دوشنبه 4 تیر 1403

فلسطین

فلسطین

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وب‌گاه دنیای اقتصاد

آمریکا در آخرین مذاکرات خود با رژیم صهیونیستی تاکید کرد که تنها راه‌حل تنش در شمال اراضی اشغالی، توقف حضور این رژیم در رفح است.

خبرگزاری تسنیم

جبهه پایداری انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای از سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی مراسم پیاده روی بزرگ ویژه روز عید غدیر در پایتخت را به شرح ذیل اعلام کرد. ممنوعیت توقف از ساعت 24 دوشنبه مورخه 4 تیرماه توقف کلیه وسایل نقلیه در طول خیابان آزادی، خیابان انقلاب و خیابان دماوند ممنوع است. محدودیت‌های تردد از ساعت 8 صبح سه شنبه 5 تیرماه (روز عید غدیر) تردد...

خبرگزاری تسنیم

بزرگ‌ترین اجتماع خانواده معظم شهدای مدافع حرم با عنوان «اجلاسیه کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت»، شنبه 9 تیر ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از جرای تمهیدات ترافیکی پیاده روی جشن غدیر در تهران خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، کتاب «صبح شام» خاطرات شهید دکتر حسین امیرعبداللهیان، در سی و هشتمین نشست نقد و بررسی کتاب پایگاه بزرگسال کتابخانه مرکزی پارک شهر تهران عصر یکشنبه 3 تیرماه با حضور مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ حجت‌الاسلام میثم امرودی، مشاور وزیر امور خارجه در امور فرهنگی؛ عباس خامه‌یار، منتقد؛ سعید فخرزاده، نماینده گروه مؤلفین کتاب، محسن مؤمنی...

خبرگزاری دانشجو

باقری کنی گفت: «جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس دوره مجمع، شعار "آسیایی قدرتمندتر و منسجم‌تر از طریق فناوری‌های نوین و نوظهور" را به عنوان محور فعالیت خود در این دوره برگزیده است».

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از جرای تمهیدات ترافیکی پیاده روی جشن غدیر در تهران خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

منابع رسانه‌ای عرب زبان از وجود توافقاتی میان مصر و سازمان ملل برای کمک‌رسانی به نوار غزه از طریق گذرگاه «کرم ابوسالم» خبر دادند.

وب‌گاه الف

جبهه پایداری انقلاب اسلامی با معرفی «سعید جلیلی» به عنوان نامزد اصلح این تشکل برای انتخابات ریاست جمهوری، از جوانان و دلسوزان انقلاب اسلامی خواست تمام همت و توان خود را برای تبلیغ و حمایت از وی به کار گیرند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: جنبش مجاهدین فلسطین اعلام کرد که هدف «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی کشتن همه اسیران صهیونیست برای فرار از تحمل هزینه های آزادسازی آن ها است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

جنبش مجاهدین فلسطین اعلام کرد که هدف «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی کشتن همه اسیران صهیونیست برای فرار از تحمل هزینه های آزادسازی آن ها است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عملکرد اخیر مقاومت لبنان ثابت کرد اگر صهیونیست‌ها به دنبال ماجراجویی احمقانه‌ای با گسترش جنگ باشند، هیچ یک از مواضع اشغالگران در داخل فلسطین اشغالی، از آتش موشک‌ها و پهپادهای حزب‌الله در امان نخواهد ماند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عملکرد اخیر مقاومت لبنان ثابت کرد اگر صهیونیست‌ها به دنبال ماجراجویی احمقانه‌ای با گسترش جنگ باشند، هیچ یک از مواضع اشغالگران در داخل فلسطین اشغالی، از آتش موشک‌ها و پهپادهای حزب‌الله در امان نخواهد ماند.