دوشنبه 4 تیر 1403

قم

قم

خبرگزاری خبرنگاران جوان

خبرگزاری تسنیم

جمعی از خانواده‌های شهدا در بیانیه با اشاره به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، از محمدباقر قالیباف در این دوره از انتخابات اعلام حمایت کردند.

وب‌گاه خبر آنلاین

محمدجواد آذری جهرمی صبح امروز در سفر به قم با حجت الاسلام شهرستانی، نماینده تام الاختیار آیت الله العظمی سیستانی در ایران دیدار کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در 12 استان، افزایش ارتفاع امواج تا 3 متر در دریای خزر و وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور هشدار داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در 12 استان، افزایش ارتفاع امواج تا 3 متر در دریای خزر و وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور هشدار داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در 12 استان، افزایش ارتفاع امواج تا 3 متر در دریای خزر و وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور هشدار داد.

وب‌گاه الف

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان گفت: تولید پابند را کم کردیم زیرا قوه قضاییه در حال حاضر نیاز ندارد و تعدادی هم پابند در انبار داریم.

وب‌گاه خبر آنلاین

محمود واعظی، عضو کابینه دولت دوازدهم می‌گوید: فردی که منافع ملی را به دلیل اختلافات شخصی و جناحی گروگان بگیرد، نمی‌تواند رئیس جمهور شود چراکه فردا هم می‌خواهد موضوع مهم دیگر را گروگان بگیرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای اینکه سبک زندگی در محله با محوریت مسجد شکل بگیرد 52 رویداد در تهران تعریف کردیم و سراهای محله که اجاره داده شده بود، با نمایندگان محلات و ائمه جماعات شکل گرفت تا محله اینگونه اداره شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای اینکه سبک زندگی در محله با محوریت مسجد شکل بگیرد 52 رویداد در تهران تعریف کردیم و سراهای محله که اجاره داده شده بود، با نمایندگان محلات و ائمه جماعات شکل گرفت تا محله اینگونه اداره شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

برای اولین بار، متن وصیت نامه حجت الاسلام و المسلمین محمد علی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه شهید تبریز منتشر شد. برای اولین بار، متن وصیت نامه حجت الاسلام و المسلمین محمد علی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه شهید تبریز منتشر شد. به گزارش عرشه آنلاین، در وصیت نامه امام جمعه شهید تبریز آمده است.

خبرگزاری تسنیم

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان گفت: در سال 1402 مبلغ 848 میلیارد تومان برای دستمزد به زندانیان شاغل پرداخت شده است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، استاد جواد فیض، استاد دکتر محمدعلی آذرشب، دکتر باقر ساروخانی، دکتر علی‌اکبر صبوری، دکتر سید حمیدرضا صادقی، دکتر یحیی عقیقی، دکتر علی خیرالدین، دکتر محمدرضا حافظی، دکتر سید کمال خرازی، دکتر محمدرضا واعظ مهدوی و دکتر علی‌اکبر صالحی به عنوان 11 برگزیده دومین آئین اعطای نشان عالی دانش دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران شناخته شدند و این نشان با حضور...

وب‌گاه خبر آنلاین

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: این دولت اخیر و جناب آقای رئیسی در این جهت حرکت کرد اما اشکالاتی وجود داشت از جمله اینکه دور میز، همداستان با ایشان نبودند. و خود من هم به ایشان گفته بودم. نکته بعد هم این که وقتی از ناحیه خودشان می‌گذشتیم و به لایه دیگران می‌رسیدیم، همان اعتقاد هم وجود نداشت بدنه زیردستان مال دولت قبل بود و آن جنبه نرم‌افزاری و فکری خیلی تسری پیدا نمی‌کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

خدا شاهد است این مملکت نجات پیدا نمی‌کند، الا به دست من و من هیچ التماس نمی‌کنم./ من خودم را هم کاندیدا برای ریاست‌جمهوری کرده بودم ولی بعد دیدم که نه پولش را دارم نه پوسترش را دارم و نه عکسش را دارم و نه پروپاگاندش را دارم...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، قم، اصفهان، مرکزی، گیلان، مازندران، ارتفاعات رشته‌کوه البرز، دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است. از فردا تا روز جمعه در شمال غرب، برخی مناطق...