جمعه 28 مرداد 1401

شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان

خبرگزاری مهر

رئیس جمهور گفت: روابط ایران و ونزوئلا راهبردی است و در حوزه‌های مختلف جریان دارد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کتابچه آشنایی با قانون جهش تولید دانش‌بنیان توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف دسترسی به مفاد این قانون و وظایف و ماموریت‌های سازمان‌ها و نهادهای مختلف و تسهیل اجرای آن منتشر شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ظهر امروز در نشست خبری مشترک با همتای ونزوئلایی خود، اظهار داشت: بسیار خوشحال هستم که امروز میزبان آقای مادورو رئیس‌جمهور ونزوئلا، وزرا و هیئت همراه ایشان هستم. وی افزود: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران همواره ارتباط با کشور‌های مستقل بوده است و ونزوئلا نشان داد که در مقابل تهدید‌ها و تحریم‌ها دشمنان و امپریالیسم...

خبرگزاری تسنیم

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در نشست برنامه اجرایی این صندوق با بانک کارآفرین برای اجرای ماده 18 قانون جهش تولید دانش‌بنیان اعلام کرد که با اجرای این برنامه، نخستین گام اجرایی این قانون کمتر از 20 روز پس از تصویب قانون برداشته شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، قاسم عموعابدینی، معاون آموزشی وزارت علوم در دانشگاه صنعتی سهند با تشریح اهداف طرح تحول نظام آموزش عالی گفت: در این طرح ما دنبال دانشگاهی هستیم که تمدن ساز در تراز انقلاب اسلامی باشد و دانشجویان توانمند و دارای مهارت باشند. وی با بیان اینکه آموزش اساس توسعه کشور است، خاطرنشان کرد: دانشگاه‌ها باید مسیر آموزش را بر اساس نیاز‌های روز تغییر دهند. معاون...

خبرگزاری دانا

جعفرپور بروجنی با بیان اینکه قریب به 40 درصد بنزین کشور در این ابرپالایشگاه نفتی تولید می شود گفت: برای ارتقاء مسائل زیست محیطی این شرکت، پذیرای ایده های دانشگاهیان و شرکت های دانش بنیان خواهیم بود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علی حدادی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: صنایع مخصوصاً صنایع بزرگ در کشورمان مانند خودروسازی‌ها و پتروشیمی‌ها از محصولات تولیدی شرکت‌های دانش بنیان که از نظر کیفیت با محصول خارجی برابری می‌کند استقبالی ندارند برای حل این مشکل اولین راه باور پیدا کردن به شرکت‌های دانش بنیان است. وی افزود: شرکت‌های دولتی باید...

خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - سفر رییس‌جمهور و تعدادی از اعضای هیات دولت به چهارمحال و بختیاری در 19 خردادماه 1401 برای این استان از نظر راهبردی (استراتژیک) حائز اهمیت بود چرا که برخی از موانع و گره‌های پیش پای توسعه استان تنها با مصوبات سفر استانی حل می‌شد تا ریل‌گذاری جدیدی برای جهش و توسعه آینده استان انجام شود.

خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - 145 طرح اشتغالزایی در نشست کارگروه استانی تبصره 18 قانون بودجه سال 1401 در یزد مطرح و پس از بحث و بررسی، مجوز تسهیلات ارزان قیمت دریافت کردند.

وب‌گاه الف

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیطزیست گفت: درباره انتقال آب دریای خزر به سمنان فعلا خبری نیست و منتفی شده، هیچ اتفاقی هم در این زمینه نیفتاده است.

خبرگزاری دانا

حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: مصوبات سفر رئیس جمهور در حوزه صنعت و معدن باید با سرعت بیشتری پیگیری شود.

وب‌گاه گسترش

کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با دعوت از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و کانون بارنشستگان سازمان تامین اجتماعی، افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی را بررسی خواهد کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بیش از 2 سال از زمان شیوع همه‌گیری ویروس کرونا در کشور می‌گذرد و دیروز (20 خرداد) برای دومین بار بعد از 12 خرداد، روز بدون فوتی کرونا در کشور ثبت شد و این موفقیت را باید مرهون پوشش وسیع 85 درصدی واکسیناسیون جامعه دانست.