفحه‌ی اول اپلیکیشن فراهم کرده که کمد (پروفایل) کسب‌وکارها و مشاغل خانگی کوچک در معرض دید جامعه 1میلیونی این اپلیکیشن نمایش داده می‌شوند. در این بستر همه خانم‌ها با هر سطح درآمدی، استعداد و مهارت هنری می‌توانند کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند و با کمک بیزکلاب آن را رشد بدهند و به درآمدزایی برسند.

*س_از هنرهای دستی تا انواع خوراکی‌های خانگی اینجاست:_س*

تنوع در این شبکه اجتماعی خرید فروش به نحوی است که می‌توان با یک جست‌و جو ساده بین کامیونیتی‌های اصلی مثل (شیک و پیک، بیوتی میوتی، کتاب‌خور، خونه‌مونه، خوشمزه‌ها، دکوریجات، مارکوپولو و...)، هر چیزی که می‌خواهید پیدا کنید و گویی که در یک مرکز خرید در حال قدم زدن هستید و چشم‌هایتان به رنگ و تنوع اجناس متعجب خواهد شد.

*س_ابراز احساسات و به اشتراک گذاشتن تجربیات:_س*

تا به حال به اشتراگ گذاشتن تجربیات خرید و فروشتان فکر کرده‌اید؟ این در حالی است که تمام این اتفاق‌ها تنها در بستر یک شبکه اجتماعی رخ می‌دهد! کمدا با جامعه 1میلیونی خانم‌هایی که در آن فعالیت می‌کند به تازگی امکانی به اسم فیل (Feel) را اضافه کرده که می‌توانید در آن به دور از فضای خرید و فروش با یکدیگر تعامل و ارتباط دوستانه داشته باشید.

*س_همه جای ایران کمداست:_س*

در حال حاضر 1میلیون خانم ایرانی از 120شهر ایران در کمدا فعالیت دارند که موفق به درآمدزایی خوبی از طریق این اپلیکیشن شده‌اند و همچنین دوستی‌ها، انتقال تجربه‌ها و تعاملات انسانی زیادی را در کنار خرید و فروش‌ها توانسته‌اند رقم بزنند.

*س_عضویت در شبکه اجتماعی کمدا:_س*

اگر اندرویدی هستید؛ با دانلود شبکه اجتماعی کمدا از گوگل پلی و یا کافه بازار می‌توانید به راحتی عضوی از خانواده یک میلیونی آن باشید و البته که این فرصت از آیفونی‌ها هم گرفته نشده و می‌توان از نسخه وب یا اپ استورهای ایرانی دانلود کنید.

برای آشنایی بیشتر به اینستاگرام شبکه اجتماعی کمدا سر بزنید.

2121

کد خبر 1527055
شبکه اجتماعی کمدا، از مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک حمایت می‌کند 2
شبکه اجتماعی کمدا، از مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک حمایت می‌کند 3