سه‌شنبه 25 مرداد 1401

شیراز

شیراز

وب‌گاه خبر آنلاین

بازتاب گزارش خبرآنلاین درباره ممنوعیت تحصیل در رشته موسیقی برای دختران دانش‌آموز به اهالی موسیقی هم رسید.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس اعلام کرد: در جلسه روز سه‌شنبه کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد تجاری - صتعتی و ویژه اقتصادی، تبدیل وضعیت منطقه ویژه اقتصادی لامرد به منطقه آزاد مصوب شد که در گام بعدی، باید به تصویب این شورایعالی برسد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، روایت‌های از خودگذشتگی‌ها، دلاورمردی‌ها و ایثارگری‌های کارکنان فراجا انتها ندارد، هر روز و هر ساعت شاهد رشادت‌های کارکنان پلیس هستیم که به نوعی کم نظیر و یا به جرأت می‌توان گفت در دنیا بی نظیر است. سخن درباره مردی سپیدپوش است که همچون فرشته‌ای از راه می‌رسد و جان یک شهروند 60 ساله را از مرگ حتمی نجات می‌دهد؛ سرباز وظیفه محمدرسول فدایی از عوامل...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: رشته‌های هنری در هنرستان‌های وابسته به این نهاد در سال تحصیلی 1402-1401 توسعه می‌یابد.

خبرگزاری تسنیم

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 4هزار واحدی روبرو شد.

خبرگزاری مهر

شیراز - فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: مردی 34 ساله به دلیل اختلاف خانوادگی و عدم کنترل خشم، مادر زن 46 ساله خود را به قتل رساند و زن خود را نیز مجروح کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

انتشار اخباری درباره حذف رشته موسیقی برای دختران دانش‌آموز در شیراز در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌هایی را به همراه داشت.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - تیم اصفهان در مرحله نهایی مسابقات والیبال نوجوانان کشور که در شیراز برگزار شد به مقام قهرمانی دست یافت و استان مرکزی نایب قهرمان شد.

خبرگزاری مهر

دیپلماسی زیارت یکی از مهم‌ترین بخش‌های دیپلماسی فرهنگی است که تقویت آن، باعث گسترش فرهنگ شیعی در جهان و معرفی اسلام رحمانی و مشی صلح‌جویانه جمهوری اسلامی ایران است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مربی بدنساز ایرانی تیم ملی فوتسال عراق گفت: اعتماد به مربی بدنساز سخت است و من از بابت اعتماد سید محمد ناظم‌الشریعه به من از او تشکر می کنم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در حالی که روند حرکت شاخص کل بورس امروز نزولی بود شاخص کل با معیار هم وزن صعود کرد.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - مدیر تیم فوتبال دارابگرد فارس با اظهار اینکه برای شرکت در لیگ برتر نوجوانان کشور مشکلات زیادی داریم، گفت: از مدیرکل ورزش و جوانان فارس می خواهیم زمین چمن فوتبال ورزشگاه تختی داراب را به صورت رایگان در اختیار این تیم قرار دهد زیرا تنها نماینده شهرستانی فارس در لیگ برتر کشور هستیم.

خبرگزاری دانا

امروز 25 مرداد 1401 شاخص کل بورس با کاهش 4 هزار و 190 واحدی در پله یک میلیون و 459 هزار واحد ایستاد ولی شاخص کل هم وزن با افزایش یک هزار و 396 واحدی عدد 398 هزار و 623 واحد را به نمایش گذاشت.

خبرگزاری تسنیم

موفقیت جشنواره کودک مستلزم هدف‌گذاری صحیح مسئولان است و این مهم زمانی محقق می‌شود که تمام نهادهای درگیر و معین جشنواره، تولید آثاری کیفی برای کودکان را وجهه همت خود قرار دهند.