یک‌شنبه 5 تیر 1401

گوگل

گوگل

وب‌گاه 55 آنلاین

اگرچه اپل در زمینه گوشی‌های هوشمند انقلاب ایجاد کرده است اما این گوگل است که آن را به نتیجه منطقی رسانده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سناتورهای آمریکایی در نامه ای خطاب به رئیس کمیسیون تجارت فدرال (FTC)، اپل و گوگل را به انجام اقدامات ناعادلانه و فریبنده به منظور جمع آوری و فروش اطلاعات شخصی کاربران تلفن همراه صدها میلیون نفر متهم کردند. آنها افزودند که این شرکت‌ها با ایجاد شناسه‌های ردیابی مخصوص تبلیغات در سیستم‌عامل‌های تلفن همراه خود، این اقدامات را تسهیل کرده اند.

وب‌گاه فرارو

در پنج سال گذشته میزان سرقت در ایران بیشتر از چهار برابر شده است. بر اساس گزارش مرکز آمار ایران شمار سرقت‌ها در سال 95 حدود 343 هزار و 425 فقره بوده که بنا به اعلام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در سال گذشته شمار سرقت‌ها به حدود یک میلیون و 400 هزار فقره رسیده است.

وب‌گاه فرارو

دسر موز یا روکر موز یکی از انواع دسرهای میوه‌ای است که از ترکیب موز با خامه صبحانه، بیسکوییت و ژله موز تهیه می‌شود و عطر و طعم بسیار دلچسبی دارد.

وب‌گاه 55 آنلاین

عبور سرقت‌های ایران از یک میلیون فقره در سال در حالی است که حدود 15 سال پیش شمار سرقت‌ها فقط حدود یک‌دهم میزان فعلی بوده است.

وب‌گاه فرارو

سکته مغزی زمانی رخ می‌دهد که جریان خون بخشی از مغز به‌طور موقت قطع می‌شود و می‌تواند باعث آسیب مغزی شود. شایان‌ذکر است که آلزایمر شایع‌ترین شکل زوال عقل است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در همایش دیپلماسی فرهنگی گفت: مجمع جهانی صلح، گفتمانی را در حوزه صلح عادلانه بوجود آورده است. چون صلح جزو عرصه‌هایی است که متاسفانه سوء استفاده‌های زیادی در سطح جهانی از آن می‌شود؛ درواقع صلح واقعی را دنبال کردن خارج از صلح به‌عنوان ابزار برای توسعه سلطه یک نگاه متفاوتی را می‌خواهد که انتظار هم می‌رفت...

وب‌گاه فرارو

نتایج برخی مطالعات نشان می‌دهد تماس ناگهانی با سرما باعث انقباض و تنگ شدن رگ‌ها می‌شود و متعاقب آن گیرنده‌های حسی جدار رگ‌ها که خبر آسیب را به مغز می‌برند فعال شده و باعث درک درد می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

این موضوع در حالی رخ می‌دهد که سازمان زندان‌های ایران اعلام کرده که حدود 68 درصد زندانی‌های ایران به دلیل جرائم مواد مخدر و سرقت در زندان به سر می‌برند و پیش از این پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرده بود نیمی از سارقان ایران سرقت‌اولی هستند.

وب‌گاه فرارو

همیشه در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز 5 تیرماه از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد. فال به حافظ 5 تیرماه را بخوانید.

وب‌گاه گسترش

طی چند ماه اخیر تعداد کمی از نمونه‌های اولیه پیکسل 7 و 7 پرو از شرکت گوگل خارج شدند، البته این شرکت با رهگیری از راه دور آنها را پیدا و مسدود کرد تا مشخصات کامل آنها قبل عرضه لو نرود. با این تفاسیر به نظر می‌رسد یکی از این نمونه‌های اولیه همچنان حاوی اطلاعات جدیدی برای ما باشد.

وب‌گاه عصر ایران

سیتروئن از ثبت یک رکورد جدید برای خودروی کوچک خود خبر می دهد زیرا در فروش آنلاین طی 17 دقیقه تمامی موجودی طرح، ثبت سفارش شده است.

وب‌گاه عصر ایران

گاک EA6 در بخش پیشرانه از تک موتور الکتریکی 135 کیلوواتی (181 اسب بخار) با گشتاور 300 نیوتن متر استفاده می کند. انرژی مورد نیاز خودرو از بسته باتری 58.8 کیلووات ساعت تامین می شود.