چهارشنبه 3 مرداد 1403

شهرکرد

شهرکرد

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از افزایش نسبی دما و ماندگاری هوای گرم در مرکز، جنوب و جنوب شرق کشور از شنبه تا دوشنبه (23 تا 25 تیرماه) و استقرار جو پایدار برای اکثر نقاط ایران تا روز سه شنبه (26 تیرماه) خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

رییس مرکز ملی پیش بینی سازمان هواشناسی کشور با اعلام این‌که شبانکاره با 54.2 درجه گرم‌ترین شهر ایران بوده است، گفت: فردا دما تهران به 39 درجه افزایش می‌یابد.

خبرگزاری تسنیم

رییس مرکز ملی پیش بینی سازمان هواشناسی کشور با اعلام این‌که شبانکاره با 54.2 درجه گرم‌ترین شهر ایران بوده است، گفت: فردا دما تهران به 39 درجه افزایش می‌یابد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌دبیر ستاد ملی سیاست‌گذاری و هماهنگی مدیریت مقابله با پدیده گردوغبار گفت: با توجه به تشدید گرمای هوا پیش‌بینی می‌شود که امسال نسبت به سال گذشته، گردوغبار بیشتری داشته باشیم. دبیر ستاد ملی سیاست‌گذاری و هماهنگی مدیریت مقابله با پدیده گردوغبار گفت: با توجه به تشدید گرمای هوا پیش‌بینی می‌شود که امسال نسبت به سال گذشته، گردوغبار بیشتری داشته باشیم. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، پیش‌بینی...

وب‌گاه فرارو

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها، از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور خبر داد.

وب‌گاه الف

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها، از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور خبر داد.

وب‌گاه الف

شهرکرد - مدیرکل بحران چهارمحال و بختیاری گفت: به دلیل گرمای شدید و همچنین برای کاهش مصرف برق تمام دستگاه‌های اجرایی این استان فردا پنج‌شنبه تعطیل است.

خبرگزاری مهر

امروز چهارشنبه (20 تیر ماه) در اغب نقاط کشور شاهد وزش شدید باد همراه گردوخاک خواهیم بود.

وب‌گاه خبر آنلاین

طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه 15 و 16 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 50 و 51 دمای درجه سانتیگراد خنک‌ترین و گرمترین مرکز استان‌ها پیش‌بینی می‌شود.

وب‌گاه الف

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور خبر داد.

خبرگزاری مهر

بر اساس رتبه‌بندی لایدن در سال 2024 ایران با 46 دانشگاه در این رتبه‌بندی، رتبه اول را در میان کشورهای اسلامی دارد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: شنبه و یکشنبه (16 و 17 تیرماه) در نیمه شمالی استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های مازندران، تهران و البرز، همچنین در ارتفاعات کرمان و هرمزگان، برخی نقاط فارس و جنوب یزد، رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید گاهی همراه با گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان‌ها طی امروز و فردا خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان‌ها طی امروز و فردا خبر داد.

وب‌گاه فرارو

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان‌ها طی امروز و فردا خبر داد.