نرمش و قهرمانی

نرمش و قهرمانی

فرنگی‌کار اندیمشکی به تیم سیرجان پیوست
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - «محسن مدهنی» فرنگی‌کار اندیمشکی در دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی به تیم هیات کشتی سیرجان ملحق شد.

داوران کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت می کنند
خبرگزاری ایرنا

یاسوج - ایرنا - مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 داور این استان به نام های روح الله شریفی و حمیدرضا افشون در هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور قضاوت می کنند.

«این گوی و این میدان!»
خبرگزاری ایسنا

یازدهمین شماره از مجله فارسی میراث و گردشگری گیلگمش و هشتمین شماره انگلیسی آن، با بررسی پرونده ویژه «گردشگری ورزشی» و بناهای تاریخی ایران در پاییز 1399 منتشر شد.

هشتمین شماره فصلنامه انگلیسی میراث و گردشگری گیلگمش منتشر شد
خبرگزاری مهر

در جدیدترین شماره فصلنامه انگلیسی میراث و گردشگری گیلگمش به بناهای تاریخی ایران و شگفتی‌هایی مانند راه‌نشان‌ها (میل)، باغ‌های ایرانی، بازار و هنر گچبری پرداخته شده است.

خبرگزاری تسنیم

قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان جهان با رئیس فدراسیون کشتی دیدار کرد.

حناچی: تشکیلات سلامت، ایمنی و محیط زیست شهرداری تهران تقویت می‌شود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شهردار تهران از تقویت جایگاه سازمانی و تشکیلاتی حوزه سلامت، ایمنی و محیط زیست شهرداری تهران خبر داد و گفت: سرمایه گذاری در این حوزه ها هزینه نیست بلکه بسیار پربازده است چراکه هزینه های ناشی از بروز حوادث را کاهش می دهد.

داور فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در لیگ یک کشور قضاوت می کند
خبرگزاری ایرنا

یاسوج - ایرنا - رییس کمیته داوران هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرخ دانشور داور فوتبال این استان یکی از دیدارهای هفته دوم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور (جام آزادگان) را قضاوت می کند.

کرونا برگزاری دومین دوره جام خوشه چین را هم لغو کرد
خبرگزاری ایسنا

مدیر کل دفتر توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان، از برگزار نشدن دومین دوره مسابقات جام خوشه چین به دلیل تشدید بیماری کرونا خبر داد و گفت: هر چند تمام برنامه ریزی های لازم برای برگزاری دومین دوره جام خوشه چین انجام شده بود، اما مجوز برای برگزاری از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا صادر نشد.

آغاز فعالیت‌های آموزشی فدراسیون تنیس روی میز بعد از 9 ماه
خبرگزاری مهر

فدراسیون تنیس روی میز با برگزاری دوره آموزشی تئوری مربیگری به رکود 9 ماهه خود در بخش آموزش پایان داد.

محسن مدهنی با رئیس فدراسیون کشتی دیدار کرد
خبرگزاری مهر

محسن مدهنی قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان جهان با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دیدار کرد.

دو خبر از فدراسیون جهانی تکواندو
خبرگزاری مهر

فدراسیون جهانی تکواندو از اقدام به برگزاری نخستین دوره همایش برابری جنسیتی و رهبری زنان و مشارکت با شرکت «هاسبرو» با هدف تشویق کودکان سراسر جهان به ورزش تکواندو خبر دادند.

وبینار بین‌المللی «روئینگ برای آسیا» برگزار شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وبینار بین‌المللی «روئینگ برای آسیا» با شرکت مربیان 15 کشور و تدریس اساتید فدراسیون جهانی روئینگ برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

تیم هندبال دینامو بخارست با حضور دو لژیونر هندبال کشورمان در هفته یازدهم لیگ رومانی به برتری رسید و جایگاه خود در صد جدول رده بندی را مستحکم تر کرد.

دغدغه المپین بوکس ایران چیست؟
خبرگزاری ایسنا

ملی‌پوش المپیکی بوکس ایران گفت: در حال حاضر تمرینات خوبی را سپری کرده‌ایم، اما برای آمادگی بیشتر نیازمند تورنمنت‌های تدارکاتی هستیم.

بهبود سلامت عمومی جامعه با کاهش مصرف نمک
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - محققان دانشگاه گریفیث واقع در استرالیا دریافتند کاهش عمومی مصرف نمک در جامعه یک استراتژی مقرون به صرفه برای مقابله با فشار خون و بیماری‌های قلبی و عروقی است.