شهرکرد

شهرکرد

امام جمعه شهرکرد: حفظ نظام اسلامی از واجب‌ترین امور کشور است
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: انقلاب و نظام اسلامی یک نعمت مهم است که با این شکل و این خصوصیت هیچگاه نظیر نداشته است از همین رو یکی از ضرورت‌هایی که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت حفظ نظام و انقلاب اسلامی است.

اردبیل، سنندج، شهرکرد و بجنورد سال آینده به شبکه ریلی وصل می شوند
خبرگزاری مهر

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال آینده استان‌های اردبیل، کردستان، چهارمحال و بختیاری و خراسان شمالی به شبکه ریلی کشور متصل خواهند شد.

لارستان، میزبان مسابقات لیگ دسته یک هندبال مردان کشور
خبرگزاری ایرنا

لارستان - ایرنا - تیم هندبال بزرگسالان لارستان فارس که پس از 10 سال در اواخر مهرماه 99 جواز حضور در مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های هندبال کشور را کسب کرد، اینک میزبان مسابقات هندبال مردان کشور شده است.

کشفیات موادمخدر در چهارمحال و بختیاری 8درصد افزایش داشت
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه محورهای ارتباطی استان به عنوان ترانزیت جنوب به مرکز کشور است، گفت: کشفیات مواد مخدر در سالجاری در استان هشت درصد افزایش داشته است.

44 هزار واحد صنفی در بازار چهارمحال و بختیاری فعالیت دارد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش بازار در شبکه توزیع استان گفت: هم‌اکنون افزون‌بر 44 هزار واحد صنفی در استان خدمات‌رسانی و فعالیت می‌کند.

بستر واگذاری سرخابیها فراهم است / نباید ماجرای هفت تپه تکرار شود
خبرگزاری مهر

رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس گفت: بستر واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی فراهم شده اما نمایندگان مصر هستند که نباید در این زمینه نسنجیده عمل کرد.

شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر هوره سامان تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - فرماندار سامان گفت: با هماهنگی‌های انجام شده مقرر شده است تا شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر هوره در این شهرستان تا پایان سال افتتاح شود.

60 واحد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های ملی شهرکرد شناسایی شد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار شهرکرد گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون با پیگیری‌های کارشناسانه، 60 واحد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های ملی و منابع‌طبیعی شهرکرد شناسایی شد که این زمین‌ها 50 هزار مترمربع وسعت دارد

490 تن مرغ منجمد در چهارمحال و بختیاری توزیع شد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به میزان مصرف مرغ در استان گفت: به منظور تامین نیاز مصرف‌کنندگان 490 تن مرغ منجمد در استان توزیع شد.

86 هزار و 756 تن نهاده دامی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - رییس جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تامین نهاده‌های دامی گفت: امسال بیش از 86 هزار و 756 تن نهاده دامی از جمله ذرت و سویا در تمام زیربخش‌های کشاورزی استان توزیع شد.

45 سری جهیزیه در شهرستان بروجن توزیع شد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به برنامه‌های حمایتی این قرارگاه از محرومان و مستضعفان گفت: 45 سری جهیزیه ویژه زوج‌های نیازمند شهرستان بروجن تهیه و توزیع شد.

5499 انشعاب جدید گاز در چهارمحال و بختیاری فعال شد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری از اتصال و فعال شدن پنج هزار و 499 انشعاب گاز جدید در این استان تا پیش آغاز فصل زمستان و سرما خبر داد.

روزانه 50 تن شیر خام در چهارمحال و بختیاری خرید حمایتی می‌شود
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - رییس هیات مدیره اتحادیه شرکت‌های تعاونی دامداران چهارمحال و بختیاری از خرید روزانه 50 تن شیرخام تولیدی استان با قیمت مصوب دولتی به منظور حمایت از دامداران این استان خبر داد.

باند خانوادگی توزیع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری متلاشی شدند
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری از انهدام و متلاشی شدن یک باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: این باند که به صورت خانوادگی قصد وارد کردن مواد به داخل استان را داشتند، که شناسایی و دستگیر شدند.

کرونا 5 میلیارد ریال خسارت به ورزش هندبال چهارمحال و بختیاری وارد کرد
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - رییس هیات هندبال چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی برخی از رشته‌های ورزشی گفت: از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون پنج میلیارد ریال خسارت به ورزش هندبال استان وارد شده است.

میانگین خاک‌زایی در چهارمحال و بختیاری 2 برابر میانگین جهانی است
خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 80 درصد استان در مناطق کوستانی و پرشیب قرار دارد، گفت: میانگین خاک‌زایی در استان 2 برابر میانگین جهانی است.