سه‌شنبه 28 فروردین 1403

لبنان

لبنان

وب‌گاه عرشه آنلاین

کابینه جنگی اسرائیل با تشکیل جلسات امنیتی در حال بررسی و تصمیم گیری درباره پاسخ اخیر ایران در خاک سرزمین های اشغالی است. خبرگزاری ایرنا: کابینه جنگی اسرائیل با تشکیل جلسات امنیتی در حال بررسی و تصمیم گیری درباره پاسخ اخیر ایران در خاک سرزمین های اشغالی است. با این وضعیت به نظر می‌رسد چند سناریو برای پاسخ احتمالی رژیم صهیونسیتی وجود دارد به گزارش عرشه آنلاین، خبرگزاری ایرنا ایران وابسته...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر خزانه داری آمریکا با بیان ادعاهایی درباره حمله موشکی ایران به اسرائیل گفت که ایالات متحده آمریکا ایران را تحریم می کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یک خودروی غیرنظامی در لبنان هدف پهپاد رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

یک مقام اسرائیل با بیان اینکه اسرائیل سعی دارد با همکاری آمریکا ائتلافی جهانی و منطقه‌ای علیه ایران تشکیل دهد، گفت اسرائیل تصمیم خواهد گرفت که در چه زمانی، در چه مکانی و به چه شیوه‌ای به حمله اخیر ایران پاسخ دهد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

یک خودروی غیرنظامی در لبنان هدف پهپاد اسرائیل قرار گرفت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مقام صهیونیست با بیان اینکه رژیم صهیونیستی سعی دارد با همکاری آمریکا ائتلافی جهانی و منطقه‌ای علیه ایران تشکیل دهد، گفت اسرائیل تصمیم خواهد گرفت که در چه زمانی، در چه مکانی و به چه شیوه‌ای به حمله اخیر ایران پاسخ دهد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حزب الله لبنان امروز 0سه شنبه) با شلیک 2 فروند پهپاد انتحاری، سامانه موشکی اسرائیل را در منطقه بیت هلیل در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین کریات شمونه، هدف قرار داد که بر اثر آن شماری از صهیونیست ها کشته و زخمی شدند.

خبرگزاری دانشجو

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو اظهار کرد: در گذشته ما در مصاف با صهیونیست‌ها به عنوان پشتیبان‌کننده جبهه مقاوت ایفای نقش می‌کردیم، اما این مصاف به نقطه‌ای رسید که نیاز به اقدام مستقیم و گسترده علیه رژیم شد. وی افزود: حمله به کنسولگری ایران، نقض همه قواعد بین‌المللی و شهادت بسیاری از مستشاران نظامی فرصت مناسبی را ایجاد کرد که...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر خارجه عربستان سعودی امروز (سه‌شنبه) در سخنانی از برخورد دوگانه جامعه بین المللی با بحران و جنگ علیه غزه انتقاد کرد و خواستار برقراری فوری اتش‌بس در این باریکه شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیسی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران را گواه شکست و استیصال این رژیم دانست و با بیان اینکه پاسخ ایران به این حمله صرفاً اقدام تنبیهی علیه شرارت‌های رژیم صهیونیستی بود، تاکید کرد: در صورت ارتکاب هر اشتباهی، صهیونیست‌ها و حامیان آنها معنای پاسخ واقعی و گسترده ایران را درخواهند یافت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

منابع خبری از درگیری شدید میان مبارزان مقاومت فلسطین و اشغالگران در شمال اردوگاه النصیرات در مرکز غزه و حمله راکتی سرایا القدس به سدیروت خبر دادند.

وب‌گاه عصر ایران

در انفجار یک پهپاد که از لبنان به سرزمین های اشغالی پرتاب شد 3 اسرائیلی زخمی شدند.

وب‌گاه مشرق نیوز

رییس‌جمهور کشورمان گفت: صهیونیست‌ها و حامیان‌شان در صورت ارتکاب هر اشتباهی، معنای پاسخ واقعی ایران را درخواهند یافت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌تصویری از علی شادمان بازیگر سینما و تلویزیون در سریال «بلیت یک طرفه» منتشر شد. تصویری از علی شادمان بازیگر سینما و تلویزیون در سریال «بلیت یک طرفه» منتشر شد. سریال بلیط یک طرفه با کارگردانی پوریا حیدری اوره، یک اثر پلیسی معمایی جدید است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده شده است. بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده از این سریال، بخش‌های زیادی از آن در ترکیه اتفاق می‌افتد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حزب‌الله لبنان از هدف قرار دادن نظامیان اسرائیل در پایگاه «برکه ریشا» در شمال اراضی اشغالی خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیت الله سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز سه‌شنبه در دیدار شیخ «علی خطیب» نائب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان، ضمن قدردانی از مواضع وی و این تشکل سیاسی در حمایت از رویکرد مقاومت و نیز تلاش برای حفظ و تقویت انسجام و وحدت در این کشور، لبنان را رکنی مهم برای جریان مقاومت توصیف کرد. رئیس جمهور با بیان اینکه امروز حقانیت موضع جمهوری اسلامی ایران در ناکارآمدی...