پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

امام صادق

امام صادق

خبرگزاری مهر

مراسم رونمایی سه جلد از مجموعه من دیگر ما، نوشته حجت‌الاسلام محسن عباسی ولدی برگزار شد.

خبرگزاری ایسنا

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با توجه به گسترش سویه اُمیکرون، نگرانی از افزایش موارد بستری و ایجاد پیک جدید در هفته های آینده وجود دارد.

خبرگزاری دانا

کریمی معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به ایمنی 80 درصدی بدن با تزریق دوز سوم واکسن کرونا، گفت: سویه امیکرون به صورت آسانسوری در حال افزایش است.

وب‌گاه عصر ایران

و سازگاری با مردم، عمومی است و اختصاص به مردم مسلمان ندارد بلکه با غیر مسلمانان نیز باید مدارا کرد و رفتار متناسب داشت.

خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت در جریان بازدید چهارشنبه شب خود از بخش‌های مختلف بیمارستان امام صادق (ع) میبد یزد، با اشاره به پر بودن بخش آی سی یو بیمارستان‌های میبد و اردکان گفت: پیک شدیدی را در سه هفته آینده تجربه خواهیم کرد.

خبرگزاری میزان

در جنگ رسانه‌ای میان ما و دشمن، در این پیکار و کارزار فرهنگی و رسانه‌ای که وجود دارد بین جمهوری اسلامی و بین دشمنان، صدای رسای مداحان انقلابی کارساز بود؛ کار‌های بزرگی را توانست انجام بدهد؛ این گذشته چهل‌و‌چند‌ساله مداحان ما در انقلاب این جوری است.

خبرگزاری تسنیم

یک شاعر آیینی معتقد است که برخی از مداحان سبک‌هایی را برای هیئت‌های مذهبی ابداع کردند و اسم آن را اگزوزخوانی گذاشتند که در واقع خشن‌خوانی است.

خبرگزاری ایسنا

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه معرفی امامزادگان به مردم یکی از وظایف مهم ما در این سازمان است، گفت: حرم مطهر امامزادگان در پرتو علاقه‌ای که مردم ایران اسلامی به این بزرگواران دارند به قطب‌های فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده‌اند.

خبرگزاری دانا

حدود پنج سال پیش قبرستان قدیمی طاقبستان کنار امامزاده ابراهیم (ع) به منظور گسترش محوطه تخریب شد که علی رغم پیگیری مجدانه اهالی این منطقه هنوز بلاتکلیف مانده است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی کانون فرهنگی آیین فطرت، مراسم رونمایی سه جلدِ جدید از مجموعه «من دیگر ما»، نوشته حجت‌الاسلام محسن عباسی ولدی، با حضور مادر شهید رضا پناهی، استادان دانشگاه امام صادق (ع) و علاقه‌مندان به این مجموعه، در تالار آیت‌الله مهدوی کنی دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد. در ابتدا، میهمان ویژه مراسم، مادر گرامی شهید رضا پناهی، داستان عاشقی...

وب‌گاه عصر ایران

سوال افکار عمومی و اصحاب رسانه این است که آیا شایسته‌ها فقط از محیط خانواده دولت، دانشگاه امام صادق و خراسان بیرون می‌آیند؟

خبرگزاری ایرنا

تهران ایرنا - رییس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) گفت: برخی بر این باورند که حذف دلار 4200 تومانی تورم ایجاد می‌کند در حالی که با تشریح سازوکار جایگزین می‌توان بار روانی منفی ایجاد شده در این خصوص را از بین برد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

فعال سیاسی اصولگرا همچنین گفت متاسفانه تب انتصابات فامیلی و شراکتی در دولت سیزدهم چنان بالا گرفت که بخار آن از رسانه‌ها به مشام رئیس دولت نیز رسید

خبرگزاری ایسنا

استادیار الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به مصادیق قرآن کریم و نکات کاربردی تفسیر واژه فلاح گفت: واژه فلاح به معنای موفقیت و توفیق است و به نوعی سعادت اخروی و دنیوی انسان را در بر می‌گیرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: دبیرکل حزب جهادگران ایران اسلامی گفت: اصولگرایان بعد از هشت سال دوری از قدرت چنان به زمین بازی قدرت هجوم آوردند، که انگار کشور بیگانه‌ای را فتح کرده باشند.

خبرگزاری تسنیم

آیت الله مصباح در این زمینه روشنگری کردند که آنچه شما به عنوان محور و معیار یک حکومت مشروع قرار داده‌اید، این با اساس اسلام ناسازگار است. یا باید اسلام را قبول کنیم یا این نظریه را.