دوشنبه 4 تیر 1403

صنایع دستی

صنایع دستی

وب‌گاه تابناک

رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می‌گوید نباید اجازه برگزاری رویدادی در تخت‌جمشید داده شود.

وب‌گاه فرارو

باستان‌شناسان کاوش در گورستان 2800 ساله قلایچی بوکان را آغاز کردند. این گورستان مربوط به پادشاهی ماناها است که تا به حال کاوش نشده است.

وب‌گاه الف

باستان‌شناسان کاوش در گورستان 2800 ساله قلایچی بوکان را آغاز کردند. این گورستان مربوط به پادشاهی ماناها است که تا به حال کاوش نشده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

معاون میراث فرهنگی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اعلام کرد: آتش سوزی عصر امروز خانه منتسب به باقرخان سالار ملی هیچ آسیبی به سازه اصلی وارد نکرده است. معاون میراث فرهنگی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اعلام کرد: آتش سوزی عصر امروز خانه منتسب به باقرخان سالار ملی هیچ آسیبی به سازه اصلی وارد نکرده است. به گزارش عرشه آنلاین، وحید نواداد...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حمید ضرابی زاده، رئیس دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف و مسئول برگزاری این مسابقات، مسابقه بین‌المللی برنامه‌سازی رایان را سه مرحله‌ای خواند و افزود: پس از برگزاری مسابقه مقدماتی (Qualification Round) و مسابقه انتخابی (Selection Round)، مسابقه نهایی (World Final) در آذر 1403 برگزار می‌شود. مراحل اول و دوم به صورت آنلاین روی پلتفرم Codeforces...

وب‌گاه مشرق نیوز

در سیزدهمین روز رقابت‌های انتخاباتی، سه نفر از نامزدهای ریاست جمهوری به بیان نقطه نظرات خود در حوزه‌های مختلف اقتصادی از جمله فضای مجازی، جهش اقتصادی، خودرو، دستمزد و ناترازی بانک‌ها پرداختند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: معاون میراث فرهنگی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اعلام کرد: آتش سوزی عصر امروز خانه منتسب به باقرخان سالار ملی هیچ آسیبی به سازه اصلی وارد نکرده است.

خبرگزاری اکو نیوز

وب‌گاه مشرق نیوز

روز دوم تیر، 5 نامزد انتخاباتی در برنامه‌های اختصاصی انتخاباتی تلویزیون حاضر شده و به برنامه‌های پیش‌رو خود پرداختند.

وب‌گاه عصر ایران

دیوان عدالت اداری رأی به ابطال بخشنامه معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را صادر کرد.

وب‌گاه فرارو

در پی شکایت سازمان بازرسی کل کشور از یک بخشنامه معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دیوان عدالت اداری رأی به ابطال این بخشنامه داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: خوزستان با وجود نفت، گاز و ظرفیت‌های بزرگی که دارد باید جهش کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جریان سفر خود به خوزستان گفت: می‌خواستند هم سانتریفیوژ و هم اقتصاد را به دست آورند ولی هر 2 را از دست دادند، 700 تحریم را به 1500 رساندند و هیچ نتیجه ای کسب نکردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما باید قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا کنیم. ما درباره گاز و برق هم کاری نداریم در حوزه مصرف به همه خانوارها این کارت انرژی اختصاص داده می‌شود و 5 میلیارد دلار سالانه از قاچاق انرژی جلوگیری می‌شود. و باعث ایجاد شغل خواهد شد.

وب‌گاه الف

«سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به مشارکت 15 درصدی بانوان در اقتصاد، گفت: خانه‌داری باید یک شغل محاسبه شود و از خانم‌های خانه‌دار پشتیبانی کنیم.