قم

قم

وب‌گاه عصر ایران

سفیر ژاپن در ایران حمایت و توانمندسازی اتباع افغانستانی را زمینه همکاری مناسبی با جهاد دانشگاهی عنوان کرد و گفت: جهاد دانشگاهی خدمات خوبی در قم انجام داده است و همکاری با جهاد دانشگاهی برای حمایت از اتباع افغانستان می‌تواند موثر باشد.

تمجید سفیر ژاپن از ایسنا و ایسپای جهاددانشگاهی
خبرگزاری ایسنا

سفیر ژاپن در ایران گفت: سفارت ژاپن برای مشاهده اخبار ایران، به ویژه اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری ایران به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و برای نظر سنجی به مرکز ایسپای جهاددانشگاهی استناد می‌کند.

خبرگزاری تسنیم

هفته نخست لیگ برتر بسکتبال بانوان با برتری تیم‌های مدعی بانوان شهر گرگان، شیمیدر قم و گروه بهمن به پایان رسید.

لیگ برتر بسکتبال زنان آغاز شد / پیروزی مدافع قهرمانی در اولین دیدار
خبرگزاری ایسنا

لیگ برتر بسکتبال زنان با برگزاری دیدارهای گروه اول آغاز شد.

پیشران‌های طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در اولویت اخذ تسهیلات قرار گرفتند
خبرگزاری ایسنا

پیشران‌های طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم در اولویت اخذ تسهیلات مشاغل خانگی قرار گرفتند.

فعالیت های جهاددانشگاهی قم برایم شگفت انگیز بود / به اهداف مهمی در سفر به قم دست یافتیم
خبرگزاری ایسنا

سفیر ژاپن بابیان اینکه در رابطه با چگونگی افزایش و توسعه بیشتر روابط ژاپن با جمهوری اسلامی ایران و ژاپن با استان قم تبادل نظرهای خوبی صورت گرفت، گفت: سفر یک روزه به قم موفقیت‌آمیز بود و هدف‌های اصلی این سفر برآورده شد.

سفیر ژاپن با رئیس جهاد دانشگاهی قم دیدار کرد
خبرگزاری ایسنا

سفیر ژاپن در ایران با رئیس جهاد دانشگاهی قم دیدار و گفت وگو کرد.

صدرنشینی شاملی و فولاد در پایان مرحله دوم لیگ برتر هندبال مردان
خبرگزاری ایسنا

در پایان مرحله دوم دور رفت لیگ برتر هندبال مردان تیم‌های نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و فولاد مبارکه سپاهان همچنان صدرنشین هستند.

خبرگزاری ایسنا

سومین جلسه از سلسله نشست‌های هم‌اندیشی دبیرخانه گرامیداشت صدمین سال تاسیس حوزه قم با حضور حجج اسلام پورمحمدی، خزائی، رجبی نیا، موسوی، فروغی، شجاعیان، علی پورمحمدی، و آقایان حقانی، ملک‌محمدی، علیمردانی، حسینی، میردار، رمضانی، تبریزی، منصوری، اسلامی، فولادی و طبرزدی، در پژوهشکده تاریخ انقلاب اسلامی مرکز اسناد برگزار شد.

15 انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه آزاد تشکیل می شود
خبرگزاری مهر

در جلسه کمیسیون مرکزی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با تأسیس 15 انجمن علمی دانشجویی موافقت شد.

وب‌گاه عصر ایران

فطرت انسان در وضعیت بالقوه قرار دارد و بیدار کردن آنها و سختر از امور غریزی است. موفقیت تمدن غرب در این است که آنها امور نقد و در دسترس را تبلیغ می کنند در حالی که انبیای الهی بدنبال بیدار کردن فطرت انسانها و پرهیز دادن آنها ازافراط در امور نفسانی بودند.

رونمایی از 4 اثر پیرامون شهدا و سرداران جنگ تحمیلی قم
خبرگزاری ایسنا

4 کتاب پیرامون شهدا و سرداران جنگ تحمیلی، روز چهارشنبه همزمان با هفته دفاع مقدس طی آیینی در قم رونمایی شد

فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه تبیین و ترویج کنیم
خبرگزاری دانا

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه کار فرهنگی که هدف گذاری آن بسط و تقویت معنویت، اخلاق، ایثار، شهادت و کار جهادی باشد کار سخت و ارزشمندی است، گفت: باید با روش های مختلف فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه تبیین و ترویج دهیم.

تفکر انقلابی حضور بیگانگان در منطقه را متزلزل کرده است / اقتدار رزمندگان و قدرت بازدارندگی ایران از دستاوردهای دفاع مقدس است
خبرگزاری دانا

جانشین فرمانده سپاه استان قم با اشاره به اینکه اقتدار رزمندگان و قدرت بازدارندگی ایران یکی از دستاوردهای دفاع مقدس است، گفت: تفکر انقلابی با اقتدار، حضور بیگانگان در منطقه را متزلزل کرده است به نحوی که استکبار عقب‌نشینی کرده است.

دولت از مسئولیت انتخاب استانداران شانه خالی نکند
خبرگزاری مهر

استانداران نفر اول مدیریت اجرایی هر استان هستند و انتخاب آنها از مهمترین وظایف دولت است. واگذاری این وظیفه به نمایندگان مجلس، شأن نظارتی ایشان را در آینده زیر سوال خواهد برد.

عکس / تحویل کتاب های درسی در مدارس قم
خبرگزاری دانا

سال تحصیلی جدید در کشور در شرایطی شروع می شود که همچنان به دلیل شیوع ویروس کرونا، روند ادامه دار واکسیناسیون همگانی بر علیه این ویروس و نگرانی مردم در حضور یا عدم حضور فرزندان در کلاس های درس مدارس همچنان به صورت مجازی آغاز به کار خواهد کرد. با این حال همچنان می توان در دانش آموزان برای تحویل کتاب های درسی وخرید لوازم التحریر شور و اشتیاقی همچون سال های گذشته مشاهده کرد.