یک‌شنبه 16 بهمن 1401

طبیعت و محیط زیست

طبیعت و محیط زیست

خبرگزاری ایرنا

شهرکرد - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان شیلات، سهم چهارمحال و بختیاری از تولید خوراک آبزیان کشور را 70 درصد اعلام کرد و گفت: 330 هزار تن از 470 هزار تن خوراک آبزیان کشور در این استان تولید می‌شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر از احتمال وقوع سیل و سقوط بهمن در 9 استان کشور طبق هشدار نارنجی هواشناسی خبر داده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت مولدسازی دارایی‌های دولت، تبیین ابعاد و دستاوردها و رفع شبهات درباره مصوبه اخیر شورای هماهنگی سران قوا را ضروری دانست.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمد اسلامی، عصر یکشنبه در مراسم بهره برداری از سه محصول ساخت شرکت توسعه کاربرد پرتو‌ها در مجتمع پرتوفرآیند ایران مرکزی در یزد اظهار داشت: در چهل و چهار سال پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان تلاش‌های خود را گسترده‌تر کرده‌اند، زیرا در این چند دهه و تا این لحظه نتوانسته‌اند در هیچ‌کدام از توطئه‌ها و نقشه‌های شوم خود به نتیجه برسند و به حتم این تلاش‌های...

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به رونمایی از فناوری جدید دارای قابلیت فرآوری اورانیوم در یکی از معادن استان یزد گفت: فرآوری اورانیوم در کشور تسهیل می شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

پیروز، یوزپلنگ ایرانی 10 ماهگی خود را آغاز کرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

افتتاحیه نمایشگاه محصولات ایرانی در عمان عصر روز شنبه همزمان با ولادت حضرت علی علیه السلام در شهر مسقط افتتاح شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

اعتماد آنلاین نوشت: پیروز که نمادی برای همه ایرانیان شده است، 10 ماهگی خود را آغاز می‌کند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 5 گفت: اکران تبلیغات محیطی، نصب ریسه و پرچم داربست فلزی و از جمله اقداماتی است که برای این مدت در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری مهر

آئین تفاهمنامه همکاری وزارت دفاع و وزارت جهادکشاورزی با حضور معاون مهندسی وزارت دفاع و معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست املش: برای چندمین بار مأمورین یگان حفاظت شهرستان املش موفق به فیلم‌برداری از پلنگ در این منطقه شده‌اند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

پیروز که نمادی برای همه ایرانیان شده است، 10 ماهگی خود را آغاز می‌کند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست املش با اشاره به مشاهده یک قلاده پلنگ در جنگل‌های این شهرستان اظهار کرد: مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان املش موفق به تصویربرداری از پلنگ توسط دوربین تله‌ای در ارتفاعات این شهرستان شدند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کارشناس هواشناسی گفت: تهران از فردا بعد از ظهر شاهد بارش باران و در ارتفاعات برف خواهد بود که این شرایط، زمینه ساز کاهش شاخص آلودگی هوا می شود.