سه‌شنبه 11 بهمن 1401

قم

قم

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از بارش برف و باران در محورهای 22 استان کشور خبرداد و اعلام کرد که 18 مسیر برون شهری نیز مسدود است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در رابطه با آخرین وضعیت سد‌های کشور گفت: در نیمه جنوبی کشور بارش‌ها بیش از حد معمول و نرمال کشور اتفاق افتاده، اما در نیمه شمالی کشور به ویژه در استان‌های مرکزی، تهران، قزوین، قم، همدان، البرز و سمنان میزان بارش‌ها نسبت به سال‌ها گذشته کمتر بوده است. محرابیان در ادامه میزان پرشدگی سد‌های کشور را بیش از 40 درصد اعلام...

خبرگزاری مهر

وزیر نیرو میزان پرشدگی سدهای کشور را بیش از 40 درصد اعلام کرد: بارش‌ها در نیمه جنوبی کشور بیش از حد معمول اتفاق افتاده اما در نیمه شمالی نسبت به گذشته کمتر بوده است.

خبرگزاری تسنیم

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: درجه‌های جدید 22 شهرداری کشور از سوی وزیر کشور به استانداران ابلاغ شد.

خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - آیین اختتامیه چهل‌وپنجمین دوره مسابقه‌های سراسری معارفی قرآن کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه روز سه‌شنبه با حضور مسئولان کشوری و استانی و با تجلیل از برگزیدگان در قم برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

حجت الاسلام سید محمدرضا واحدی گفت: پدرم به لطف ائمه اطهار در پیرامون مقام حضرت سکینه و آستانه مقدس ایشان نام 25 خیابان را عوض کرد. خیابان معاویه بن ابی سفیان را به خیابان علی بن ابی‌طالب تبدیل کرده بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

ناشران فعال در حوزه تخصصی دین می‌توانند از یازدهم تا شانزدهم بهمن ماه 1401 نسبت به ثبت‌نام در نمایشگاه کتاب دین اقدام کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

حاجی دلیگانی با تاکید براینکه نیاز امروز احداث وزارت امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: از ابتدای انقلاب باید وزارت امر به معروف و نهی از منکر را راه اندازی می کردیم؛ امروز هم این ضرورت اقتضا می کند.

خبرگزاری تسنیم

در دیدار اخیر فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان با رهبر انقلاب حدیثی که روبروی حضار جانمایی شده بود، بیش از همه خودنمایی می کرد، انگار وصف حال که نه، خود حال تولیدکنندگان ایرانی است.

خبرگزاری مهر

دوره «دیدار با ابرار» با هدف توانمندسازی نویسندگان توسط شرکت چاپ و نشر بین‌المللی در تهران و قم برگزار شد.

خبرگزاری مهر

نوشادی گفت: پس از موفقیت درگازرسانی به شهرهای زابل و خاش به‌زودی باتکمیل خط لوله گاز ایرانشهر، چابهار، کنارک به طول 290 کیلومتر، سومین طرح بزرگ گازی در این استان پهناوربه ثمر می‌نشیند.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، دبیرخانه چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران نامزدهای گروه «دین» در موضوع‌های «کلیات اسلام»، «علوم قرآنی»، «حدیث»، «فقه و اصول»، «سیره»، «کلام»، «اخلاق»، «عرفان» و «ادیان دیگر» را معرفی کرد. در این گروه 32 کتاب به مرحله دوم داوری چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی راه پیدا کردند. در موضوع «کلیات اسلام» آثار زیر به عنوان نامزد معرفی...

خبرگزاری تسنیم

ناشران فعال در حوزه تخصصی دین می‌توانند از یازدهم تا شانزدهم بهمن ماه 1401 با مراجعه به سامانه ketab.ir نسبت به ثبت‌نام در ششمین نمایشگاه کتاب دین اقدام کنند.

خبرگزاری مهر

نماینده مردم قم در مجلس گفت: بحثی مطرح شده که تعدادی از نمایندگان طرحی دادند که به موجب آن افراد به دلیل اظهارنظرشان مجازات شوند. این طرح هنوز به کمیسیون مربوطه ارجاع نشده است.

خبرگزاری مهر

قم - 17 دانش آموز و یکی از معلمان دبیرستان دخترانه فاطمیه قم روز دوشنبه برای دومین بار در هفته جاری دچار مسمومیت و راهی بیمارستان شدند.