نرمش و قهرمانی

نرمش و قهرمانی

جدول فروش سینمای ایران منتشر شد
وب‌گاه مشرق نیوز

خبرگزاری میزان - جدول فروش هفتگی سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی «رسول صدرعاملی» با فروش معادل 1,072,975,108 تومان منتشر شد.

جدول فروش سینمای ایران منتشر شد / صدرنشینی «شنای پروانه» با عبور از مرز یک میلیارد تومان فروش
خبرگزاری میزان

جدول فروش هفتگی سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی «رسول صدرعاملی» با فروش معادل 1,072,975,108 تومان منتشر شد.

اعلام هزینه انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد / نگرانی دانشجویان پزشکی از وضعیت دانشگاه‌ها!
خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، هفته‌ای که گذشت، خبر‌هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها منتشر شد، برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن‌ها حائز اهمیت بود. گزیده‌ای از مهم‌ترین اخبار صنفی و فرهنگی دانشگاه‌ها در هفته گذشته را مرور می‌کنیم. حمایت 50 میلیون تومانی بنیاد حامیان دانشگاه تهران از دانشجویان در شرایط بحران کرونا بنیاد حامیان دانشگاه...

بوستان بانوان قزوین 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
خبرگزاری ایرنا

قزوین - ایرنا - معاون فنی و عمرانی شهرداری قزوین گفت: سومین بوستان بانوان قزوین در جنوب این شهر 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

احیای عروس گردشگری آذربایجان با رایحه تدبیر
خبرگزاری ایرنا

ارومیه - ایرنا - عنوان "نگین آبی آذربایجان" با دریاچه ارومیه و جلوه‌های چشم‌نواز تنها آبگیر داخلی کشور و تالاب‌های آن گره خورده و این جاذبه‌های طبیعی گردشگران بسیاری را طی سال‌های گذشته برای بازدید از آن به این منطقه کشانده؛ هرچند این روزها با شیوع بیماری کرونا، میزان گردشگر در آن کاهش یافته ولی دوباره با کنترل این بیماری، روند بازدید از این دریاچه تازه پرآب‌شده افزایش می‌یابد.

پیوستن 7 ملی‌پوش باسابقه به تیم کشتی "دریاچه ارومیه"
خبرگزاری ایرنا

ارومیه - ایرنا - سرپرست هیات کشتی آذربایجان‌غربی گفت: حضور هفت کشتی‌گیر ملی‌پوش رده‌های مختلف سنی در تیم کشتی "دریاچه ارومیه" که نماینده استان در فصل آتی لیگ برتر کشور است، قطعی شد.

زنان بازرگان ایران و چالش خروج از کشور
خبرگزاری ایرنا

قزوین - ایرنا - زنان بازرگان برای پیگیری امور تجاری نیازمند خروج از کشور هستند که اذن همسر یا پدر باعث شده چالش‌ها و موانع متعددی در حوزه کسب و کار آنها ایجاد شود.

سرانه فضای ورزشی نوشهر و نور به استاندارد کشوری رسید
خبرگزاری ایرنا

نوشهر - ایرنا - با افتتاح 5 مجموعه ورزشی در شهرستان‌های نوشهر و نور در چهار سال اخیر، سرانه فضای ورزشی این شهرستانها به حد استاندارد کشوری رسید.

تمام مصائب فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در سبک‌ها
خبرگزاری خبرنگاران جوان

فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی چندان تمایلی به بازپس گیری برخی سبک‌های رزمی خود از فدراسیون‌های دیگر ندارد.

اتمام مسابقات لیگ برتر عاقلانه‌ترین تصمیم بود / تکواندوکاران را به حال خود رها نکرده ایم
خبرگزاری خبرنگاران جوان

زهرا سروی درباره شرایط بازیکنان تیم ملی و لیگ برتر تکواندوی بانوان توضیحاتی را مطرح کرد.

آخرین وضعیت واگذاری استقلال و پرسپولیس / واگذاری دو مجموعه قطعی شد
خبرگزاری مهر

معاون سازمان خصوصی سازی تاکید کرد سند دو مجموعه ورزشی جدید برای استقلال و پرسپولیس بزودی صادر خواهد شد.

بام لرستان و تدبیر دولت برای سرمایه‌گذاری گردشگری
خبرگزاری ایرنا

خرم‌آباد - ایرنا - مجموعه تفریحی گردشگری بام لرستان در خرم‌آباد یک دهه پس از انجام اقدامات زیرساختی توسط دولت و فعالیت مداوم انجمن‌های زیست محیطی اکنون به مرحله بلوغ رسیده و علاوه بر ایجاد فضای مناسب گردشگری در آستانه تولید درآمد و اشتغالزایی قرار دارد.

در گذر فرهنگ؛ هفته‌ای که گذشت
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رونمایی از 17 سند فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور را می‌توان از مهمترین رویدادهای فرهنگی هفته گذشته برشمرد.

بررسی شخصیت حقوقی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال
خبرگزاری مهر

نهاد «عمومی غیر دولتی»، «غیر دولتی»، «غیر دولتی مستقل» و... از جمله عناوینی است که اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران را وارد فاز تازه‌ای کرده است و ایرادات فیفا را در پی داشته است.

لژیونر کبدی: اردوهای تیم ملی غیرحرفه‌ای است
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - لژیونر کبدی ایران گفت: اردوهای تیم ملی غیرحرفه‌ای و سطح امکانات آن پایین است. تصمیمیات فدراسیون و مربی می‌تواند سطح تیم ملی را تغییر دهد.