طبیعت و محیط زیست

طبیعت و محیط زیست

باند مسیر رفت بزرگراه شهید سلیمانی صدرا شیراز زیر بار ترافیک رفت
خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با بیان اینکه یک باند از بزرگراه شهید سپهبد قاسم سلیمانی بازگشایی شده، گفت: با ایمن سازی بلوار حافظ این شهر، باند رفت این طرح از امروز (هفدهم تیرماه 99) زیر بار ترافیک رفت.

رشد 14 درصدی تجارت ایران و اتحادیه اوراسیا
خبرگزاری خبرنگاران جوان

زادبوم گفت: تجارت ایران و اتحادیه اوراسیا از ابتدای اجرای موافقتنامه موقت تشکیل منطقه تجارت آزاد تا انتهای خرداد، 14 درصد رشد داشته است.

رشد 14 درصدی تجارت ایران و اتحادیه اوراسیا
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - در نشست ویدئو کنفرانس مشترک ایران با پنج کشور اتحادیه اوراسیا و وزیر تجارت این اتحادیه، آمار تجارت ایران و کشورهای عضو از ابتدای اجرای موافقتنامه تا انتهای خردادماه با رشد 14 درصدی مواجه شده است.

رشد 14 درصدی تجارت ایران و اتحادیه اوراسیا
خبرگزاری مهر

معاون وزیر صمت گفت: تجاری ایران و اتحادیه اوراسیا از ابتدای اجرای موافقتنامه موقت تشکیل منطقه تجارت آزاد تا انتهای خرداد، 14 درصد رشد داشته است.

مهم‌ترین خبر‌های جامعه که در 17 تیر رخ داد
خبرگزاری میزان

در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز هفدهم تیر ماه مشاهده می‌کنید.

شهردار تهران: درباره طرح ترافیک تابع تصمیم ستاد ملی کرونا هستیم
خبرگزاری ایرنا

تهران_ ایرنا_ شهردار تهران اعلام کرد: درباره طرح های ترافیک تابع ستاد ملی کرونا هستیم.

کشاورزان خراسان شمالی تمایلی برای توقف کشت برنج ندارند
خبرگزاری ایرنا

بجنورد - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: هیچ محصولی به اندازه برنج، برای کشاورزان استان سوددهی ندارد از این رو آنها تمایلی برای توقف کشت این محصول را ندارند.

برگ بیدی گیاهی مناسب برای نگهداری در آپارتمان
خبرگزاری خبرنگاران جوان

برگ بیدی گیاه بومی آرژانتین و جنوب کانادا که به راحتی می‌توانید آن را در آب پرورش و در آپارتمان نگهداری کنید.

سهم بنیاد مسکن در طرح اقدام ملی افزایش می‌یابد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی سهم بنیاد مسکن از طرح ملی تولید حدود 200 هزار مسکن روستایی بود که مقرر شد سهم بنیاد در این حوزه تولید به حدود 400 هزار واحد مسکونی افزایش یابد.

خبرگزاری ایرنا

ایرنا - گرگان - این روزها آشوراده و بندر ترکمن یا همان خلیج گرگان غرق در سکوت شده است. جزیره آشوراده و خلیج گرگان روزگاری یکی از قطب های گردشگری بود اما مردم جزیره با بالا امدن اب خلیج گرگان مهاجرت کرده و جزیره خالی از سکنه شده چند سالی است که آب دریا پایین امده و حتی خشک شده است اما هنوز از این مکان گردشگردی استفاده ای نمی شود. خلیج گرگان هم به دلیل پایین آمدن آب دیگر کمتر گردشگر را...

خرید توافقی بیش از 53 هزار تن محصول از کشاورزان همدانی
خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - مدیر تعاون روستایی استان همدان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 53 هزار و 658 تن انواع محصول کشاورزی توسط شبکه تعاونی‌های کشاورزی، روستایی و تولید از کشاورزان استان خریداری شده است.

آتش کوه بهار خراسان شمالی برای دومین بار مهار شد
خبرگزاری ایرنا

بجنورد - ایرنا - فرماندار گرمه خراسان شمالی گفت: آتش‌سوزی مراتع در ارتفاعات کوه بهار، که صبح روز سه‌شنبه دوباره در بخش دیگر آن (روستای خراشا) شعله‌ور شده بود ساعاتی پیش مهار شد.

شهرداری‌های خراسان شمالی آب فضای سبز را از شرب جدا کنند
خبرگزاری ایرنا

بجنورد - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: شهرداری‌های استان، بویژه در سه شهر اسفراین، جاجرم و گرمه، مکلف هستند که آب فضای سبز را از آشامیدن، جدا کنند.

نحوه توزیع نهاده‌های مورد نیاز واحد‌های تولیدی مرغ تخم‌گذار تعیین شد
خبرگزاری خبرنگاران جوان

کمیته رصد و پایش بازار تخم مرغ نحوه توزیع نهاده‌های مورد نیاز واحد‌های تولیدی مرغ تخم گذار را تعیین کرد.

تولد گاو با روش تولید آزمایشگاهی جنین
خبرگزاری خبرنگاران جوان

عملیات طرح دانش بنیان تکثیر گاو‌های ممتاز با روش تولید آزمایشگاهی جنین و دامپروری صنعتی سه هزار راسی مولد با کمک ستاد اجرایی فرمان امام آغاز شد.