یک‌شنبه 5 تیر 1401

نتایج آزمون دکتری اعلام شد

خبرگزاری ایسنا مشاهده در مرجع
نتایج آزمون دکتری اعلام شد

کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری "Ph.D" (نیمه‌متمرکز) سال 1401 بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری "Ph.D" (نیمه‌متمرکز) سال 1401 می‌توانند با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین شماره شناسنامه و سال تولد به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی داشته باشند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون نیز امروز از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته و علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است به درگاه دانشگاه مذکور به آدرس www.azmoon.org مراجعه و براساس اطلاعیه‌های مربوط که در درگاه آن دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد، اقدام کنند.

داوطلبان علاقه‌مند به انتخاب هر یک از کد رشته‌های امتحانی مربوط به دانشگاه‌های امام صادق (ع)، جامع امام حسین (ع) و علوم انتظامی امین که فقط مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های غیرروزانه شده‌اند، در صورت تمایل و دارابودن شرایط لازم مطابق توضیحات انتهای دفترچه می‌توانند کد رشته محل‌های مربوط به دوره‌های روزانه فقط دانشگاه های ذی ربط را نیز انتخاب کنند و در سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی منحصراً مجاز به انتخاب رشته از دوره‌های مجاز و براساس رشته امتحانی خود هستند.

آزمون مقطع دکتری (Ph.D) سال 1401، صبح روز جمعه مورخ ششم اسفند ماه 1400 برگزار شد و بیش از 186 هزار داوطلب در 96 شهر، 189 حوزه اصلی و 597 حوزه فرعی، با به کارگیری 5 هزار و 905 سالن و کلاس بزرگ با یکدیگر به رقابت پرداختند.

انتهای پیام