جمعه 4 اسفند 1402

قم

قم

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در حالی معاون وزیر راه و شهرسازی بر تکمیل زیرساخت‌های عمرانی کشور تاکید دارد که تا به امروز 2هزار میلیارد ریال برای آزادراه تهران شمال تزریق شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رهبر معظم انقلاب صبح روز یکشنبه در دیدار هزاران نفر از مردم استان آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت وحدت ملی و انتخابات به‌عنوان راه‌حل مشکلات و اصلاح امور، همه را به شرکت پرشور در این رویداد مهم ملی فراخواندند و نکات مهمی را در باب چگونگی انتخاب نامزد اصلح، اتقان و سلامت انتخابات و پرهیز از بداخلاقی‌های انتخاباتی بیان کردند. ایشان انتخابات را رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی و راه اصلاح...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

منابع خبری چین از وقوع انفجار در کارخانه‌ای در شرق این کشور خبر دادند که در جریان آن سه نفر کشته و 2 نفر نیز همچنان مفقود هستند.

خبرگزاری اکو نیوز

وب‌گاه اقتصاد نیوز

هزاران نفر در صفی روبه‌روی کانون توحید ایستاده بودند و منتظر دریافت پرسشنامه و برگه درخواست برای عضویت در حزب تازه‌تاسیس «جمهوری اسلامی» بودند؛ جمعیتی که در همان زمان بنابر تخمین روزنامهها تا 80 هزار نفر عنوان شدند و البته آیتالله علی خامنه‌ای در اولین مصاحبه مؤسسان این حزب در 3 اسفند 1357 طی دو روز تعداد «داوطلبان عضویت در حزب جمهوری اسلامی» را 10 هزار نفر اعلام کرد.

وب‌گاه الف

بر اساس گزارش‌های رسیده از بانک مرکزی در شش ماهه نخست امسال 16 همت تسهیلات به 55 مجموعه تولیدی لوازم خانگی با ده‌ها هزار شاغل تخصیص یافته است که میانگین سهم هر شرکت حدود 290‌میلیارد ریال بوده، این در حالی است که در همین مدت حدود 2 همت به سرای ایرانی داده شده که سهم هر شعبه آن 50‌میلیارد است

وب‌گاه دنیای اقتصاد

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: پیرو بازرسی کارشناسان معاونت غذا و دارو، پلیس امنیت و تعزیرات استان از چمدان مسافری که عازم کشور تاجیکستان بود تعداد 76 هزار قلم دارو قاچاق به ارزش ریالی یک میلیارد و 200 میلیون ریال کشف و ضبط شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

در بخشی از برنامه صدا وسیما کارشناس، سوالی درباره اقامت فرزند رئیس مجلس شورای اسلامی در کانادا مطرح کرد.

خبرگزاری تسنیم

بانک مسکن از تامین مالی 22 هزار میلیارد ریالی برای تکمیل و بهره‌برداری از 10 پروژه آزادراهی و بزرگراهی در 10 استان کشور خبر داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

شبکه مستند به مناسبت 29 بهمن قیام مردم تبریز با پخش مستند‌های مختلف به خطه آذربایجان شرقی می‌پردازد.

وب‌گاه خبر آنلاین

اینکه هنر در شکل عام و هنر نمایش به‌طور خاص چه سیر تحولی داشته و از روزگاری پیش از مشروطه تا امروز چه مسیری را آمده، محور گفت‌وگوی من با عبدالحسین لاله بود. از زمانی که نهضت ترجمه نمایشنامه‌های فرنگی شکل گرفت تا زمانی که نمایشنامه‌نویسانی همچون علی نصیریان بلبل سرگشته را نوشتند و پس از او نمایشنامه‌نویسانی همچون بهرام بیضایی بر اساس ساختار نمایش‌های ایرانی تئاتر خلق کردند، راه بسیاری...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رهبر انقلاب، جبهه استکبار را بی‌شک مخالف انتخاباتِ ایران دانستند و گفتند: انتخابات، مظهر جمهوریت نظام است و به همین علت است که مستکبران و آمریکا که هم با جمهوریت و هم با اسلامیت نظام مخالفند، با انتخابات و حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی مخالف هستند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ایمان نبی پور گفت: بیشترین بارش باران از ورود سامانه بارشی به استان تا صبح امروز یکشنبه 29 بهمن ماه از ایستگاه بازارخیل میاندورود 43 میلیمتر، دلیر چالوس 38 و ساری 29 میلیمتر گزارش شد.