جمعه 4 اسفند 1402

طبیعت و محیط زیست

طبیعت و محیط زیست

وب‌گاه 55 آنلاین

سردار رضا بنی‌اسدی‌فر، فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا، از کشف بیش از 4000 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز توسط محیط‌بانان یگان حفاظت سازمان محیط زیست خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

جمعه (4 اسفند) به تدریج با نفوذ جریانات سرد به قلب سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران و وزش باد در گیلان و اردبیل آغاز می‌شود و در شمال غرب کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد.

وب‌گاه فرارو

«براساس نتایج به‌دست‌آمده از رتبه‌بندی اولیه، متاسفانه حدود 50 درصد باغ‌وحش‌های کشور در وضعیت متوسط به پایین قرار دارند. اعلام وضعیت یک باغ‌وحش از نظر بررسی کل شاخص‌ها انجام می‌شود که شامل حوزه‌های مختلفی نظیر مجوزها، بهداشت، پسماند، حقوق حیوانات، شرایط نگهداری، مسائل آموزشی، ابتکارات و... است.»

وب‌گاه فرارو

جمعه به تدریج و با نفوذ جریانات سرد به غرب سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران و وزش باد در گیلان و اردبیل آغاز می‌شود و در شمال غرب کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف بیش از 4000 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز ازسوی محیط‌بانان یگان حفاظت سازمان محیط زیست خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا خبر داد که در 11 ماهه گذشته 11 هزار و 261 نفر شکارچی غیرمجاز در کشور دستگیر شده‌اند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، کالاهای تنظیم بازاری در میادین میوه و تره‌بار، غرفه (نمایشگاه‌های بهاره) و فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه خواهد شد و با کمک وزارت صمت در این شرایط استمرار عملیات بازرسی و نظارت را خواهیم داشت.

وب‌گاه عصر ایران

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا با بیان اینکه پلیس در کنار دیگر نهادهای همکار مسئولیت امنیت کل جامعه را عهده‌دار است، افزود: با تعامل بسیار خوب پلیس و مجموعه محیط زیست شاهد موفقیت‌های بیش از پیش در ارتباط با جرایم این حوزه هستیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در آستانه ماه مبارک رمضان و شب یلدا، گفت: اکنون قیمت‌ها نهایی شده که به‌زودی توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اعلام می‌شود، اما تلاش داریم کالاها با قیمت‌های مناسب به دست مصرف‌کنندگان برسد. قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در آستانه ماه مبارک رمضان و شب یلدا، گفت: اکنون قیمت‌ها نهایی شده که به‌زودی توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اعلام می‌شود، اما تلاش...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیر منطقه عملیاتی خارک گفت: عملیات رفع نشتی جزئی نفت از خط لوله ابوذر در خلیج‌فارس با تلاش کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران در منطقه عملیاتی خارک در کوتاه‌ترین زمان ممکن با موفقیت تکمیل شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوای همدان در هفته آینده با کاهش محسوس به منفی هشت درجه سانتیگراد خواهد رسید.

وب‌گاه عرشه آنلاین

معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست زمستان گرم را از دلایل احتمالی بازنگشتن درنای امید به ایران دانست. معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست زمستان گرم را از دلایل احتمالی بازنگشتن درنای امید به ایران دانست. به گزارش عرشه آنلاین؛ حسن اکبری درباره وضعیت فعلی حیات وحش و منابع طبیعی کشور اظهار داشت: حدود 70 سال پیش با پیشرفت سلاح‌ها جمعیت حیات وحش کاهش پیدا کرد و ما شاهد...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: اکنون قیمت‌ها نهایی شده که به‌زودی توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اعلام می‌شود، اما تلاش داریم کالاها با قیمت‌های مناسب به دست مصرف‌کنندگان برسد.

وب‌گاه الف

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: اعتبارات خوبی برای احیای دریاچه ارومیه در گام دوم احیای دریاچه در نظر گرفته شده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: اکنون خرما ماه مبارک رمضان و میوه شب عید تامین است و هیچ کمبودی در این زمینه‌ها نداریم و به‌زودی با قیمت‌های مناسب در میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه خواهد شد.