سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

علم و تکنولوژی

علم و تکنولوژی

وب‌گاه گسترش

شیائومی موفق شده از مرز 500 میلیون کاربر فعال گجت‌های الکترونیکی خود عبور کند و از این حیث به شرکت‌های بزرگی مثل اپل و سامسونگ برسد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با انتقاد از فشار بودجه بر صندوق گفت که مشخص نیست بودجه را چگونه می نویسند که هنوز زمانی از سال نگذشته، وزیری به ما نامه زده که «22.5 همت (هزار میلیارد تومان) کم آورده ایم به ما پول بدهید.»، مگر صندوق باید کسری بودجه را جبران کند؟

وب‌گاه 55 آنلاین

این میلیاردر آمریکایی پیش از این هم دولت بایدن را هدف انتقادات خود قرار داده بود. اوایل امسال، ماسک، بایدن را یک "عروسک جورابی نمناک انسان نما" نامید.

وب‌گاه 55 آنلاین

انجمن واردکنندگان موبایل: تداوم ممنوعیت واردات آیفون می‌تواند منجر به فاجعه اقتصادی شود

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ایلان ماسک که هم اکنون از سوی نشریه فوربس ثروتمندترین فرد جهان معرفی شده، شب گذشته گفت که به احتمال زیاد اقتصاد آمریکا وارد یک رکود شده که یک سال تا 18 ماه زمان خواهد برد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امروز بیت کوین بیش از 3 درصد رشد کرده، اما بازار هنوز در ترس شدید به سر می برد. بی اعتمادی ایجاد شده در فعالان بازار، اثری منفی بر کل ارزهای دیجیتال گذاشته است.

وب‌گاه 55 آنلاین

تیم فوتسال عراق با سرمربی ایرانی قرارداد بست.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رکورد 6 هفته‌ای پیشین بیت‌کوین در سال 2014 رخ داد، زمانی که ارزش آن از 507 دلار در 25 آگوست به 323 دلار در 6 اکتبر کاهش یافت. در سال جاری، اما این ارز دیجیتال به همان اندازه دچار سقوط شد و تقریبا 46 هزار و 900 دلار در 28 مارس تا بسته شدن قیمت آن در روز گذشته (17 مه) به حدود 31 هزار و 300 دلار، ضرر 33 درصدی را ثبت کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز اخیر بیش از 30 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن هم به 583 میلیارد دلار رسیده است.

خبرگزاری دانا

مراسم رونمایی از نرم‌افزار اندرویدی صحیفه سجادیه پنجشنبه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع در مصلی بزرگ امام خمینی رحمه الله، نیم طبقه شبستان، سالن سرای اهل قلم، ساعت 19 برگزار خواهد شد

وب‌گاه 55 آنلاین

شهاب عزیزی خادم به خبر محرومیت دو ساله اش واکنش نشان داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امروز بیت کوین بیش از 3 درصد رشد کرده، اما بازار هنوز در ترس شدید به سر می برد. بی اعتمادی ایجاد شده در فعالان بازار، اثری منفی بر کل ارزهای دیجیتال گذاشته است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظرهای خود را درباره میزان سرمایه گذاری در نفت و گاز، خلف وعده وزارت اقتصاد و صمت در تکمیل سامانه جامع تجارت، تدابیر حمایتی دولت از سبد غذایی خانوارها، تسهیل نقش مردم در شبکه تولید و توزیع و حضور مجلس در اتاق جراحی اقتصاد بیان کردند.

وب‌گاه 55 آنلاین

پس از شکست پرسپولیس از سپاهان گمانه زنی هایی از جدایی یحیی از پرسپولیس به گوش می رسد.

وب‌گاه مشرق نیوز

قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ 27 اردیبهشت را مشاهده می‌کنید.